Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rower - jaki?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez satanic Zobacz posta
    Zawsze cos sie znajdzie, zalezy co rozumiesz przez sensowna cene.
    chodzi mo o cene do jakosci. tak 3-5k ale nie zeby placic 4500 za rower wart 3 jak to teraz jest u tych co maja. a przynajmniej tak to widze
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• Najwa?niejsze osprz?t najlepiej od Accery i wy?ej Deore, Deore XT, hamulce tarczowe hydrauliczne, mile widziane sztywne osie piast znajdzie si? w tej cenie, felgi gotowe pod system bezd?tkowy, amortyzator z blokada skoku z manetk? na kierownicy najlepiej powietrzny jest l?ejszy ni? tradycyjne spr??ynowe. Peda?y, siode?ko bez znaczenia zawsze mo?na zmieni? niewielkim kosztem. Marki Cannondale, Specjalayzed, Merida, Marin. Jak co? to pytaj jeszcze.

Komentarz

• A i przednie blaty dobrze jakby by?y na Hollowtech i lepiej bra? nap?d 2x9, 2x10 ni? 1x10,11 bo chodz? jak maszynka do mi?sa i nie raz mo?e brakowa? prze?o?enia, szczególnie na asfalcie.
        No i gdzie chcesz je?dzi?.

Komentarz

• Zamieszczone przez satanic Zobacz posta
          A i przednie blaty dobrze jakby by?y na Hollowtech i lepiej bra? nap?d 2x9, 2x10 ni? 1x10,11 bo chodz? jak maszynka do mi?sa i nie raz mo?e brakowa? prze?o?enia, szczególnie na asfalcie.
          No i gdzie chcesz je?dzi?.
          popatrze tego gravela, dzieki
          «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• Zamowilem nowego crossa treca ale 1*10 a nie 2 bo jakos mam zle doswiadczenia z napedami zmiennymi z przodu, wiecznie mi sie to zacinalo i nie potrafilem regulowac. choc tak jak piszesz obawiam sie o brak przelozenia teraz bo lubilem jezdzic na naciezszych przerzutkach zawsze. gravel totalnie mi nie lezal bo za duzo jezdze po miescie gdzie zdaza sie bruk i krawezniki oraz po lesnych drogach. Gravel trzesie i kregoslup boli, niewygodnie si? hamuje,
            Ostatnio edytowany przez prosekto; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
            X