Ranking stacków kreatynowych. Najlepsze stacki kreatynowe

stacki-top

BĘDZIE POMPA! Przygotowaliśmy TOP5  najlepszych ( według nas ) stacków kreatynowych. Stacki kreatynowe charakteryzują się tym, że bazę preparatu stanowią różne formy kreatyny.

storm

Universal – Storm

Od laty cieszący się znakomitą opinią lider sprzedaży. Nieskomplikowany skład, duża ilość porcji w opakowaniu. Sprawdzone i działające formy kreatyny. Dodatki pompujące zastosowano raczej w ilościach symbolicznych. Stack przetestowany chyba przez każdego trenującego na siłowni. Jeden z najbardziej sprawdzających się produktów dla średnio zaawansowanych. Universal trafił ze Stormem w tzw. dziesiątkę.

 


extremall-all

ALLNUTRITION – Extremall

Bezkompromisowy skład, niezwykle wysokie dawki substancji  pompujących. Tutaj nie ma miejsca na ściemę. Produkt zawiera tylko to co naprawę działa, żaden ze składników nie występuje w ilości symbolicznej. Produkt bazuje na najnowszej wiedzy w tej dziedzinie, wykorzystuje ostatnie nowinki sportowych laboratoriów, hity sprzedaży takie jak sproszkowany sok z buraka. Mimo krótkiej kariery na rynku wyrasta na hit.


nitro

Trec – Nitrobolon II

Legenda polskich siłowni, stack który zna każdy. Sprawdzona receptura. Mimo upływu czas ma szanse nadal konkurować z nowszymi produktami. Stosujący zwracają uwagę na “pompę”, która utrzymuje się jeszcze długo po zakończeniu treningu. Odległy czas od debiutu rynkowego pozwolił na przetestowanie go przez tysiące kupujących. Zasłużone miejsce nr 3 w naszym rankingu. Produkt, który nie zawodzi.


hot-blood

SCITEC NUTRITION – HOT BLOOD 3.0

Bardzo bogaty skład i wiele dobrych opinii stosujących.Trochę mała ilość porcji w opakowaniu, ale jeśli ktoś nie trenuje zbyt często to produkt wart uwagi. Przy 15 treningach w miesiącu produkt “jak znalazł”. Stack dedykowany dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych zawodników. Wart wyróżnienia smak.


engage

GRENADE – ENGAGE

Produkt ciekawostka, innowacyjny skład dla lubiących wynalazki, tych którzy lubią testować. Zawiera formę kreatyny, którą( glicerynowy fosforan kreatyny) trudno znaleźć w wielu innych produktach, dlatego warto go sprawdzić.  Nie znaleźliśmy słabych opinii, dlatego produkt znajduje się w top 5 naszego rankingu.  Cena lekko odstrasza, ale czego nie są warte nasze mięśnie?


Jeżeli macie uwagi lub jakiegoś produktu według Was brakuje w naszym zestawieniu, napiszcie co myślicie w komentarzu.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. TOmiS pisze:

    Ciekawy ranking. Ja od jakiegoś czasu stosuje właśnie stacki a nie samą kreatynę.

  2. Tomek Koniarek pisze:

    Ja stosuje ten stack z burakiem, całkiem przyjemnie działa 🙂
    Tutaj można więcej o nim poczytać: http://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Extremall-opis35168.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *