Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spalacze, spalacze - w ustach kutacze...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Stosowal ktos Forskoline solo w wiekszych dawkach?

Komentarz

• Wieksze to jakie?

Komentarz

• Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
        Wieksze to jakie?
        1 gram w gore. Generalnie chodzi mi stosowanie solo bez zadnych dodatkow. Czy ktos testowal ?

Komentarz

• Ale forskoliny 1gram??? Czy calego ziela coleus. Bo tam dawki ida rzedu na 30mg. Ale to np 500mg ziela standaryzowanego

Komentarz

• Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
            Ale forskoliny 1gram??? Czy calego ziela coleus. Bo tam dawki ida rzedu na 30mg. Ale to np 500mg ziela standaryzowanego
            Sorki nie dopisalem. Oczywiscie chodzilo mi o dawki powyzej 1000 mg ekstraktu z pokrzywy. Stary juz dziad jestem i takie dawki sa dla mnie duze

Nie chodzi generalnie o dawki, ale o stosowanie solo. Jakie odczucia itp. Bo wiadomo jak sie bierze jakis spalacz co ma nawalone pare rzeczy, to nie wiesz co tak naprawde klepie.
            Ostatnio edytowany przez nrw; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Komus sie rzucil w oczy jakis dobry spalacz z krotka data np w dobrej cenie?
              albo ktos posiada taki na sprzedaz?
              Ostatnio edytowany przez Molu; [ARG:4 UNDEFINED].
              "...OdtądJednoDobrzeJużWiem,KochaćTrzebaOdDziś . JutroPóźnoMożeByć,BoŻycieToKrótkiFilm..."

Komentarz

• M?odzi WILCY, czy brali?cie ostatnio Blue MAGIC WXN ? Jego dzia?anie jest dalej potwierdzone ? Czy to ju? 7woda po kisielu ?

Z góry dziekuje za ODP :]

Komentarz

• Jadlem niedawno ale jaka to partia nie wiem. Na pewno z nowszych. Leci z nocha jak zawsze. To tak z odczuwalnych rzeczy

Komentarz

Pracuję...
                  X