Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NATURALNE sposoby optymalizacji CIAŁA i DUSZY.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• NATURALNE sposoby optymalizacji CIAŁA i DUSZY.

.
    S?owem wst?pu:

Obecnie na forum prze?ywamy kampani? szybkich rozwi?za? prostych problemów ale czasem równie? powa?nych .
    Wychodz?c naprzeciw, chcia?bym otworzy? NOWY KANA?, alternatyw? dla lukrowanych ?punów i ch?opców szybkich farmakologicznych rozwi?za?.

Je?li nie jeste? zainteresowany szybkim wynikiem, je?li nie zainteresowany ujemnym sprz??eniem zwrotnym które dzia?a za ka?dym razem bezwzgl?dnie dobrze, a chcesz si? rozwija? i by? sprawnym facetem d?ugie lata to jest to miejsce dla Ciebie.

Chcia?bym ?eby w tym miejscu, ?adnej osobie nie zale?a?o na szybkim rozwi?zaniu w stylu "we? bromka na prolke". Umiesz po?wi?ci? swoje przyzwyczajenia, nawyki, w imi? "lepszego jutra" lubisz eksperymentowa?, jeste? zdysplinowany i szukasz ciekawych rozwi?za? to miejsce dla Ciebie.

OSOBY ZAINTERESOWANE prosz? o umieszczanie ciekawych NATURALNYCH(tak tak tych ocieraj?cych si? i placebo) rozwi?za?. NIE INTERESUJE MNIE STOPIE? DZIWACZNO?CI wklejanych tekstów, artyku?ów, chcia?bym tylko ?eby by?y podpisane, ewentualnie z bibliografi?.

no nic mo?e si? kto? znajdzie i w?tek uro?nie.
    Ostatnio edytowany przez htw; [ARG:4 UNDEFINED].
    correlation doesn't imply causation

Najebka

Polecam
    Ostatnio edytowany przez papsi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

czytaj : sytuacja w której pijemy alkohol a? poczujemy ?e nie mo?emy wi?cej wlac w siebie i jeste?my totalnie pijani !

musia?em wyszuka?

Komentarz

Ja lubi? zrobi? g?odówk?! 24-36godzinny post.

Komentarz

WFT ?? a KATABILZM ?

jest od chuja doniesie? naukowych, które potwierdzaj? pozytywne efekty takich praktyk, ciekaw? kombinacj? jest te? dieta 5:2.

film na BBC dla zainteresowanych:

Post i d?ugie ?ycie

https://www.cda.pl/video/52681226

Komentarz

Your Brain on Plants: The Ultimate Guide to Micronutrients and Mental Health

http://www.businessinsider.com/tv-bi...17-9?r=UK&IR=T

Komentarz

Zamieszczone przez Eclipse21 Zobacz posta
              Ja lubi? zrobi? g?odówk?! 24-36godzinny post.
              Jako? si? do tego przygotowujesz? Czy dzie? wcze?niej jesz wsio normalnie a na drugi dzie? nic.
              Pytam Serio. Mam takie co? w planach od d?u?szego czasu, ale na necie raczej polecaj? magiczne przygotowania i to mnie bardziej zniech?ca ni? sama g?odówka

Komentarz

.
                Bisphenol A exposure through the skin from store receipts takes longer to be excreted

?ród?o:
                https://medicalxpress.com/news/2017-...ts-longer.html

Komentarz

Zamieszczone przez Play Zobacz posta
                  Jako? si? do tego przygotowujesz? Czy dzie? wcze?niej jesz wsio normalnie a na drugi dzie? nic.
                  Pytam Serio. Mam takie co? w planach od d?u?szego czasu, ale na necie raczej polecaj? magiczne przygotowania i to mnie bardziej zniech?ca ni? sama g?odówka
                  Ja czasem mia?em tak? ochot? po cheata weekendach...

Komentarz

Ja te? g?ównie po czitach, ale alkoholowych ))

Komentarz

Zamieszczone przez Play Zobacz posta
                      ?adnych "przygotowa?". Staram si? na ten dzie? zaplanowa? jak najwi?cej pracy i jak najmniej przebywa? w domu ?eby nie my?le? o papu

Komentarz

jw, u mnie takie g?ódówki tez si? czasami zdarzaj?, g?ównie wtedy gdy siedz? do nocy w robocie.
                        Pochwal si? eclipse, jak wygl?da micha po takim poscie, u mnie w kuchni rozpierdol nieziemski

Komentarz

Normalnie, tak jak przed, wyros?em ju? z binge eating

Komentarz

Eclipse co na celu ma taka glodowka?

Komentarz

Od stycznia do teraz wystawi?em swój organizm na mocn? prób?.
                              Praca kilka miesi?cy 24 do 8 teraz 16 do 02 , ale ju? powoli si? normuje do normalnego trybu.
                              Brak s?o?ca mieszkam aktualnie w s?onecznej Anglii .
                              Jedzenie bardzo syfiaste a czasami nawet bardzo ubogo kalorycznie, lecz nie przez d?u?szy okres max tydzie? czasami wr?cz za du?o pracy nawet jak dla mnie.
                              Du?o stresu oksydacyjnego i normalnego w pracy poprzez prac? z idiotami i leniami.
                              To tyle próbowa?em si? ratowa? hormonami lecz du?e ilo?ci bez diety ma?o da?y a teraz praktycznie htz.
                              Du?o treningów i si?owo zaskakuj?co dobrze zrobi?em one rep max na przysiad 162.5 lecz sylwetka porównywalna a nawet troch? gorsza ni? przed rokiem jednak gdyby wybrac najlepszy moment to ró?nica na bardzo du?y plus jednak powy?sze sprawy nie pozwoli?y utrzyma? tego na d?u?sz? met?.
                              Miejscami mia?em dziwne k?ucie w klatce mimo ?e do mi?czaków nie nale?? i nie wkr?cam sobie byle czego to tym akurqc si? przej??em.

Podsumowanie ?adne diety cud ani inne rzeczy nie pozwol? cieszy? si? zdrowiem bez spokojnej g?owy.
                              Jak kto? ma czas to niech przeczyta histori? wioski Roseto w USA.
                              Wi?kszo?? stresów w ?yciu dostarczamy sobie sami i moj przyk?ad niejako to potwierdza.

Ja jako fan htw i jego praktyk wyjd? z tego stanu szybko dobrze ?e mam do?? spokojnie podej?cie do ?ycia bo mog?o si? to gorzej sko?czy?.

Ps .to nie ?aden atak na diety czy g?odówki , we wszystkim trzeba zachowa? umiar niby takie banalne a ci??ko si? dostosowa?.
                              Je?? w miar? zdrowo , spa? dobrze i w odpowiednich godzinach , pracowa? (aby g?upie pomys?y nie wpada?y do glowy od nadmiaru czasu) mie? spokojn? g?ow? tak rzy?:-) panowie.
                              “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Komentarz

Pracuję...
                              X