Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NATURALNE sposoby optymalizacji CIAŁA i DUSZY.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez htw Zobacz posta
    o to w?a?nie chodzi, ?e mamy
    Wydaje mi si?, ?e Kenio i ja piszemy o czym? innym.

Ja osobi?cie uwa?am za takie rzeczy to, ?e pani by?a niemi?a w sklepie, kurier debil dzwoni domofonem jak dziecko ?pi, a ma napisane ?eby zostawi? na portierni, ?e dziecko si? wysmarowa?o jedzeniem, ?e znowu cala góra prania, ?e zmywarka nie domy?a i trzeba drugi raz, etc.

Nie mam na my?li problemów które ?ci?gamy na siebie w?asnym lenistwem, trwonieniem czasu czy brakiem zaanga?owania.

To dwie zupe?nie inne sprawy. Ale uwierz mi, ?e jak cz?owiek jest zestresowany i niewyspany, bo dziecko z?bkuje czy ma sraczk?, czy kolk?, czy zaliczy?e? szpital, a ty zebra?e? przez 5 dni ??cznie 8h snu to ?atwo si? w domu pok?óci?, krzycze?, denerwowa? o byle gówno.
    Dopiero jak usi?dziesz i och?oniesz to zobaczysz ?e nie warto. ?e wiele spraw które lubimy zabiera nam energi?. I to w sumie tyle.

Ja poma?u znajduje drobne rzeczy które mi dodaj? energii i jestem zaskoczony odkrywaniem przyzwyczaje? które mi j? odbieraj?, maskuj?c tylko zm?czenie.

Komentarz

ale? w?asnie to mia?em na my?li Maw.
      kiedy? lubi?em napisa? d?u?szego posta - eseja, lecz jako? weny na to nie mam ;-)

Komentarz

Anie mo?na tak po prostu z umiarem? Co? pomi?dzy Keniem a Htw.

Komentarz

Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
          Twoja aktywno?? na forum tworzy warto?? dodan?.
          cenie sobie Twoje posty.
          w wolnej chwili napisz? co? od siebie w temacie optymalizacji efektywno?ci ?ycia.
          dzi?kuj?.

ja równie? w wolnej chwili skrobn? co? praktycznego, bo widz? ?e teoria jest s?abo wch?anialna.

tymczasem:
          How to NEVER Get Sick Again - The WIM HOF "Iceman" Method

correlation doesn't imply causation

Komentarz

Co nas nie zabije - Scott Carney, fajnie opisa? swoj? przygod? z Wimem Hofem.

Komentarz

Dobry temat jako ?e jestem mocno zestresowana osob? g?ównie prac?. Z czasem jednak ucze si?, ?e trzeba mie? co raz bardziej wy**e, ?e nie mo?na wiecznie sie wszystkim przejmowa?, szczegolnie rzeczami na ktore nie ma si? wp?ywu.
              Odstawilem tv, polityke, staram sie nie czyta? ju? tego na co nie mam wp?ywu Wyznaczylem sobie limit minimum 7h snu, dopinam miske na jak najmniej przetworzon?, treningi ograniczam czasowo do minimum. Za jaki? czas jak wszysto dobrze pojdzie to wyprowadzam si? za miasto do mieszkania na wie?, mo?e tam odnajde swoje zen...

Komentarz

Dzieki za ten temat, ja tez sie zabieram za siebiee. Dosc marnowania czasu na shit content.
                Samorozwój, efektywne wykorzystanie czasu.
                Odk?d syn jest starszy moge sypiac wiecej, ale wstaje o 3:45 zeby zrobic rano trening, a po pracy sp?dzi? czas z rodzina.

Moja droga wojownika

Komentarz

Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
                  Za jaki? czas jak wszysto dobrze pojdzie to wyprowadzam si? za miasto do mieszkania na wie?, mo?e tam odnajde swoje zen...
                  i to si? nazywa Optymalizacja !

Gratuluj?.
                  Ostatnio edytowany przez htw; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Najlepsze ?ród?o PROTEIN ?

https://web.facebook.com/UDQCOMPANY/...1716274124291/

Komentarz

Are we in control of our decisions?

Komentarz

Two weeks in the mountains can change your blood for months

https://www.sciencemag.org/news/2016...r-blood-months

Komentarz

Understanding the Science of Resistance Training: An Evolutionary Perspective

https://link.springer.com/article/10...279-017-0779-y

Komentarz

How stress affects your brain - Madhumita Murgia - napisy PL

Ostatnio edytowany przez htw; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Od siebie mog? doda?: psychoterapia.
                              Najprawdopodobniej kwestia psychiczna by?a przyczyna hipogonadyzmu gipogonadotropowego - ci?gle niski poziom LH.
                              Wyczyszczenie kwestii psychicznych pozwala uregulowa? gospodarke hormonaln?.

Komentarz

Your schedule could be killing you

Modern lifestyles are at war with the way our bodies evolved to function.
                                By Leslie Kaufman September 11, 2017

Link:
                                http://www.popsci.com/your-schedule-...be-killing-you

Komentarz

Pracuję...
                                X