Najseksowniejsze męskie części ciała wg kobiet!

Wybierając partnera na długotrwały związek, kobiety zwracają uwagę raczej na to, co mężczyźni mają w głowie, niż jak wyglądają. Bez wątpienia, jeśli chodzi o jednorazowe tournée lub przelotne znajomości, w których liczy się ogień i namiętność, bardziej liczy się wygląd fizyczny i z tym się chyba zgodzą wszystkie panie. Kobiety są z natury obserwatorami. Widzą najdrobniejszy szczegół i zmianę w otoczeniu. Jeśli przytniesz brodę lub włosy, nie ma szans, że kobiety tego nie zobaczą, prawda? Wielu mężczyzn myśli, że podstawą ich męskości są wielkie ramiona i szeroka klata. Zapominają o innych, bardzo ważnych w oczach kobiet partiach ciała. Naukowcy z Western Illinois University przeprowadzili badanie, w którym poprosili kilka kobiet, aby oceniły najseksowniejsze według nich części ciała u mężczyzny. Domyślacie się pewnie, że facet o bardzo dużych barkach i nogach bociana dostał najgorszą notę. Kolejno przedstawia się to tak:

1. Sześciopak na brzuchu

Widok mężczyzny, który ma wyrzeźbione mięśnie brzucha jest bardzo przyjemny dla oka. Ta część ciała znalazła się na pierwszym miejscu wśród ankietowanych. Kobieta dostaje dzięki temu informację, że facet dobrze się odżywia i ćwiczy na siłowni.  Wiadomo, że czasami brzuch zależy od genetyki i ilości tkanki tłuszczowej, ale regularne treningi mogą sprawić, że Twój ABS będzie wyglądał jeszcze lepiej. Pokazując kaloryfer na plaży, z pewnością zostaniesz zauważony przez niejedną panią.

ZOBACZ: Mięśnie brzucha budujemy na siłowni, a nie w kuchni!

2. Duża klatka piersiowa

 

Samiec alfa z dużą klatką piersiową oddziela mężczyzn od chłopców, ale pamiętajcie, aby również pracować nad całym ciałem. Widok sporej rozmiarów klaty i nóg jak u bociana jest częstym zjawiskiem u panów, a to już nie wygląda dobrze. Przyjemnie jest się wtulić w sporych rozmiarów tors i poczuć się bezpiecznie.

ZOBACZ: Porusz swoją klatę – trzydniowy plan treningowy

3. Biceps

 

To, co wiele kobiet uważa za seksowne i zajmuje trzecie miejsce, to biceps. Trudno jest zaimponować kobiecie mając słabe ramiona, które są równie “wielkie” jak u kobiety. A jeszcze gorzej, kiedy okazuje się, że to ona ma większego bicka od Twojego…

ZOBACZ: 6 czynników, które pozwolą zbudować większe ramiona

4. Triceps

Kolejne miejsce zajmuje triceps. Podobno dla kobiet, piękny i duży triceps jest symbolem siły. Nic dziwnego. W końcu zajmuje dwie trzecie twojej ręki. W połączeniu z dużym bicepsem, Twoje ramię będzie imponowało kobietom. Na pewno zwrócą na Ciebie uwagę.

ZOBACZ: Trening bicepsów i tricepsów wg Krzysztofa Piekarza

5 ćwiczeń na wielkie tricepsy – trening tricepsów

5. Nogi

Wierzcie lub nie, ale kobiety są pod wrażeniem tego, jak wygląda mięsień czworogłowy u mężczyzny. Dlatego nigdy nie zapominaj, by ćwiczyć tą część ciała. Nogi nie muszą być ogromne, ale tak jak pisaliśmy wyżej, nie mogą odstawać od reszty ciała. Chyba nie chcesz wyglądać jak kurczak?

ZOBACZ: Trenuj nogi jak Sebastian Szmyt – trening nóg

5 najważniejszych ćwiczeń na nogi

6. Pośladki

Cóż, kiedy mężczyzna patrzy na dziewczynę, jej mięśnie pośladkowe są niezwykle ważne. Ale jest to też jedna z ulubionych partii ciała, które kobiety zauważają u mężczyzn. Pośladki odgrywają istotną rolę, szczególnie gdy kobiety patrzą na mężczyzn… od tyłu. Dlatego panowie, nie zaniedbujcie tej części ciała, bo nie ma nic bardziej przyjemnego dla oka, niż zgrabny męski tyłeczek.

ZOBACZ: 6 ćwiczeń na męskie pośladki

 

Drogie Panie, dodałybyście którąś część ciała do tej listy?

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *