Kevin Levrone i Dennis Wolf już niebawem na scenie!

Już jutro podcza festiwalu Arnold Sports sportowcy z całego świata będą rywalizować na jednym z największych pokazów kulturystycznych w tym roku. Wielu sportowców ma nadzieję, że podczas wyjścia zrobią duże wrażenie, szczególnie uczestnicy Arnold Classic w kategorii Open Weight. Jednym z takich zawodników, na którego będzie skierowany wzrok, jest powracający po 3 latach Dennis Wolf (39 l.). Przypomnijmy, że Wolf w zeszłym roku doznał urazu kręgów szyjnych i musiał przejść operację. Po kontuzji weteran kulturystyki był nieugięty w kwestii powrotu i udowadnia, że ​​nadal można rywalizować na najwyższych poziomach tego sportu, mimo dłuższej nieobecności.

https://www.instagram.com/p/BfjTkEfhmDl/?taken-by=dennisbigbadwolf

Powrót na scenę dla każdego zawodnika, a zwłaszcza ligi zawodowej, po tak długiej przerwie jest zawsze trudnym zadaniem dla osoby, która zazwyczaj była w pierwszej piątce przez większość swojej swojej kariery. Powrót Dennisa Wolfa na scenę to prawdziwe wyzwanie, nawet jeśli niektórzy nie chcą tego przyznać. Konkurencja bowiem jest dość poważna…

Ale czy Dennis Wolf ma szansę na zwycięstwo?

To świetne pytanie, na które nie można odpowiedzieć, dopóki nie zobaczymy, jak się prezentuje na scenie. Te same pytania są zadawane o Kevina Levrone (53 l.), który również planuje powrót i zarazem ostatni start w karierze. Ostatnio wyglądał imponująco, chociaż forma jego nóg nadal jest wielką zagadką. On z kolei wystąpi na Arnold Classic Australia, już za niecałe 3 tygodnie.
Czy któryś z panów może czuć się niepewnie wracając na scenę? Patrząc na konkurentów tak, chociaż weteran kulturystyki Dennis James wróży zwycięstwo Dennisa Wolfa i Kevina Levrone. Przekonamy się o tym już niebawem! Jesteśmy bardzo ciekawi jak zaprezentują się te dwie legendy kulturystyki. Będziemy informować Was na bieżąco.

https://www.instagram.com/p/Bd8UCNGlgHW/?taken-by=dennisbigbadwolf

https://www.instagram.com/p/Bfxvcr8h_dh/?taken-by=dennisbigbadwolf

https://www.instagram.com/p/BftZnRoHRz1/?taken-by=kevinlevrone

https://www.instagram.com/p/BfmlwTAHMl_/?taken-by=kevinlevrone

Źródło: https://generationiron.com/

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *