Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mój test przedtreningówek

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mój test przedtreningówek

Wita, wszystkich forumowiczów. W przyp?ywie wolnej chwili postanowi?em podzieli? si? z Wami swoimi opiniami o od?ywkach przedtreningowych.Mam nadziej? ?e komu? si? ta wiedza przyda.
    -------------------------------------------------------------------
    Zaczne od mojego lidera czyli Jack3d:

Pierwszy raz dosta?em te wynalazek od kumpla z USA .Pierwsza porcja,straszne mrowienie skóry, nie wiem kiedy mi si? to wkr?ci?o,muza na full w pracy i odjecha?em co do pompy to nie by?a mo?e nadzwyczajna ale odczuwalna. Polecam wszystkim ktorzy chca sie dobrze pobudzi? przed treningiem,jesli zalezy na mega pompie dodac shota olimpa AAKG. duzy plus jack3d taki ze serce nie wali jak dzwon zygmunta i spac mozna normalnie.
    --------------------------------------------------------------------
    APS MESOMORPH

Tego cukierka chyba nikomu nie trzeba przedstawi?c,jak dla mnie jeden z najsilniejszych popudzaczy.Smak dobry,lecz czuc chemie. Pierwszy raz wsypa?em 1,5 miarki i poprostu mnie roz...ba?o jak czeecze?skie osiedle.Minus to ?e serducho ma?o mi nie wyskoczy?o.Ze snem jak dobrze pami?tam proplemów nie mia?em.Po treningu trz??a sie r?ce. Proponuje stosowa? od po?owy miarki.Smietne popudzenie i silna pompa.Polecam bardziej wtajemniczonym

-----------------------------------------------------------------------
    BPI 1MR

Najscilniejsze gówno jakie kiedys stosowa?em.Jedna porcja strasznie mnie potyra?a.Trz?siawki,po?owy treningu nie pamieta.Wiem tylko tyle ?e strasznie mnie spompowa?o. Jedna miarka =3 miarki meso. Trening robi?em o godzinie 17. Ca?? noc nie przespa?em,sika?em po treningu ok 22 razy.Naprawde si? przestarszy?ym o swoje zdrowie na tym specyfiku.Nastepny dzien zwa?a jak po amfie. Mo?e gdybym wypi? 0,5 porcji by?o by wszystko ok. Jesli chodzi o smak to wzgl?dny mia?em chyba cytryne.

------------------------------------------------------------------------
    Pump fixx

Bardzo fajny produkt,sk?adem podobny do jack3d ,lecz jesli chodzi o pobudzenie to s?abszy.Idealny dla osób którym bardziej zalezy na pompie niz na popudzeniu.
    Trenowa?o mi si? na nim bardzo fajnie,bez zadnych problemów z wal?cym serduchem
    -------------------------------------------------------------------------
    EPO Blast

Swego czasu bardzo si? napali?em na ten produkt.Cie?ko by?o go dosta? przez jaki? czas.
    Produkt w saszetkach, moge powiedzie? tyle ze najlepszy produkt pompuj?cy.Nic nie tak nie spompowa?o.Za to nie poczu?em popudzenia.Na nastepnym treningu zapoda?em EPO z miark? jack3d i to jak dla mnie najlepsze po??czenie jakie kiedy? stosowa?em.
    goraco polecam Wam takie po??czenie.

-------------------------------------------------------------------------------
    MHP Dark Rage

Ostatnio dosta?em próbke tego specyfiku.Powiem Wam tyle ?e popudzenie bardzo podobne do 1MR. duzy plus taki ze po 3 godzinach ca?kowicie odchodzi i mozna spokojnie spa?. Mysle ze po?owa porcji by?a by naprawde idealna do treningu. Na treningu czulem niepokuj,nie moglem stac w miejscu.Przerw miedzy seriami prawie nie robi?em.Duzy plus dla firmy MHP za ten produkt.

---------------------------------------------------------------------------------

CODE RED

Produkt firmy Muscle Meds reklamowany i polecany przed Kai Greene.W?a?nie przez tego czarnoskórego kulturyste kupi?em ten produkt (mój idol ) Smak z tego co pami?tam dobry, popudzenie s?abe,pompa s?aba. Stosowa?em jedn? miarke ,potem 2 i jako? bez rewelacji. Jak dla mnie szkoda kasy na Code reda zawiod?em sie troszku.

----------------------------------------------------------------------------------
    MaXIMIZE V2

Produkt reklamowany ?e ma byc najmocniejszy na rynku. Na pocz?tku powiem ?e smak ochydny,ledwo wypi?em (smak podobny do proszku do prania). Po wypiciu lekko mnie potelepa? lecz bez rewelacji.Ze spaniem problemu nie by?o.Odsprzeda?em koledze,stosuje po?owe miarki i jest bardzo zadowolony.Z tego co pami?tam to ?rednio mnie przypompowa?.

-------------------------------------------------------------------------------------

VPX anarchia

Produkt bardzo ciekawy,mia?em tylko jedn? porcje tego ?rodka i szczerze poge powiedzie? ?e jest jednym z lepszych. Bardzo fajnie pobudzi?,bez walenia serducha,supe pompa. Naprawde gor?co go Wam polecam.smak mialem chyba cytryne byla bardzo dobra.

-------------------------------------------------------------------------------------

Jak narazie wszystko Teraz szamam Jack3,na mnie dzia?a najlepiej. Mam nadzieje ?e nikogo nie urazi?em swoim tematem,a wr?cz przeciwnie komus pomo?e
    Dodam ?e wa?e 105 kg sta? treningowy 4lata z 8 miesi?czn? przerw? chorobow?.

sumuj?? je?li chodzi o trzy najlepsze przedtreningówki to:
    1. jack3d
    2.Mesomorph
    3 Anarchia i Pump Fixx

Pozdrawiam wszystkich

P.s podzi?kowania dla GURU bez którego nie mia? bym okazji skosztawa? tak wielu cukierków z USA

jack3d dziala lepiej niz mesomorph? nie bardzo rozumiem
    ale dzieki za opisy

Komentarz

Bardzo fajny i przydatny temat. Moze inny wezma z ciebie przyklad i napisza cos od siebie.

Jaka przedtreningowke moglbys polecic miedzy cyklami na krecie ? (najlepiej cos z minimalna iloscia krety). Zalezy mi wtedy glownie na pobudzeniu i chyba jack3d by pasowal.
      Ostatnio edytowany przez mariobros; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

soltys gdzie napisalem ze dziala jack3d lepiej niz meso? napisalem ze dla mnie lepszy jest bo serducho mi tak nie wali na nim.A wiadomo ze meso mocniejsze wiele o jack3d
        Ja bym miedzy cyklami zapodal APS PLASMAGEN.

Komentarz

Najlepiej White Flood i dokupi? 1,3,zgodnie z ostrze?eniem wezme pó? miarki 1 M.R.

Komentarz

tez slyszalem o tym polaczeniu WF +1,3 ,mialem nawet na sklepie ostatnio malego WF moglem sobie odlozyc .

Komentarz

Zamieszczone przez olo85 Zobacz posta
              soltys gdzie napisalem ze dziala jack3d lepiej niz meso? napisalem ze dla mnie lepszy jest bo serducho mi tak nie wali na nim.A wiadomo ze meso mocniejsze wiele o jack3d
              Ja bym miedzy cyklami zapodal APS PLASMAGEN.
              ale jack3d tez nie brales raczej 1 miarki? to moglbys porownanc w tym momencie z 0,5 meso np? wtedy serce tak nie wali?

Komentarz

jack3d zaczynalem od miarki,potem 2,3,4 miarki na raz i nigdy tak serucho nie walilo jak po meso (1miarce) .Ale jak sobie przypominam to po 0,5 miarki meso tez serce mi walilo.Moze tylko ja tak mam. Kolega np stosuje 1/3 miarki i trenuje mu sie bardzo dobrze

Komentarz

to ile porcji jack3d musiales brac aby dobrze dzialal na ciebie ?

Komentarz

Tolerancja organizmu ro?nie szybko,wi?c jak pisa? zaczyna? od 1 i doszed? do 4,ale fakt jest taki ?e ma?o kto je wi?cej ni? 1,5 porcji meso na raz,tak?e jest bardziej ekonomiczny :P

Komentarz

roznica w ilo?ci geranium, ot ca?a tajemnica

porownuj?c te produkty warto zauwazyc ze niektore maja 25 porcji a inne 2x tyle

np maximize v2 przy 2 porcjach (ma 45 w opakowaniu) wychodzi podobnie jak meso, a dzia?anie rownie dobre

ogolnie ten 1 MR warty sprawdzenia

Komentarz

Nox pump extreme

1mr

meso

anarchy
                        Bo życiem trzeba się podelektować. Szponcić, pracować, kochać, nie spać i balować

Komentarz

Bardzo dobry temat, móg?by? jeszcze napisa? ile bra?e? porcji w innych dopalaczach, a tak?e jak z ?o??dkiem, czy nie by?o rewolucji itd, samopoczuciem oraz ile trzyma ka?dy , mniej wi?cej.

Ale i tak dobry art, co do Maximize v2, zgodz? si?, nic nadzwyczajnego, ale za to mój ?o??dek troch? go odczuwa.

Komentarz

Co do problemów zo??dkowych to jedynie po MHD Dark tak mnie podczas treningu pop?dzi?o ?e prawie narobi?ek jakiemu? kolesiowi do butów Ale juz wieczorem by?o wszystko ok.
                            Odno?nie meso mia?em taki problem ?e odczas wypicia jednej porcji zaraz po treningu jak szed?em si? odla?,nie mog?em si? wysika? a jak ju? co? ulecia?o to tak mnie bola?o w sisiorze jak bym ?yletkami szczo?.Jak bra?em poowe porcji wszystko by?o ok.

Pyta? kto? jeszce o porcje jack3d,bra?em go 3 miesi?ce bez przerwy wi?c tak jak kto? potem napisa? organizm si? przyzwyczai? fo dawek i trzeba by?o zwi?kszy?.

Co do supli przedtreningowych jakie jeszcze stosowa?em do napewno NOX PUMP EXTREME ULTRALIFE jest godny uwagi,jedna saszetka naprawde fajnie dzia?a. Kilka lat temu kupi?em pierwsze wydanie Dorianowskiego NOX Pumpa bo potyra? mnie strasznie.Kolega z si?owni który tez go stosowa? po si?owni nie móg? autem jecha? (bieg? do domu) .

Stosowa?em jeszcze Shock therapy,NO XPLODE,NITROBOLONY,NAPALM ,MUSCLE SERUM (fajny produkt) SUPER PUMP (przyszed? promocyjny i chyba jaki? trefny by? bo go nie poczu?em) .G?ównie stoowa?em po porcji,mo?e 1,5 .Jedynie SHOCK THERAPY dochodzi?em do 3 miarek.Ogólnie po nich nie mia?em problemów.

SORRY za b??dymia?em kiepsk? polonistke pozdrawiam

Komentarz

jeszcze WF mi si? przypomnia? bardzo by?em zadowolony z niego,tak jak wcze?niej kto? napisa? doda? do niego 1,3 i bedzie idealny

Komentarz

Pracuję...
                              X