Michał Karmowski w Nowym Yorku

Oglądacie Jaglaka? Jeśli tak to już zapewne wiecie, że jest w Nowym Yorku. Przyleciał tu do córki, z którą ma bardzo dobry kontakt, co z resztą widać na jego profilu społecznościowym. Pomimo tego, że chroni prywatność swojej rodziny, udostępnił swoje zdjęcie z córką.

Jaglak w Nowym Yorku

Wszystko stanowi dla niego atrakcję, która warta jest uwiecznienia. Metro, Time Square, a nawet Central Park. Jaglak nie zapomniał również odwiedzić plac, gdzie miał miejsce zamach na WTC.

Jaglak w Nowym YorkuJaglak w Nowym Yorku

Jaglak w Nowym JorkuJaglak w Nowym Yorku

Okazało się, że w Stanach postanowił zrobić sobie przerwę od treningów. Dlatego nie zobaczymy zdjęcia z nowojorskiej siłowni. Za to Jaglak podzielił się z fanami inną historią, która przytrafiła mu się w parku. Znalazł zaginionego iPhona i skontaktował się z jego właścicielką. Karmowski mówi, że właśnie tak wygląda Nowy York – wszyscy są dla siebie uprzejmi, a zajęci sobą ludzie nie mają czasu patrzeć na innych i oceniać. Może i my kiedyś dowiemy się, jak to jest przechadzać się ulicami Manhattanu. Jak na razie niech wystarczą nam zdjęcia z Instagrama Jaglaka.

https://www.instagram.com/p/Beqb6n2n8d7/?taken-by=michalkarmowski

https://www.instagram.com/p/BelP4kCHdvQ/?taken-by=michalkarmowski

https://www.instagram.com/p/BeixRiTnKfL/?taken-by=michalkarmowski

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *