Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CBD? po co to komu? a na co to potrzebne... Art

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zona bierze CBG od niecaleg tygodnia, mowi o:
    1. znacznym progresie na treningu i przegraczaniu granic. Opisuje to jako duzo wiekszsza tolerancje na bol ( nie stanowi on juz dla nie bariery, ze stop i dalej nie pojdzie, ale moze przesunąć ta granice dalej co normlanie zajeloby jej tygodnie lub miesiace)
    2. szybsza regeneracje po treningu (nieporownywalnie lepiej sypia i mowi ze nie czuje sie rano zaspana, ale jakby "oczyszczona" - to jej slowa )
    3. wieksze libido

W badnaiach wychodzi jej podwyzszone tsh na poziomie 15, oraz znacznie podwyzszony kortyzol. po 3 miesiacach zrobimy badania tych hormonow dla porownania. odstawila hormony tarczycy na czas kuracji cbg, 15 to wynik na wyplukanym t4

Z moich obserwacji:
    - nie czuje pobudznenia po cbg jak niektorzy, wieksze skupienie odczuwam po CBD
    - o ile CBD pozwala sobie lepiej radzic z bolem - inaczej go udczuwac bez uczucia frustracji o tyle CBG w duzej dawce znosi bol
    - sen tak gleboki, ze chowaja sie psychotropy
    - dziala mocno w sporo mniejszej dawce niz CBD
    Ostatnio edytowany przez prosekto; [ARG:4 UNDEFINED].
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• Zmieniam zdanie. przez 5 dni bralem cbd rano i popoludniu i nie odczuwalem pobudzenia, wczoraj o 20stej wzielismy z zona po 6 kropli i ja usnalme nad ranem a ona wcale.
      wydaje mi sie, ze po tych kilku dniach CBG zaczlo na nas dzialac inaczej, ale tez nie bede juz bral pozniej niz do obiadu
      «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• A jak olejek wpływa na poziom testosteronu? Robił ktoś badania w trakcie zażywania? Ja biorę od niedawna i zauważyłem już wyraźne działanie uspokajające i poprawiające nastrój, ale również mam wrażenie jakby obniżał mi teścia. Tzn. jestem spokojniejszy, ale libido jakby mniejsze,

Komentarz

• Nie ma takiej opcji by cbd obnizalo testosteron

Komentarz

• Co do testa to mozliwe, ze masz takie odczucie bo cbd zadzialalo wyciszajaco. Czlowiek mniej agresywny to i wydaje sie, ze libido spadlo.

Komentarz

• Ciekawe czy jak nie czuję CBD to czy poczuję CBG, muszę sprawdzić.

Komentarz

• A co to znaczy ze nie czujesz? Dzialania w ogole czy nacpania bo to 2 rozne rzeczy. Moj kuzyn z UK co jak siadal do ziola to 5ka pekala na raz tez mowi ze nie czuje Cbd ale zauwazyl ze np przestał się denerwowac na dzieci. Ma chec wyjsc na kosza codzinnie po pracy choc nie gral juz 20lat itp. Wiec i tak prosi bym mu wysylal 30% bo takie dzialanie bez nacpania mu odpowiada

Komentarz

• Nie czuję nic, wpływu na samopoczucie ani na sen/zasypianie. Na ćpanie nie liczyłem wcale.

Komentarz

• Na offie fajnie pomaga na psyche przynajmniej u mnie

Komentarz

• Zamieszczone przez log Zobacz posta
                      Nie czuję nic, wpływu na samopoczucie ani na sen/zasypianie. Na ćpanie nie liczyłem wcale.
                      To jestes w zdecydowanej mniejszosci. Dla mnie cbd to jedna z najlpeszych rzeczy jakie mnie spotkaly, powaznie. czuje mega wdziecznosc , ze sprobowalem i przy tym zostalem bo pomoglo mi przewartosciowac i zmienic zycie. moze inaczej sam chcialem je zmienic a te olejki daly mi duzo wsparcia w tej drodze.
                      ile najwiecej dales na raz 30sto procetowego swoja droga?

Komentarz

• Prosekto kiedyś pisałeś chyba o dawaniu cbd z mlekiem ?
                        W jakim celu to miało być ??

Komentarz

• Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta

To jestes w zdecydowanej mniejszosci. Dla mnie cbd to jedna z najlpeszych rzeczy jakie mnie spotkaly, powaznie. czuje mega wdziecznosc , ze sprobowalem i przy tym zostalem bo pomoglo mi przewartosciowac i zmienic zycie. moze inaczej sam chcialem je zmienic a te olejki daly mi duzo wsparcia w tej drodze.
                          ile najwiecej dales na raz 30sto procetowego swoja droga?
                          Zapewne zabrzmi to jak kiepska reklama, ale mogę się pod tym podpisać co Ty napisałeś. Póki co to dla mnie numer jeden wśród "suplementów". Żaden inny nie zmienił w moim życiu tyle co CBD.

Komentarz

• Jak dawkujecie 30%.

Komentarz

• Zamieszczone przez Play Zobacz posta

Zapewne zabrzmi to jak kiepska reklama, ale moge sie pod tym podpisac co Ty napisałes. Poki co to dla mnie numer jeden wsrod "suplementow". Zaden inny nie zmienił w moim zyciu tyle co CBD.
                              dopiero po nim zobaczylem jak moim zyciem kierowala impulsywnosc, zlosc, presja na rywalizacje. odkad stosuje CBD latwiej mi sie zatrzymac, nie isc za tymi impulsami. miec cierpliwosc do dzieci, zrelaksowac sie podczac sportu zamiast tylko rywalizowac, odpoczac kiedy jestem zmeczony zamiast gonic za praca i wynikami, wyspac sie, wzruszyc przy dzieciach, zastanowic przy ksiazce o tematyce spolecznej, byc bardziej empatycznym, rozpinac sie zamiast spinac. w tym wszytskim pomaga mi CBD. wczesniej przed treningiem wolalbym wziac efedryne czy przedtreningowke i isc jak przecinak teraz wole wziac pipete CBD i plynac sobi w sporcie jak w tancu.
                              od razu zaznaczam, ze CBD nie jest magicznym lekarstwem, bo kupe pracy wkladam w to by sie rozwijac w tym kierunku, ale z CBD jest mi o tyle latwiej, ze nie sposob to przecenic

Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
                              Prosekto kiedys pisales chyba o dawaniu cbd z mlekiem ?
                              W jakim celu to miało być ??
                              poprostu dawalem to przed snem w duzej dawce na goracym mleku wiejskim z miodem i bylo super, ale to nic naukowego, taki moj wymysl, smakuje obrzydliwie, ale spalo mi sie po tym absolutnie fantastycznie ;-)

@laparia
                              2 razy dziennie po 5 kropli i bedziesz mial juz fajne dzialanie. w razie mocnych stresow albo boli 1 pipeta na raz i poczekac kolo 2 godzin

Komentarz

• Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta

2 razy dziennie po 5 kropli i bedziesz mial juz fajne dzialanie. w razie mocnych stresow albo boli 1 pipeta na raz i poczekac kolo 2 godzin
                                Przy takim dawkowaniu, to na jak długo wystarcza buteleczka cdb?

Mi olejek bardzo pomógł na nerwy. Po covidzie i w związku z tą covidową propagandą miałem koszmary, dosłownie bałem się zasnąć. Teraz, po około trzech tygodniach jest już znacznie lepiej, jestem spokojniejszy, lepiej śpię i w robocie jestem bardziej wyluzowany. Biorę 5 kropli 30% przed snem i 3 krople rano przed pracą.

Komentarz

Pracuję...
                                X