Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

5a-hydroxy Laxogenin-opinie,porady!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak bylo napisane ze laxo 10mg na kapsulke ..... nie wierzysz to Ci inni tu na forum potwierdza... ja jak wzialem z pierwsze 3 dni po 20mg odrazu lepszy apetyt. ze to bylo meta to odpada

Komentarz

• no wlasnie apetyt o co chodzi ?
      po 40 mg na dzien od 3 dni nie potrafie sie powstrzymac od jedzenia masakra jakas

Komentarz

• Przejdzie Ci. Mi bardzo szybko przeszlo a jadlem 20mg od guru wtedy.

Komentarz

• Zamieszczone przez dil Zobacz posta
          Tak bylo napisane ze laxo 10mg na kapsulke ..... nie wierzysz to Ci inni tu na forum potwierdza... ja jak wzialem z pierwsze 3 dni po 20mg odrazu lepszy apetyt. ze to bylo meta to odpada
          Ja wierze w to co bylo napisane ale nie w to ze 20 mg laxo tak dziala
          SKLEP www.wxnlabs.com - 10% z kodem "marcin10" na wszystko

Komentarz

• jakie? nowe opinie ? gdzie sprawdzony ?rodek bez niespodzianek ?

Komentarz

• Duzo osob mialo zwi?kszony

Komentarz

• Duzo osob mialo zwi?kszony po nim apetyt. Ja tez zawsze po nin mialem. A sporo opak jego zjad?em bo to jeden z moich ulubionych srodkow. Ale co ciekawe mimo takiego napadu glodu i jedzenia wszystkiego co popadnie nie obrasta?o sie w T?uszcz. Z tym ze trzeba walic jakies du?e dawki sie tez nie zgodze , bo swietne wyniki mialem po dawkach 10-20mg dziennie. Dostawca bardzo wiarygodny bo od niego biora w USA ruzni producencji suplementów i potem. wypuszczaj? laxo pod swoja marka.
                Gdy ten srodek byl wypuszczony to byl promowany w nie duzych dawkach 10-30mg. Chocby jedne z pierwszych laxo na rynku z dodatkiem daa power stack. Opinie extra zbieralo. A dawka dzienna tylko 30mg laxa.

http://laxogenin.weebly.com/
                http://forum.bodybuilding.com/showth...hp?t=147867563

,,but my appetite is still really strong,, - s?owa testera tego z usa przy 30mg dziennie odno?nie apetytu.

Laxo zawsze byl dla mnie zlotym wrecz srodkiem jak go pierwszy raz dostalem. Srodek bajka , wrecz przy ?adnym bloku jakie daja SA i PH. Dawal efekt mi bardzo do nich zblizony z fantastycznym progresem si?y. Jedyny minus tego srodka to ze stawy mocno dostaja w kosc. Jak ktos bedzie podatny na ten cukierek to bedzie obok kreatny jego jeden z najlepszych cukierkowa w suplementacji

Komentarz

• Brawn teraz sugeruje dawke 100mg laxa na dzien. a ten apetyt wkreca sie szybko i przestaje byc odczuwalny za chwile ja tak w sumie mialem nie wiem jak u Was.

Komentarz

• 100mg niez?a dawka...

Komentarz

• 100mg? Du?o. Ale nasuwa si? te? pytanie "ile cukru w cukrze"

Komentarz

• Celem maksymalizacji efektów rekomenduje si? stosowanie 5a-hydroksy Laxogenin w ilo?ci do 100 mg/dzie? (najcz??ciej zalecana dawka to 50 mg/dzie?). Nie sprecyzowano dok?adnego okresu przyjmowania 5a-Spirostan-6-one. Najcz??ciej zaleca si? jego stosowanie do 4 tygodni, z przerw? na kolejne przynajmniej 4 tygodnie.

Brawn L gen 30mg/90 kapsulek wiec optymalnie 60mg laxo przez 45 dni powinno byc ok ale cena 180-190zl drogo

Komentarz

• W miar? rozs?dna cena wychodzi u Wojtka za Laxo - Olimpus Labs. Ostatnio mia? w promo za 159z? -120 kapsów.
                          Bra?em swego czasu jego produkcje i by?o Ok ( tylko drogo

Komentarz

• laxo od guru dziala polecam

tylko mialem za malo tego towaru jak czulem ze cos wchodzi to sie skonczylo

mysle ze 6 tyg min w dawce 100mg bylo by lux

ja lecialem chyba 40 mg przez 4 tyg

Komentarz

• Jak d?ugo si? u was rozkr?ca?o laxo?

Komentarz

• Praktycznie po pierwszym tygodniu.

Mia? kto? te? mega problemy ze stawami po laxo ?

Komentarz

Pracuję...
                                X