Wyglądają jak siostry, ale to mama i córka!

Kiedy spojrzymy na Sommer Ray i jej matkę Shannon Ray, widzimy ogromne podobieństwo.  Sommer (21 l.) na pewno znacie, ponieważ jest znaną postacią w Internecie. Popularność zdobyła swoimi cudownymi , krągłymi pośladkami i nietuzinkową urodą. Ma na Instagramie ponad 18 mln followersów i koniecznie musicie zajrzeć na jej profil.

https://www.instagram.com/p/BeyuOtxl_mZ/?utm_source=ig_embed

Warto też zwrócić uwagę na jej mamę – Shannon, która jest po pięćdziesiątce, ale wygląda o wiele młodziej. Niejedna młodsza kobieta chciałaby posiadać takie ciało jak ona. Shannon jest matką czwórki dzieci i prowadzi szalone życie. W wywiadach przyznaje, że siłownia pozwala jej pozostać przy zdrowych zmysłach w całym tym zamieszaniu.

https://www.instagram.com/p/BeJMW6YDxIR/?utm_source=ig_embed

Podczas treningów, podobnie jak z resztą jej córka, skupia się na wyszczupleniu ciała oraz płaskim brzuchu. W czasach młodości również dbała o swoją sylwetkę i brała udział w zawodach. Wiele osób twierdzi nawet, że jest bardziej atrakcyjna, niż jej córka. I co sądzicie? Która jest bardziej HOT?

https://www.instagram.com/p/Bfth7Ill_nd/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BZmnFcHlNZw/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BahyVR2lwS4/?utm_source=ig_embed

Sommer i Shannon to nie jedyny przykład na to, że wszytko jest w genach. Patrząc na zdjęcie młodziutkiej zawodniczki bikini fitness Natalii Czajkowskiej i jej mamy, nie ma żadnych wątpliwości po kim odziedziczyła urodę i figurę. Wyglądają dosłownie jak siostry! Sami zobaczcie.

Przy okazji Dnia Matki, wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życzenia!

https://www.instagram.com/p/BiruR_khkjT/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BYmCg1eAv5t/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bep_kIFAYPx/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/3sqsCsmQcf/?utm_source=ig_embed

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *