Idealne pośladki Nikki Blackketter

Nikki Blackketter rozpoczęła swoją karierę jako YouTuberka i od tego czasu zdobyła sobie solidną pozycję na wszystkich platformach społecznościowych. Nikki jest sportowcem sponsorowanym przez Gymshark, a nawet ma własną linię ubrań. Podobnie jak wielu innych sportowców fitness, Pani Blackketter na swoich profilach ukazuje nie tylko belfie (czyli selfie, na którym widać pośladki). Nikki dzieli się również swoimi treningami i wskazówkami, aby pomóc tym, którzy chcą ją naśladować. Instagram tej blondynki to punkt obowiązkowy, jeśli masz ochotę na fitness i spokojny styl życia. W tej chwili obserwuje ją już ponad 1,8 mln obserwatorów, a każde zdjęcie zbiera średnio 90 tysięcy like’ów i 700 komentarzy.

https://www.instagram.com/p/BdQ2i4IhIk3/?taken-by=nikkiblackketter

Co lubisz bardziej w tym obrazie, Kalifornię czy Nikki Blackketter? Nikki ma idealną sylwetkę i nie jest za chuda. Im więcej zobaczysz jej zdjęć, tym bardziej się w niej zakochasz. Chcesz płaskiego brzucha jak Nikki? Wypróbuj jej abs workout. Utrzymaj intensywność i na pewno będziesz czuć ból w mięśniach następnego dnia. Jeśli chcesz w miarę szybko zobaczyć wyniki i szukasz kogoś, kto wyznaczy Ci drogę to ona jest najlepszym rozwiązaniem.  A kiedy po raz ostatni przekroczyłeś swoją strefę komfortu podczas ćwiczeń? Treningi Nikki nie mają nic wspólnego z chilloutem, a nogi są ulubioną częścią ciała Blackketter do treningu – efekty zresztą mówią same za siebie. Ma w końcu prawdopodobnie jedne z najlepszych nóg w Internecie.

https://www.instagram.com/p/BceFD6ahS8z/?taken-by=nikkiblackketter

Nikki jest bardzo szczera i otwarta ze swoimi zwolennikami i dzieli się wszystkim na temat swojej pracy i życia osobistego. Pisze i mówi również na temat swojej drogi pełnej ćwiczeń i tego, co sprawiło, że dotarła tam, gdzie jest dzisiaj.

Przeglądanie jej zdjęć, oglądanie, jak wykonuje ćwiczenia w połączeniu z tym jak kobieco i naturalnie wygląda, to niewątpliwie jeden z najlepszych motywatorów to wzięcia się samemu do roboty. Tzn. ćwiczeń. I jak się okazuje, duża pupa może wyglądać bardzo apetycznie.

https://www.instagram.com/p/BcIrlpAhlly/?taken-by=nikkiblackketter

https://www.instagram.com/p/Bab0lLsh9_o/?taken-by=nikkiblackketter

https://www.instagram.com/p/BbiV8NCBPlN/?taken-by=nikkiblackketter

https://www.instagram.com/p/BRrei1JjWSI/?taken-by=nikkiblackketter

https://www.instagram.com/p/BZ1gtV4hVN5/?taken-by=nikkiblackketter

https://www.instagram.com/p/BZSeewgBr33/?taken-by=nikkiblackketter

https://www.instagram.com/p/BWvOE9GhT1S/?taken-by=nikkiblackketter

https://www.instagram.com/p/BRrei1JjWSI/?taken-by=nikkiblackketter

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *