John David Glaude stracił ponad 80 kilogramów!

John David Glaude znany też jako “Obese to Beast”, ma jedną z najbardziej motywujących historii utraty wagi, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Jego przemiana rozpoczęła się, gdy miał 20 lat. Był otyły i spożywał spore ilości jedzenia i oczywiście fast foodów. W najgorszym momencie ważył aż 163 kg! Pewnej nocy jedząc jak zwykle śmieciowe jedzenie, oglądał program telewizyjny o ludziach, którym udało się zrzucić kilogramy. W tym momencie coś go olśniło. John uświadomił sobie, że jeśli nadal będzie żył tym stylem życia, wkrótce umrze. Obudził się następnego dnia i zaczął czytać artykuły i fora o zdrowym żywieniu i treningach. Nie korzystał z pomocy trenera personalnego czy dietetyka, tylko wszystkiego uczył się sam. Po ponad roku ciężkiej pracy nad swoim ciałem i umysłem, Johnowi udało się osiągnąć cel – stracił ponad 80 kilogramów!

Jednak napotkał poważny problem – luźną skórę, co przy tak dużej utracie wagi, zdarza się bardzo często. Na początku bardzo mu to przeszkadzało i wstydził się swojego ciała. Ale po pewnym czasie John w pełni to zaakceptował, nazywając skórę “bitewna blizna”.

John zaczął pomagać innym osobą z nadwagą i umieszczał filmy i zdjęcia w Internecie jego niesamowitej przemiany. John stał się sensacją Internetu po opublikowaniu filmu “My Biggest Insecurity: Loose Skin” Jego historia jest naprawdę godna uznania. Stał się przykładem i motywatorem dla ludzi na całym świecie, namawiając ich do  “chwytania byka za rogi”. Nigdy nie rezygnujcie ze swoich marzeń!

https://youtu.be/CpKDteQ3FIQ

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *