Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból klatki piersiowej przy wyciskaniu i dipsach

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cajmer
    odpowiedział(a)
    Nada si?.
    Ale tak jak napisa? wy?ej POKI, raczej celowa?bym w barki i ob?e.
    https://www.youtube.com/watch?v=2QIf...ytajTrenera.pl w 4:30 rolowanie, które u mnie pomog?o + facepulle.
    ?adujesz pi?eczk? i sprawdzasz gdzie boli, filozofii wi?kszej nie ma.
    Ostatnio edytowany przez Cajmer; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Delikatny
    odpowiedział(a)
    Jedynie rozci?gam klatk? piersiow?, nie rolowa?em.

Je?li chodzi o rolowanie - nada si??
    https://www.youtube.com/watch?v=41sUCIa2yBI

Zostaw komentarz:

• Poki
    odpowiedział(a)
    Ob?e, przyczep czworobocznego przy ?opatce. Wzgl?dnie tylni akton barku. Albo/i przedni akton barku, wyrostek barkowy. Sam wczoraj turla?em si? po pi?ce na meczu. Mi?ych dozna?.

Zostaw komentarz:

• Cajmer
    odpowiedział(a)
    Rolujesz to i rozciagasz?

Zostaw komentarz:

• Delikatny
    odpowiedział(a)
    Podbij? temat, mam podobny ból w klatce piersiowej pomi?dzy barkiem a klatka piersiow?. Wyst?puje po lewej i prawej stronie.
    Ból zaczyna si? gdy, próbuje wyciska? prawie maksy na 6 powtórze? - przy 5 powtórzenia zaczyna bole?. Potem boli przez kilka dni nawet przy ma?ych cie?arach. Po 2-3 tygodniach gdy znów próbuj? przej?? na wi?ksze, ból wraca.
    Kto? mo?e mia? co? podobnego?

Zostaw komentarz:

• Ból klatki piersiowej przy wyciskaniu i dipsach

Witam!

Przy wyciskaniu na p?askiej, kiedy zbli?am sie do mojego PR odczuwam dziwny ból górnej cz??ci klatki po prawej stronie, w miejscu gdzie jest przyczep przy barku. Uczucie jakby cos mnie w tym miejscu uciska?o. Po kilku dniach przerwy wraca do normy i znowu mog? pracowa? do mniej wiecej 80%RM, kedy jednak znowu zabieram si? za bicie rekordu to przy fazie koncentrycznej mam wrazenie jakby mi?sie? drga? i przeskakiwa?, po czym odk?adam sztang? i boli znowu. To samo mam przy ci??szych dipsach.
    Kto? boryka? si? z podobnym problemem? B?d? wdzi?czny za wszelkie wskazówki.
    Ostatnio edytowany przez Jelonidas777; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X