Rosanna Cordoba – modelka fitness z Kolumbii

Rosanna Cordoba jest blogerką modową oraz modelką fitness. Ma doskonały brzuch oraz krągłe pośladki. Urodziła się w małym miasteczku Valledupar w Kolumbii. Jej bracia są chirurgami, a ona ukończyła prawo podatkowe (kierunek bardzo prestiżowy w Kolumbii). Jej dzieciństwo to rodzina, salsa i jeszcze raz salsa. Do tej pory kocha taniec bardziej niż rozmowę.

https://www.instagram.com/p/BiE-842Fa8W/?utm_source=ig_embed

W 2013 roku postanowiła postawić wszystko na jedna kartę i przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, gdzie stało przed nią dużo więcej możliwości, niż w rodzinnym kraju. Jednak o Kolumbii zawsze wspomina z wielkim sentymentem i tęsknotą, chociaż podkreśla, że jest to państwo ekstremalnych przeciwieństw. Ludzie są tam ciepli i przyjaźni, pomimo że historia kraju to ponad 200 lat przemocy. Przeprowadzka do USA  była strzałem w dziesiątkę i przyniosła Rosannie korzyści. Rozpoczęła prowadzenia swojego bloga oraz zaczęła wrzucać zdjęcia jej pięknego ciała, co przyniosło jej wielu fanów i obserwatorów. Pomysł na blog, miał być jednocześnie sposobem na zaistnienie w modelingu oraz stać się portfolio dla potencjalnych firm zajmujących się wyborem modelek. Ta taktyka się sprawdziła, bo kilka miesięcy od prowadzenia bloga www.rosannacordoba.com zaczęły napływać do niej pierwsze oferty.

https://www.instagram.com/p/BhZqFArlkDR/?utm_source=ig_embed

Jeśli chodzi o trening, to preferuje raczej ćwiczenia cardio. Od czasu do czasu ćwiczy równwież z ciężarami. Jej piękne ciało, to nie tylko świetne geny i ćwiczenia, ale również zdrowe odżywianie. Na swoimi profilu Instagramowym (obserwuje ją ponad 600 tysięcy osób) inspiruje innych do odnalezienia własnej równowagi w odżywianiu, bez żadnych sztywnych wymogów. A Wam jak się podoba ta kolumbijska piękność? Nam bardzo!

https://www.instagram.com/p/BTEcAs3loUJ/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BUw57CjloNw/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BVfioR-F9UM/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BhVHmDfFBYr/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BTCNjFNlxYy/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bh7qPtHlV0F/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bi980HFFaN2/?utm_source=ig_embed

https://instagram.com/p/BSUEwHgF-yf/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BRG6mfflM5F/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BRsRNE-F68R/?utm_source=ig_embed

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *