Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

probiotyki

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• laparia
    odpowiedział(a)
    Zdrovit Lacjum forte, Activlab RECOBIOS SYNBIOTYK

Zostaw komentarz:

• BMX
    odpowiedział(a)
    Wie ktoś czy jakaś firma ma szczep lactobacillus plantarum w formie dojelitowej ? Sanprobi ibs ma to tylko w zwykłej formie

Zostaw komentarz:

• mere
    odpowiedział(a)
    A ja chyba nie toleruje węgli. Jak pilnuje jedzenia to jest ok. A wczoraj po pracy zjadłem loda i tak po 3h akcja kiblowa.
    Nie wiem czy jest to spowodowane tym, że suplementuje się metforminą

Zostaw komentarz:

• Huskyman
    odpowiedział(a)
    Po wlaczeniu betainy hcl, ilosc gazow i wzdec 1/5 z tego co było..., do tego po treningu czuje sie jak odkurzacz, wiec chyba cos na temacie bylo. Wyczytałem tylko, ze betaina hcl wybija probiotyki i powinno sie je dodatkowo suplementowac? Niby wiecej kwasu to wszystko wyzre.

Zostaw komentarz:

• nrw
    odpowiedział(a)
    Jak to jest z ta betaina hcl, niby mniej gazow i wzd??, ale nadal przy 4 kapsach nie czuje ?eby to by? max grzania. Rzeczywiscie ilosc tabsow oznacza poziom niedokwaszenia?
    Zwiekszaj powoli dawke i obserwuj czy sie cos zmieni. Ewentualnie wszystko dobrze z kwasem i szukac trzeba gdzie indziej problemu.

Zostaw komentarz:

• Huskyman
    odpowiedział(a)
    Jak to jest z ta betaina hcl, niby mniej gazow i wzdęć, ale nadal przy 4 kapsach nie czuje żeby to był max grzania. Rzeczywiscie ilosc tabsow oznacza poziom niedokwaszenia?

Zostaw komentarz:

• maly mis
    odpowiedział(a)
    Kup mix. Babka jajowata i plesznik. Colon c drogi. Ale colonormax activlaba jest ok i tanszy. I ma troche bakterii choc nie duzo

Zostaw komentarz:

• mere
    odpowiedział(a)
    Stosuję teraz babkę jakowatą o dziwo poprawiło mi po prace jelit

Zostaw komentarz:

• Huskyman
    odpowiedział(a)
    mere mam to samo, pare lat nie jadłem razowca na zakwasie z ziarenkami, przedwczoraj mnie coś podkusiło i zakupilem takiego paczkowanego. Wzdęcia gazy itd. Dziś wleciała zwykła grahamka, ze sklepu co białej mąki tam jest pewnie z 80% plus cheddar, twaróg, masełko pomidorek - zero wzdęć. Zjem kasze, ryż, kurczaka, jakieś warzywa typu marchew i juz nie idzie wytrzymać.

Zamówiłem testowo betaine hcl, bo podejrzewam u siebie małą ilość kwasu solnego( przy niedoczynności ponoc częste zjawisko). Bez habanero (kapsaicyny) mój żołądek nie jest w stanie nic przyjąć z bardziej złożonych rzeczy. Ostatnio po praktycznie wszystkim zaczynalem mieć wzdęcia ( próba odstawienia habanero ) po powrocie zero problemów.
    No chyba, że ktoś ma pomysł co to innego możę być?
    Ostatnio edytowany przez Huskyman; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• mere
    odpowiedział(a)
    Mnie ostatnio mega męczyło i próbowałem pić ocet, prebiotyki itp.
    Okazało się, że organizm nie toleruje chleba razowego z ziarenkami i pozbywa się go szybko

Zostaw komentarz:

• Smoq
    odpowiedział(a)
    Chemii ciut mniej to i gęste takie nie jest, smak też mniej intensywny.

Mleko gotuje się do 80*C, studzi do 37-40*C, wsypuje zakwaskę i zawija w koc na 8h. Gotowe do lodówki.

Zostaw komentarz:

• maly mis
    odpowiedział(a)
    Pocztaj. Gotujesz mleko najlepiej swieze ale moze byc sklepowe byle nie uht.
    Studzisz. Wsypujesz. Chyba 5godzin stoi zakryte. I masz np 1litr jogurtu. Jest pelno tego w zdrowych sklepach/allegro. Szczepy dla sportowcow dla bab facetow itd
    Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Loko
    odpowiedział(a)
    Jak to się robi?

Zostaw komentarz:

• maly mis
    odpowiedział(a)
    Te z zakwasek sa eleganckie choc zawsze mi wychodza zadkie

Zostaw komentarz:

• Smoq
    odpowiedział(a)
    Ja sam robię jogurty z zakwasek, 90mld zarazków na pół szklanki
    Ostatnio edytowany przez Smoq; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X