Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trening coronatora, czyli jak jednocześnie lepić pierogi i ćwiczyć nogi

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Polecilbym Ci X-BAG, za 300 z? mia?by? z wype?nieniem 40 kg,ale widz? ?e produkt niedost?pny. niech szyj?!

Komentarz

Na razie czaj? na pewn? ofert? kettla 50kg za stówk? + przesy?ka. Ale co tym b?d? oprócz swingów i wios?a robi? to nie mam poj?cia
      Ostatnio edytowany przez Cajmer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
        Na razie czaj? na pewn? ofert? kettla 50kg za stówk? + przesy?ka. Ale co tym b?d? oprócz swingów i wios?a robi? to nie mam poj?cia
        Goblet squat, single hand carry, single leg deadlift. A podrzutu nie dasz rady 50 kg?

Komentarz

Hantlem lu?no, kettlem nie wiem. Jak uda si? go dorwa? to b?d? dzia?a?

Komentarz

Kettlem te? mo?esz robi? rwanie czy podrzut jak hantlem, niekoniecznie balistyczne jak w Strongfirst. Dead kB Snatch si? to nazywa.

Komentarz

Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
              Kettlem te? mo?esz robi? rwanie czy podrzut jak hantlem, niekoniecznie balistyczne jak w Strongfirst. Dead kB Snatch si? to nazywa.
              Do snatchy i paru innych rzeczy si? raczej nie nada bo to raczej kettla starego typu. G?ównie do bardziej statycznych ?wicze? z tak? r?czk?

Ale my?l?, ?e za 150-180zl to i tak jest deal

Komentarz

Do snatchy i paru innych rzeczy si? raczej nie nada bo to raczej kettla starego typu. G?ównie do bardziej statycznych ?wicze? z tak? r?czk?

Ale my?l?, ?e za 150-180zl to i tak jest deal
                Dwa razy zgoda. Nie nada si? do rwania, ale jest ci??ar. Mo?e do pasa przyczep i rób przysiady mi?dzy skrzyniami (dodatkowy ci??ar przed sob?)?

Komentarz

Floor press jednor?cz. Przy Twojej sile bez problemu my?l?.
                  Ostatnio edytowany przez Stud; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Dziennik treningowy

Komentarz

panowie, widzieliscie gdzies moze oferte na krazki zeliwne z otworem o srednicy 50mm w cenie nizszej niz 7.5zl/kg? planuje zakupic 140-160 kg obciazenia, najtaniej calosc znalazlem na marbo i chyba tam zamowie ale moze ktos ma namiary na jakis sklep gdzie wyjdzie to korzystniej cenowo?
                    bumpery gumowe odpadaja ze wzgledu na swoja grubosc, uzywki z olxa raczej tez, bo kupujac od kilku osob wydam fortune na same wysylki.
                    jakies pomysly?
                    DZIENNIK TRENINGOWY

Komentarz

Zas mi kurwie zamknely silownie bedac w 80% cyklu....
                      mialy byc w nastepnym tygodniu ciezkie 1-2 a bedzie pizda.

Poszukuje jakiegos rozwiazania zeby choc troche utrzymac obecna forme, sprzet to laweczka, sztanga, kettle, hantle + z 100-150kg obciazenia, ale odpadaja siady i jakiekolwiek pressy bo wysokosc piwnicy na 2m no i brak stojakow tez robi swoje.
                      Zastanawialem sie nad GVT ale wydaje sie byc kurwesko nieefektywny

Komentarz

Zamieszczone przez jwr Zobacz posta
                        panowie, widzieliscie gdzies moze oferte na krazki zeliwne z otworem o srednicy 50mm w cenie nizszej niz 7.5zl/kg? planuje zakupic 140-160 kg obciazenia, najtaniej calosc znalazlem na marbo i chyba tam zamowie ale moze ktos ma namiary na jakis sklep gdzie wyjdzie to korzystniej cenowo?
                        bumpery gumowe odpadaja ze wzgledu na swoja grubosc, uzywki z olxa raczej tez, bo kupujac od kilku osob wydam fortune na same wysylki.
                        jakies pomysly?
                        Na olx placilem za stalowe toczone krazki 4.4zl/kg a teraz widz? dro?ej u typa https://m.olx.pl/oferta/obciazenie-s...7-IDdlgll.html

Komentarz

Pracuję...
                        X