Skuteczne spalanie tłuszczu – REDOX extreme

Rzadko kto lubi okres odchudzania, przeważnie lepiej nam się trenuje, gdy bilans kaloryczny jest dodatni, a posiłki nieco mniej restrykcyjne, rozpieszczają podniebienie. Jedna, okres budowania masy mięśniowej przeważnie kończy się nagromadzeniem nieco zbędnych kilogramów, które trzeba zredukować, aby w pełni ukazać to, co udało nam się wypracować na treningu.

Zmiana bilansu kalorycznego, który jest ujemny, treningu, jaki należy uzupełnić poprzez dodanie wysiłków typu cardio, czy interwałów sprawia, że organizm wymaga dodatkowego wsparcia suplementacyjnego. Oznacza to, że nie tylko ukierunkowanie żywienia jest kluczowe, ale i wybór odpowiedniego środka, który nasz organizm nieco podtrzyma w tym ciężkim okresie.
Dobierając suplement diety, pamiętać musimy, że nie powinien on celować tylko w działanie stricte ukierunkowane na pomoc w odchudzaniu. Dawniej, producenci skupiali się na tym, aby preparat suplementacyjny głównie redukował tłuszcz.

Obecnie dostrzeżono, że samo wsparcie w odchudzaniu, nie jest pomocą kompletną i przydałoby się, aby suplement wpływał również na inne aspekty wspierania odchudzania.
Tego typu wymagania spełnia suplement REDOX extreme, którego działania zostało ukierunkowane na 3 głównych płaszczyznach:

Po pierwsze

Redukuje nagromadzony tłuszcz, co jest dość oczywiste w przypadku produktu tego typu. Działanie, mające na celu wspomagać spalanie tłuszczu, oparto na trzech kluczowych składnikach, które podnoszą parametry metaboliczne i wspomagają wykorzystanie tłuszczy na potrzeby energetyczne. Do składników tych należy forskolina, kofeina i HCA. Ich synergia działania sprawia, że organizm chętnie wykorzystuje nagromadzoną tkankę tłuszczową, a odchudzanie przebiega efektywniej i przede wszystkim szybciej.

Po drugie

Wsparcie dla funkcjonowania gospodarki insulinowej. Działanie to, zmierza ku przywróceniu równowagi, pomiędzy działaniem insuliny, ilością glukozy we krwi, a wykorzystaniem krążącej energii w postaci cukru, przez tkankę mięśniową. W spalaczu REDOX zastosowano sprawdzone składniki, jak ekstrakt z cynamonu i imbiru, chrom, jak i kapsaicynę, która wykazuje działanie wspomagające zarówno efekt zapobiegania isnulinooporności, jak i znacznie podnoszący termogenezę. Co ważne, kapsaicyna występuje w formie opatentowanej formuły CAPSIMAX.

Po trzecie

Działanie wspierające układ nerwowy, którego celem jest podtrzymanie aktywności, jak i zapobieganiu efektowi przemęczenia i braku chęci do wysiłku. Działanie tego typu zapewnione jest poprzez zastosowanie w suplemencie takich komponentów jak ekstrakt z różeńca górskiego, ekstrakt z kwiatu szafranu, jak i dodatkowi magnezu. Dodatki te, wykazują silne wsparcie dla funkcjonowania układu nerwowego, poprzez utrzymanie wrażliwości receptorów odpowiedzialnych za reakcję na substancje stymulujące, jak np. kofeina. Magnez i ekstrakt ze szafranu, mają za zadanie wspomagać dobry nastrój, utrzymywać samopoczucie na wysokim poziomie.

REDOX extreme jest suplementem, który oprócz działania ukierunkowanego na redukcje tkanki tłuszczowej wykazuje dodatkowe właściwości, które mają na celu działać kompletnie, utrzymując organizm w pełnej aktywności metabolicznej. Oznacza to, że oprócz efektywniejszego spalania tkanki tłuszczowej, dodatkowo zapewnia on znaczna poprawę wykorzystania glukozy, co jest kluczowym elementem wspomagania wrażliwości na działanie insuliny, jak i podtrzymania pełnej aktywności układu nerwowego. Z powodzeniem powiedzieć można, że REDOX należy do grupy środków, które mają za zadanie działać kompletnie.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

  1. WojtekCR pisze:

    W styczniu nowe postanowienia trzeba będzie spróbować 😀

  2. WojtekCR pisze:

    Aktualnie już trochę go stosuje bo dostałem od żonki i faktycznie daje radę 🙂

  3. Fitmark pisze:

    Stosowałem wile spalaczy tłuszczu, ale ten daje w porównaniu do innych o wile większy efekt. Stosuję Redox Extreme od grudnia, a mamy już luty i moja dziewczyna mnie nie poznaje 🙂 Sama od stycznia stosuje i jest zadowolona 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *