Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spalacze, spalacze - w ustach kutacze...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• czorcia7
    odpowiedział(a)
    Ten G-Bomb to raczej nieodstępny jest

Zostaw komentarz:

• mere
    odpowiedział(a)
    Ja obecnie mam legitymację"cukrzyka II stopnia"
    I po pierwszym dniu 2x500mg jakoś nie czuje tych nieprzyjemnych dolegliwości.
    Można to nazwać delikatnym osłabieniem

Zostaw komentarz:

• emdzej88
    odpowiedział(a)
    Tylko w cracku jest dmaa hcl a to właściwie zupełnie inne działanie, ja 1.3 klasyka nie znosiłem, zjazd straszny i roztrzepanie na treningu a po dmaa hcl od czasu do czasu piękna sprawa.

Zostaw komentarz:

• Cajmer
    odpowiedział(a)
    Ja dodam tylko od siebie, ze 1.3 to straszne gówno, od odstawienia bebechy lepiej pracują, samopoczucie fizyczne, psychiczne, sen i ciśnienie na pewno się polepszyło.
    Słyszałem też, że 1.3 jest w stanie nieźle nabroić w badaniach. Ale ja to jadłem jak cukierki (po 3 tabsy SX wpadały) więc może dlatego
    Jedyny minus to to, że muszę się mocniej nabuzowywać na trening gdy nie ma ochoty

Zostaw komentarz:

• emdzej88
    odpowiedział(a)
    Ja w niedzielę będę testował więc dam znać

Zostaw komentarz:

• kokolino
    odpowiedział(a)
    siema w crack siedzi napewno dmaa ? szamal ktos bo ja nic nie czuje.

Zostaw komentarz:

• log
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    W dupie byłeś i gówno widziales, na przyszlosc nie obsraj sie jak dasz metki wiecej niz 20mg
    Seba to ty jestes kipie jak nie wiesz nic o kims to scisnij pizde
    Po poziomie Twoich wypowiedzi widać jak bardzo się pomyliłem.

Zostaw komentarz:

• ziki2000
    odpowiedział(a)
    W dupie byłeś i gówno widziales, na przyszlosc nie obsraj sie jak dasz metki wiecej niz 20mg
    Seba to ty jestes kipie jak nie wiesz nic o kims to scisnij pizde

Zostaw komentarz:

• log
    odpowiedział(a)
    Rozumiem ze dla ciebie refluks i nadciśnienie = wegetacja jezeli chodzi o piwo czy jakiekolwiek suplementy do konca zycia
    Szczyt marzeń i niewielkie poświęcenie za żyłkę na bicepsie. Seba jak zawsze nie zawodzi.

Zostaw komentarz:

• emdzej88
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• BlackAdder
    odpowiedział(a)
    Może nie wegetacja ale alkohol oraz spalacze z często zastrzeżonymi blendami dziwnych środków albo dosypkami raczej nie pomagają. Sam w podobny sposób poorałem sobie swego czasu jelita spalaczami do tego stopnia że srałem wodą. O wzdęciach i bólach żołądka nie wspominając.

Panowie, jaki obecnie spalacz/pre z grupy typowo nastawionej na focus?

Zostaw komentarz:

• ziki2000
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Liczyłem na to, że zrozumiesz że nie będę przyjmował prozdrowotnych rad od kogoś kto ma refluks i nadciśnienie a dalej spalacz popija browarem i/lub wódą.

Mały mis wiem.
    Rozumiem ze dla ciebie refluks i nadciśnienie = wegetacja jezeli chodzi o piwo czy jakiekolwiek suplementy do konca zycia

Zostaw komentarz:

• inspect
    odpowiedział(a)
    Jak ma ktoś namiar na g-bomb to poproszę priv

Zostaw komentarz:

• log
    odpowiedział(a)
    yhm pokaz badania ze aspiryna powoduje nadcisnienie a co do aspiryny sa juz dojelitowe jak tak boisz sie o zoladek
    Liczyłem na to, że zrozumiesz że nie będę przyjmował prozdrowotnych rad od kogoś kto ma refluks i nadciśnienie a dalej spalacz popija browarem i/lub wódą.

Mały mis wiem.

Zostaw komentarz:

• ziki2000
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Nie każdy chce mieć nadciśnienie i refluks.
    yhm pokaz badania ze aspiryna powoduje nadcisnienie a co do aspiryny sa juz dojelitowe jak tak boisz sie o zoladek

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X