TOP 11 męskich modeli fitness

Źródło inspiracji, bardzo trudny zawód – model fitness. Każdy z nich  żyje według dokładnie sprecyzowanego planu, a nagrodą dla nich jest idealnie wyrzeźbione ciało. Wybraliśmy dla was naszą topową jedenastkę. Który według was wygrywa to zestawienie?

#1 Sergi Constance

Hiszpan dzięki swojej determinacji bardzo szybko uzyskał tytuł najlepszego modela fitness. Inspiruje bardzo wiele osób.

#2 Jim Stoppani

Edukuje ludzi, aby stawali się silniejsi i sprawniejsi. Publikuje swoje artykuły na portalu bodybuilding.com, a dodatkowo jest konsultantem ds zdrowia.

#3 Lazar Angelov

Trener personalny wierzy, że cierpliwość jest kluczem do wymarzonej sylwetki. Uważa również, że o wiele ciężej utrzymać formę aniżeli do niej dojść.

#4 Anton Antipov

Od dzieciństwa uprawiał sport, a dzięki dodatkowym kilogramom mógł wyrzeźbić idealne ciało. Dzięki temu robi karierę jako model.

#5 Simeon Panda

Najpierw podnosił ciężary w domu, później został trenerem personalnym. Jest sędzią podczas zawodów sylwetkowych.

#6 Kane Sumabat

Ojciec Kane przekazał synowi bardzo wiele na temat ćwiczeń oraz odżywiania, a dzięki temu Kane stał się inspiracją dla wielu osób.

#7 Mike O’Hearn

Przedsiębiorca, aktor, model i gwiazda fitness. Znajduje się na liście 10 najbogatszych kulturystów. Wystąpił również na okładkach ponad 500 światowych magazynów.

#8 Roger Snipes

Zwyciężał w niejednych zawodach sylwetkowych, a dodatkowo jest modelem oraz trenerem personalnym.

#9 David Kimmerle

Jego droga do sukcesu nie była łatwa – został oddany do adopcji w wieku 9 lat, a w dorosłym życiu walczył z depresją, uzależnieniem od narkotyków oraz problemami finansowymi. Mimo wszystko udało mu się osiągnąć sukces.

#10 Pham Woodbridge

Kulturysta, którego życie nie było usłane różami. Mimo wszystko nie poddał się i osiągnął sukces dzięki ciężkiej pracy.

#11 Marc Fitt

Występował w reklamach, stał się również gwiazdą portali społecznościowych. Prowadzi własną firmę odzieżową oraz wspiera instytucje charytatywne.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *