Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spalacze, spalacze - w ustach kutacze...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Od SA zamawia się przez forum ? czy mają jakiś sklep ? bo może sam by coś spróbował od nich, coś po za tym spalaczem warto co działa,a gdzie indziej nie ma ? może coś pod wydolność albo coś lepszego niż colagen/msm ?

Komentarz

• Piszesz do Pan Ziółko PM przez forum. Ogólnie wszystko co u nich brałem to śmigało, od ziółek po sarmy.
      Musisz poczytać składy co oni tam mają bo tego troche jest.

Komentarz

• Maja tego dużo
        Teraz na ponad 600 stow zakupy a wiec będę wiedział jak obecnie co działa

Komentarz

• https://a.allegroimg.com/s720/118c81...enta-DARK-LABS
          Ja jebe, niezła ćpalnia. Ktoś brał?

Komentarz

• Ktos nawet sprzedawal jakis czas temu ze za mocny

100mg gery bym chyba sie nie podjal. 75 bylem porobiony fest no ale na silowni sie cwiczylo mega
            Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• E pierdolicie, ja dochodziłem do 3 kapsow SX od wxn i było całkiem optymalnie , a tam chyba 50mg w jednym tabsie siedziało

Komentarz

• No te produkty spalacze/prewo Dark Labs i WXN potęga generalnie. Warto zaczynac od połowy dawek na początek.

Testowałem większość zdecydowaną. To co mi się podoba to właśnie nie że jesteś naćpany tylko dobry humor, energia, blokada apetytu, dobre treningi i potem praca umysłowa też wchodzi, przynajmniej w moim wypadku.
                Ostatnio edytowany przez mgr_mysza; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Panowie Pytanie, jesli chodzi o to ( By nie zasnąć ) co lepiej:

Spalacz: (moje 2 typy) 1.Blue Magic / 2.

Czy Przedtreningówka( Rocky KO ) ?

CO 4 dni mam służbę a chce mi się spać jak ja pierdololo.\
                  (aby nie było pytan, kawy piję 10kubków dziennie) a jadłem już wszystko od czasu Venoma z 2008r, po wszystko co najmocniejsze, wiec bez podpowiedzi " Wypij kawę. Z góry dziekuję

Komentarz

• SIUPA

Ale najbardziej oczy otwierało chyba SX czyli cokolwiek oparte na 1.3 będzie działać dobrze

Komentarz

• Tez mam nocki i z wielu lat doswiadczenia powiem ci ze jednak nocka lepiej bez dopalaczy. Jednak nakrecisz sie sztucznie a potem to schodzi a tak lagodniej przebiega. Sprobuj zrobic przerwe od stymulantow. Bo 10kaw dziennie to lekko za duzo
                      Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez log Zobacz posta
                        https://a.allegroimg.com/s720/118c81...enta-DARK-LABS
                        Ja jebe, niezła ćpalnia. Ktoś brał?
                        Z całym szacunkiem do naszego forumowego kolegi Wojtka aka WXN ale z tym DarkLabem.leci mniej lub bardziej intencjonalnie w chuja.
                        Składy takie ze pół porcji powinno robić mega dobrze, a rzeczywistość taka ze porcja robi srednio.

Komentarz

• Pomoże ktoś z sally?? PW
                          "z gadki wypisz wymaluj te ścierwo Szczuka"

Komentarz

• Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
                            Z całym szacunkiem do naszego forumowego kolegi Wojtka aka WXN ale z tym DarkLabem.leci mniej lub bardziej intencjonalnie w chuja.
                            Składy takie ze pół porcji powinno robić mega dobrze, a rzeczywistość taka ze porcja robi srednio.
                            GW podobno każdy chwali

Komentarz

• Brał ktoś ten spalacz https://testosterone.pl/efx-sports-lean-fix dobry ?

Komentarz

• Tam nie ma prawie nic co "spala"

Komentarz

Pracuję...
                                X