Ranking gainerów. Najlepsze gainery na masę.

gainery-top5RANKING GAINERÓW

Przygotowaliśmy ranking odżywek węglowodanowo-białkowych, zwanych także “gainerami”. Stosują je przede wszystkim osoby chcące zwiększyć masę.  Gainery to po prostu dodatkowe kalorie, których dodanie do diety ułatwia osiągnięcie dodatniego bilansu energetycznego.

Mass Acceleration – ALLNUTRITION

Nie jest to skomplikowana receptura, jednak zawiera optymalny skład dla tego typu odżywek. Dzięki bezkonkurencyjnej cenie produkt pnie się w rankingach sprzedaży i kto wie czy niebawem nie wyrośnie na nowego lidera. Opinie jakie udało nam się znaleźć a także oceny naszych testerów są bardzo pozytywne. Warta uwagi jest także paleta smaków jaką oferuje ALLNUTRITION, dzięki szerokiemu wyborowi każdy znajdzie coś dla siebie. Solidne i bezdyskusyjne miejsce pierwsze w naszym rankingu.

mutant-mass

Mutant Mass – PVL

Prawdziwe szaleństwo źródeł białka, w tym produkcie jest ich aż 10! Producent zadbał także dobre węglowodany, przewaga to Vitargo, dodane tłuszcze są także z najwyższej półki. Stosujący zwracają uwagę na duży poziom słodkości, ale przecież wystarczy dodać więcej wody lub mleka. Czynnikiem pozytywnie wpływającym na wysoką ocenę w naszym rankingu jest przystępna cena. Produkt jest po prostu jej wart.
Dlatego według kryterium cena/jakość przyznajemy miejsce drugie. Z czystym sumieniem uznajemy go za produkt wart polecenia.

Jumbo – Scitec Nutrition

Wyjątkowo przemyślana i zaawansowana receptura jak na tę kategorię odżywek. Aktualnie przyjmuje status lidera sprzedaży na naszym rynku, detronizując tym samym Mutant Mass.
W jego skład wchodzi sześcio składnikowa mieszanka węglowodanów o różnym tempie wchłaniania. Nie powoduje gwałtownych skoków insuliny, a tym samym uczucia senności po spożyciu.
Solidna zawartość białka, znakomity smak jaki serwuje nam Scitec oraz dodatki anaboliczne dają mu trzecie miejsce w naszym rankingu.

 

mass-core

Mass Core – F.A.

Produkt nadal cieszący się dobrymi ocenami. Może nie jest produktem o najwyższej rozpuszczalności, na co zwracają uwagę stosujących, jednak jest to efekt wyjątkowego składu mieszanek białek i węglowodanów. Zastosowane kompleksy jednych i drugich pozwalają nazwać go produktem pełnowartościowym. Nie znaleźliśmy opinii dotyczących problemów trawiennych, na co często zwracają uwagę stosujący gainery. Zapewne jest to efektem zastosowania wysokojakościowych składników i nie podbijania wagi tanimi wypełniaczami. Mass Core już dość długo znajduje się na czołowej pozycji naszego rankingu i długo jeszcze nie wypadnie z TOP 5 tejże listy. Kupując ten produkt nie popełniacie błędu.

mass-xxl

Mass XXL – Trec Nutrition

Klasyk w tej kategorii, od bardzo dawna na czołowych pozycjach w naszych rankingach. Wart zauważenia jest bogaty kompleks witamin jaki do niego dodano. W kategorii najlepszy smak oceniamy go jako produkt środka. Nie jest to smak na poziomie Jumbo czy Mutanta, ale nie można też powiedzieć, że produkt jest niesmaczny. Bardzo dobre proporcje oraz źródła białek i węglowodanów pokazują, że Trec nie wciska nikomu ściemy. Niestety Mass XXL straszy trochę ceną, jednak za jakość się płaci i tak też jest w tym przypadku.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. MaRcin pisze:

    Bardzo dobre zestawienie gainerów. Ja muszę się niestety nimi wspierać, bo mam kosmicznie szybki metabolizm 🙂

  2. Tomek Koniarek pisze:

    ja polecam Mass Acceleration, dostałem w prezencie na święta, dobry smak 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *