Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CBD? po co to komu? a na co to potrzebne... Art

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez log Zobacz posta
    U mnie obiekt testów (kobieta) stwierdza lepszy sen. 2 krople 2h przed, pachamama 10%. Czy jest sens testować większe stężenia?
    U mnie leci od 4 tygodni 3x2 krople (a czasami po południu zapomnę wziać więc 2x2 też jest często). Nie zamierzam póki co zwiększać bo działa elegancko, wręcz "wyjebanie" na wszystko jest już na takim poziomie, że chyba zrobię sobie przerwę parę dni w braniu. Biorę 10% stężęnie.
    Ostatnio edytowany przez Play; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Play Zobacz posta
      U mnie leci od 4 tygodni 3x2 krople (a czasami po południu zapomnę wziać więc 2x2 też jest często). Nie zamierzam póki co zwiększać bo działa elegancko, wręcz "wyjebanie" na wszystko jest już na takim poziomie, że chyba zrobię sobie przerwę parę dni w braniu. Biorę 10% stężęnie.
      Też chcę takie efekty chyba zacznę w ciągu dnia testować.

Komentarz

Zamieszczone przez log Zobacz posta
        Też chcę takie efekty chyba zacznę w ciągu dnia testować.
        Twój organizm zna konopie. Więc takiego boom przy małej dawce nie będzie. Ja też za dzieciaka paliłem między 13-21 rokiem życia tyle trawy ze nie byłem w stanie jeść ani spać bez tego więc teraz cbd na pipety A nie na krople biore. Co zrobić
        Ostatnio edytowany przez prosekto; [ARG:4 UNDEFINED].
        «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/1158438/

Badanie stare jak świat, ale jednak trochę "przerażające".

Komentarz

A CBG solo warte uwagi ??

Komentarz

Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
              Myślę że tak choćby ze względu na działanie p/zapalne. Ja osobiście czuję działanie (subiektywnie). Tak jak wcześniej pisałem jest prekursorem wszystkich kanabinoidów. Warto połaczyć oba jednak wg mnie

Komentarz

Zamieszczone przez Play Zobacz posta
                https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/1158438/

Badanie stare jak świat, ale jednak trochę "przerażające".
                Pytanie brzmi czy było replikowane lub czy były inne podobne, ewentualnie jakaś metaanaliza (nie chce mi się szukać). Jeśli nie to raczej jako ciekawostka.

Komentarz

Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
                  Ogarnąłem już sobie gleit na PZKOSZ i liczę że wznowie treningi. Wtedy po każdym treningu kosza będę dawał CBG przeciwzapalnie i wzmacniająco. Jeśli się sprawdzi to ściągnę tego dużo. Myślę jednak tak jak madmike ze najlepiej zadziała w mixie z cbd
                  «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

A czy zazywanie takich produktów może wyplynac na pozytywny wynik przy kontroli choćby samochodowej??
                    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Komentarz

Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
                      A czy zazywanie takich produktów może wyplynac na pozytywny wynik przy kontroli choćby samochodowej??
                      Produkty o pełnym spektrum kanabinoidów moga dać pozytywny wynik testu (zwłaszcza mocz). Niewielkie ryzyko przy olejkach, nieco większe przy vaporyzacji. Najlepiej ogarnać domowe testy i sprawdzić samemu.

Komentarz

Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
                        Zamieszczone przez madmike Zobacz posta
                        Produkty o pełnym spektrum kanabinoidów moga dać pozytywny wynik testu (zwłaszcza mocz). Niewielkie ryzyko przy olejkach, nieco większe przy vaporyzacji. Najlepiej ogarnać domowe testy i sprawdzić samemu.
                        Sprawdzałem to i nawet przy turbodawkach przez kilka miesięcy codziennie w tym zazycie przed badaniem nie dawało pozytywnego wyniku na marihuanę we krwi, z tego co wiem zawodnikom w moczu tez nie wychidzi bo mnostwo bierze cbd w celach regeneracji i żaden nie wpadl

Komentarz

Mi wyszedł domowy test na obecność w moczu pozytywny po paru dniach vapowania żywicy CBD. Być może lipny test (pojedynczy przy panel) lub większa niż dozwolona zawartość THC (Unia dopuszcza produkty <0.2 THC). Nie ma natomiast jednozacznych danych dot. konwersji CBG do THC. Testy kosztuja grosze ja wole sprawdzić od czasu do czasu coby spać spokojnie.

Komentarz

Tak ale to lepiej w labie sobie zbadać. Ja wszystko w labie badalem zawsze co bralem. Moze nie wszystko ale dużo rzeczy

Komentarz

Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
                              Tak ale to lepiej w labie sobie zbadać. Ja wszystko w labie badalem zawsze co bralem. Moze nie wszystko ale dużo rzeczy
                              Sorry prosekto niedoprecyzowałem chodziło mi o domowy test na obecność w moczu

Komentarz

Jasne :-)

Komentarz

Pracuję...
                                X