Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CBD? po co to komu? a na co to potrzebne... Art

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• htw
    odpowiedział(a)

https://www.biorxiv.org/content/10.1...04.23.441143v1
    Ostatnio edytowany przez htw; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• prosekto
    odpowiedział(a)

moze to nie srodek dla Cb, a moze to nie czas u Cb na wyciszanie

Zostaw komentarz:

• log
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta

To jestes w zdecydowanej mniejszosci. Dla mnie cbd to jedna z najlpeszych rzeczy jakie mnie spotkaly, powaznie. czuje mega wdziecznosc , ze sprobowalem i przy tym zostalem bo pomoglo mi przewartosciowac i zmienic zycie. moze inaczej sam chcialem je zmienic a te olejki daly mi duzo wsparcia w tej drodze.
    ile najwiecej dales na raz 30sto procetowego swoja droga?
    Chyba pipetę ale nie pamiętam, mogę przetestować bo jeszcze mam. Na pewno pipetę testowałem w ciągu dnia i zero efektów. Robiłem też tak że np jedna noc krople, druga bez itd lub dwa na dwa i nie widzę różnicy.

Zostaw komentarz:

• htw
    odpowiedział(a)
    23 KWIETNIA 2021
    Badania pokazuja, ze CBD działa przeciwbolowo
    https://www.eurekalert.org/pub_relea...sp_1042321.php

Zostaw komentarz:

• htw
    odpowiedział(a)

https://www.mdpi.com/1080160

Zostaw komentarz:

• htw
    odpowiedział(a)
    https://www.biorxiv.org/content/10.1...04.19.440455v1

Zostaw komentarz:

• prosekto
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Po prawie trzech tygodniach u tesciow powiem tak: po dziesieciu kroplach 30 proc. da sie nawet ogladac TVP Info na wyjebaniu
    to mocna rekomendacja, ale od siebie zaalarmuje, ze bezpieczniej jednak nie ogladac mimo wszystko;-)
    Ostatnio edytowany przez prosekto; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Play
    odpowiedział(a)
    Ja ciągle 2 lub 3 razy dziennie po 2 krople 10% i dział jak nalezy.

Zostaw komentarz:

• siwy800
    odpowiedział(a)
    Po prawie trzech tygodniach u tesciow powiem tak: po dziesieciu kroplach 30 proc. da się nawet oglądać TVP Info na wyjebaniu

Zostaw komentarz:

• prosekto
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Grieg Zobacz posta

Ja mam gonitwe mysli. Mysle doslownie o 100 rzeczach a zapominam ze mialem w koncu usnac...
    Dokladnie to samo miałem. Męczące mysli przeplataly się z meczacymi uczuciami I jedno napedzalo drugie. Błędne koło. Ciesze sie już mnie tam nie ma.

Tak grafi dochodzą

Zostaw komentarz:

• grafi_
    odpowiedział(a)
    Prosekto dochodzą do Ciebie prywatne wiadomości ?? Pisałem w sprawie cbd 30% ale nie wiem czy doszla moja wiadomość

Zostaw komentarz:

• htw
    odpowiedział(a)

Ja mam gonitwe mysli. Mysle doslownie o 100 rzeczach a zapominam ze mialem w koncu usnac...
    jak pracowalem na noce mialem to samo. Rozwiazanie jest jedno, a Ty go znasz xD

Zostaw komentarz:

• Grieg
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    ak sie rozreguluowalem i zajechałem bez snu to czasem po CBD czulem wrecz przynebiajace pogubienie w myslach i nie mogelm zasnac

Zostaw komentarz:

• prosekto
    odpowiedział(a)
    Mnie olejek tez nie pomogl. Mialem nadzieje, ze pomoze mi ze snem - praca na 4 brygady a rytm dobowy w d. Jak wroce z nocki, to spie 2-3godz a jak klade sie spac o normalnej porze to oczy jak 5-zlotowki i ciagle sie budze. I tak chodze caly czas zamulony 🤔 Bralem po 6-7kropel 2x dziennie 30% przez 2 tyg. Niestety zadnych zmian. A liczylem chociaz na placebo...
    przy takim rozregulowaniu CBD ma male szanse pomoc. to jakbys szedl z nożem na strzelanine. moze Ci pooc na stany zapalne w organizmie, zaleczyc schorzenia ale psychicznie i ze snem nic nie da. sam wiem, ze jak sie rozreguluowalem i zajechałem bez snu to czasem po CBD czulem wrecz przynebiajace pogubienie w myslach i nie mogelm zasnac

Zostaw komentarz:

• Grieg
    odpowiedział(a)
    (Jeszcze) Nie stwierdzili. Ale elektromiografia nie wyszła dobrze.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X