Ranking spalaczy tłuszczu. Najlepszy spalacz tłuszczu

ranking_

Spalacze tłuszczu, czyli suplementy wspomagające odchudzanie cieszą się od pewnego czasu rosnącą popularnością. Przygotowaliśmy dla Was ranking spalaczy tłuszczu.

Jak działa spalacz tłuszczu?

 • Przyczynia się do zwiększenia intensywności procesu termo genezy
 • Zwiększa aktywność psychoruchową i poprawia wydolność

spalacz-burn

BURN4ALL Extreme – ALLNUTRITION

40 solidnych porcji za mniej niż 50zł,  a każda z nich zawiera maximum tego na co pozwala polskie prawo. Spalacz bez ściemy i dodatków w dawkach wyłącznie marketingowych. W naszym rankingu cena/skład produkt otrzymuje pierwszą lokatę. Na wyróżnienie zasługuje fakt, iż stosujący mówią  o solidnym pobudzenia, ale jednak bez efektu rozdrażnienia czy roztrzęsienia. Polecamy z czystym sumieniem. Spalacz nadaje się dla kobiet i dla mężczyzn.

clen-spalacz

Clenburexin – Trec

W naszych rankingach znów czołowe miejsce dla kolejnego produkty firmy Trec. Clenburexin, od lat znany wszystkim klasyk w swojej kategorii. Skład który nie budzi zastrzeżeń naszej redakcji. Stosunek cena/skład minimalnie słabiej wypada niż lider naszego rankingu, jednak cały czas jest to produkt absolutnie wart swej ceny. Z opinii stosujących wynika, iż produkt sprawdza się jako spalacz, ale także można stosować go doraźnie jako pobudzacz przedtreningowy. Dotyczy to treningów na siłowni, biegania oraz sportów walki.

animal-cuts

Animal Cuts – Universal

Kariera jaką zrobił ten produkt jest  doprawdy imponująca. Jak sięgamy pamięcią, można go kupić prawie od zawsze, a przy tym nic się nie starzeje, producent dba o aktualność receptury. Niestety faktem jest, że trochę straszy ceną. Wysoką cenę można jednak tłumaczyć składem do którego dodano kompleksy poprawiające nasze zdrowie i samopoczucie.  Animal Cuts bez wątpienia pali tłuszcz bez zbędnego, nadmiernego pobudzenia. Produkt przede wszystkim jest spalaczem a nie dopalaczem przedtreningowym.

cutting-edge

USA LABS Cutting Edge

Spalacz wręcz idealny na początek redukcji. Nie straszy swoja siłą, usuwa nadmiar wody i wyjątkowo dba o nasze zdrowie. Warto pamiętać, iż proces stabilnej redukcji tłuszczu nie jest czymś co powinno następować gwałtownie, to się nigdy nie sprawdza. Mając na uwadze powyższe warto dobierać spalacze na zasadzie – pierwszy o umiarkowanej sile a kolejny już nieco mocniejszy. Oceniając cena/skład produkt otrzymuje solidne miejsce w naszym TOP 5. Jeśli jest to wasza pierwsza redukcja w życiu Cutting Edge będzie wyborem idealnym.

thermo-sfd

Thermo Burning Power SFD

Spalacz stosunkowo nowy w porównaniu do pozostałych produktów z naszego rankingu, ale już wiemy, że nie znalazł się tu przypadkiem. Dobrze zaprojektowany skład, posiada substancje o sprawdzonym działaniu. Cena w stosunku do składu wypada naprawdę dobrze. W składzie znajdują się najbardziej skuteczne z legalnie dostępnych substancji o potwierdzonym działaniu, nie dodano do niego modnych acz tylko krzykliwych marketingowo wynalazków i za to brawo dla producenta.  Znalezione przez nas opinie stosujących potwierdzają to co obiecuje producent.

Macie jakieś doświadczenia ze stosowania któregoś z tych spalaczy? Podzielcie się z nami w komentarzach lub w temacie na forum.

Może Ci się również spodoba

7 komentarzy

 1. FleXiK pisze:

  Ja od jakiegoś czasu trzymam się CUTSa, ale trzeba przyznać że tanio nie jest 🙂

 2. Łukasz N. pisze:

  Gdzie dowiem się więcej na temat tego burn4all?

 3. Tomek Koniarek pisze:

  Cutting Edge jak dla mnie wymiata 🙂

 4. Marek pisze:

  Spalacz tłuszczu z SFD jest ok 🙂

 5. Aska122 pisze:

  A ja tam używam redoxa ( http://redoxextreme.pl ) mam po nim pompę, a do tego przy ćwiczeniach i diecie w 2 miechy zeszło z 5kg i mm z fałdki.

 6. Fitmark pisze:

  Zabrakło w waszym zestawieniu jak dla mnie najlepszego spalacza tłuszczu Redox Extreme
  http://redoxextreme.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *