Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ziółka :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez dabu Zobacz posta
    maly mis https://allegro.pl/oferta/forest-roz...0mg-9712733102 dobre będzie ?
    NIACYNE też mają . Zna ktoś tą firmę ?
    600mg na porcje pojebalo ich ja dajac naturela rhdiole chyba 400mg chodzilem wyciszony jak mnich, bez sensu dawka...200mg bardziej pobudza ,natomiast powyzej 400mg wycisza a tutaj majac 600mg nie mamy wyboru

Komentarz

• Ja z tej firmy Forest co na allegro jest, miałem berberyne hcl i działała jak każda inna co brałem więc może inne rzeczy też legit.

Komentarz

• To kupie z tej firmy "Forest"spróbowanie Niacyne . mały mis (Rhodiola rosea) o podwójnej standaryzacji na 3% rozawin i 1% salidrozydu 500mg oraz NATURAL ASHWAGANDHA 9% z firmy ALINESS , dobra firma ? jak to dawkować ?

Komentarz

• A jadles kiedys juz?

Komentarz

• szczerze to nie . Chcę spróbować . Duzo trenigów będzie teraz, okres przygotowawczy do sezonu , redukcja . Praca, stres, dzieci itp To tego bym wzioł jeszcze Maca tą kórą polecałeś .To tego ostatnio cięzko z spaniem u mnie .
            Ostatnio edytowany przez dabu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wez mace na 3miechy i doloz jedno. Nie ma co na start robic mixa 3 ziol. Przynajmniej jak tak podchodze. Pocisniesz powiedzmy ashwe z 2miechy i zmienisz na rhodiole. Lub na odwrot. Poczytaj o dzialanii i wybierz pod siebie. A mace bedzie leciec "w tle"
              Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• o widzisz , dobrze piszesz . Tak właśnie zrobie . Dzięki

Komentarz

• Olej z czarnuszki stosował/stosuje ktoś? Niby remedium na wszystko
                  Widziałem na grupie FB Lylea McDonalda, że ktoś tam to polecał na tematy tarczycowe.

Komentarz

• Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
                    Ciut jakby krotko?
                    Po ilu czujesz działanie?

Komentarz

• szukam dobrego sprawdzonego rozenca (rhodiole). kiedys bralem z SA to fajnie mnie uspokajal jak jest teraz? bral ktos od nich niedawno? a moze cos innego wartego swieczki? myslalem jeszcze nad tym z aliness

Komentarz

• jeżeli chodzi o ziółka i sarmy to SA dalej trzyma poziom

Komentarz

• Miałem rhodiolę z KFD i Naturela, obie działały tak samo dobrze.

Komentarz

• Zamieszczone przez log Zobacz posta
                            Po ilu czujesz działanie?
                            Z 3-4tyg

Komentarz

• Siema. Co aktualnie teraz najlepsze na pamięć? Mam teraz w pracy dużo nauki między innymi obsługa nowych aplikacji itp. a, że człowiek już wiekowy to już wiedza tak nie wchodzi. Materiału tyle, że trzeba czymś się wspomóc. Podjadałem różne ziółka między innymi Ginko Biloba itp. ale zero działania. Najlepiej o dziwo działa zwykła lecytyna. Podajcie proszę nazwy sprawdzonych środków ziołowych, aptecznych na receptę i wszystko co zadziała cuda Dzięki.

Komentarz

• Sprawdź lajtowe jak piracetam czy noopept

Komentarz

Pracuję...
                                X