Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Interwały od A do Z poradnik teoria i praktyka cz.1 - DYSKUSJA

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Interwały od A do Z poradnik teoria i praktyka cz.1 - DYSKUSJA

http://www.body-factory.pl/showthrea...8550#post58550 część 1

http://www.body-factory.pl/showthrea...9327#post69327 część 2 dyskusja od str 5 !

http://www.body-factory.pl/showthrea...8609#post88609 część 3 dyskusja od str 7 !

dyskusja TUTAJ !
    Ostatnio edytowany przez niwix; [ARG:4 UNDEFINED].
    Chemiczny Ali - Naczelny toksykolog

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Fajny wstęp, czyta się od początku z zainteresowaniem. Tekst z zacięciem popularyzatorsko-naukowym (wydaje się, że będzie wydanie książkowe). Z niecierpliwością czekam na część dalszą!
    Jan Olejko - naśladownictwo treningów na własną odpowiedzialność!

Komentarz

O! I tego mi było trzeba, bo właśnie zamierzam wprowadzić interwały zamiast zwykłych aero!!

Komentarz

Z artu wnioskuję, że kolejna część dopiero w marcu ?

Graty za świetny artykuł.
        Bo My jesteśmy Legia Warszawa i nie pierdolimy się w tańcu.

Komentarz

super opracowane !

czytam z miłą chęcia

te równania chemiczne też wypas

Komentarz

Ciekawe, choć dużo teorii i dla osoby słabo/średnio orientującej w temacie niektóre rzeczy mało mówią, dlatego czekam na część praktyczną

Komentarz

GIT

podczas redukcji wplatam interwały w moje plany treningowe, ale teraz jestem w cyklu nabierania siły-masy /FBW 5x5/ co sądzisz Niwix o sęsie wprowadzenia na tym etapie treningowym interwałów?
              Ostatnio edytowany przez Sir_Lukasz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

dzieki Panowie

Łukasz , pytanie , po co ?
                co będzie celem ?

robiąc szczególnie nogi 3x week mocno
                zarówno tył jak i przód , i dodając interwał , możesz zahamować rozwój
                i narazić się na kontuzje w obrębie kolan

ale 1-2 sesje przez 4 tygodnie
                z innymi niż bieg / rowerek metodami mogłaby byc ok

ew jakiś metabolic wokrout

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Komentarz

Ok ... Jedynym celem było by ewentualne niedopuszczanie do zbytniego otłuszczania. Ale właśnie obawiałem się zbytniego obciążenia dla organizmu. W zasadzie jestem zniszczony całościowo każdego dnia po treningu.
                  Ale jesli odradzasz to ja się ku temu przychylam. Interwały odłożone :-) ... wiosną zresztą będzie przyjemniej

pzdr

Komentarz

aeroby / cardio
                    kiedy i ile możesz zasadniczo 20-40 min

GPP ewentualnie

1x metabolic workout ( barbell complex ) może być ale niekoniecznie
                    gdybys trenował splitem , łatwiej by było wrzucić imnterwał

a jak chcesz ograniczyć sadło , to oprócz tego powyżej , skróc przerwy na treningu ;-)

Komentarz

w zasadzie sadła nie mam... ale nie lubię tego okresu "masowania" jak tracę kratkę na brzuchu. Zresztą niebawem wrzucę fotki aktualne ...

pzdr

Komentarz

bardzo fajny art!

czekam na 2ga czesc. Sam widze prawde w tym co piszesz po sobie - robilem bardzo duzo aerobow na rowerku stacjonarnym - w pewnym momencie utraty sadla juz nie bylo - organizm sie przyzwyczail i zmiany niewiele dawaly, postepy w obrebie nog byly moooocno zahamowane i na dodatek pod koniec zaczely mnie pobolewac kolana - wniosek bez interwalow nie pojade

Komentarz

Łukasz
                          IMO zwykłe cardio i czysta dieta będą ok
                          GPP i względnie dodawanie metabolic workout

<yes>

Komentarz

NIWIX
                            jasne... dieta jest bardzo intuicyjna, ale wiem co jem :-) i jem dobrze
                            cardio to sobie robie tylko dla rozluźnienia 5minut po FBW
                            oprócz tego niekiedy basen
                            zresztą FBW pali mi tyle kalorii że z tłuszczem zbytnich problemów nie mam...
                            interwały ... a tak pytałem z ciekawości jakie masz zdanie :-)

Komentarz

uważam interwał za

- broń w spalaniu tłuszczu w końcowym etapie redukcji
                              - poprawa "athletic performance"

w 1 przypadku powoli rośnie intensywność przez 4 do max 8 tygodni ( i do tego dodatki , o tym w kolejnych art )
                              w 2 robimy 1-2 sesje w tygodniu przez 4-6 tygodni

ograniczamy interwały ( mówie tu o mocnym treningu ) do 2-3 cykli rocznie
                              Ostatnio edytowany przez niwix; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X