TOP 11 męskich modeli fitness

Źródło inspiracji, bardzo trudny zawód – model fitness. Każdy z nich  żyje według dokładnie sprecyzowanego planu, a nagrodą dla nich jest idealnie wyrzeźbione ciało. Wybraliśmy dla was naszą topową jedenastkę. Który według was wygrywa to zestawienie?

#1 Sergi Constance

Hiszpan dzięki swojej determinacji bardzo szybko uzyskał tytuł najlepszego modela fitness. Inspiruje bardzo wiele osób.

#2 Jim Stoppani

Edukuje ludzi, aby stawali się silniejsi i sprawniejsi. Publikuje swoje artykuły na portalu bodybuilding.com, a dodatkowo jest konsultantem ds zdrowia.

#3 Lazar Angelov

Trener personalny wierzy, że cierpliwość jest kluczem do wymarzonej sylwetki. Uważa również, że o wiele ciężej utrzymać formę aniżeli do niej dojść.

#4 Anton Antipov

Od dzieciństwa uprawiał sport, a dzięki dodatkowym kilogramom mógł wyrzeźbić idealne ciało. Dzięki temu robi karierę jako model.

#5 Simeon Panda

Najpierw podnosił ciężary w domu, później został trenerem personalnym. Jest sędzią podczas zawodów sylwetkowych.

#6 Kane Sumabat

Ojciec Kane przekazał synowi bardzo wiele na temat ćwiczeń oraz odżywiania, a dzięki temu Kane stał się inspiracją dla wielu osób.

#7 Mike O’Hearn

Przedsiębiorca, aktor, model i gwiazda fitness. Znajduje się na liście 10 najbogatszych kulturystów. Wystąpił również na okładkach ponad 500 światowych magazynów.

#8 Roger Snipes

Zwyciężał w niejednych zawodach sylwetkowych, a dodatkowo jest modelem oraz trenerem personalnym.

#9 David Kimmerle

Jego droga do sukcesu nie była łatwa – został oddany do adopcji w wieku 9 lat, a w dorosłym życiu walczył z depresją, uzależnieniem od narkotyków oraz problemami finansowymi. Mimo wszystko udało mu się osiągnąć sukces.

#10 Pham Woodbridge

Kulturysta, którego życie nie było usłane różami. Mimo wszystko nie poddał się i osiągnął sukces dzięki ciężkiej pracy.

#11 Marc Fitt

Występował w reklamach, stał się również gwiazdą portali społecznościowych. Prowadzi własną firmę odzieżową oraz wspiera instytucje charytatywne.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *