Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Niezwykle amatorskie zawody strongman

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Niezwykle amatorskie zawody strongman

Zwracam si? z uprzejmym zapytaniem do wszystkich znawców tematu oraz si?aczy obracaj?cych si? w klimatach strongma?skich.

W korpo, w którym pracuj? panuje oczywi?cie serdeczna korpo-kultura, co oznacza, ?e matuszka-firma organizuje rozmaite imprezy integracyjne i inne festyniarskie eventy.
    Jednym z powy?szych jest tak zwane summer party utrzymane w atmosferze korpopiknikowej.

Poniewa? spo?ród ponad tysi?ca pracowników korpo pewna cz??? targa ?elazo, pomy?la?em sobie, ?e w ramach korpopikniku mo?na zrobi? mocno amatorsk? rywalizacj? opart? o konkurencje strongma?skie.

Tu pojawia si? moje pytanie; czy jest opcja wypo?yczenia sprz?tu strongma?skiego? Czy s? ludzie zajmuj?cy si? organizacj? podobnych imprez? Jaki by?by najw?a?ciwszy modus operandi w wypadku takich amatorskich "zawodów" - wynaj?? speca, który wszystko zorganizuje, czy tylko wypo?yczy? sprz?t?

Znawców i speców prosz? o kontakt. Ch?tnie da?bym komu? zarobi?, zw?aszcza, ?e to przecie? nie z mojej kieszeni.

Podbij do Czorci on takie imprezy organizuje u siebie w mie?cie.

Komentarz

Zamieszczone przez HaraldBluetooth Zobacz posta
      Zwracam si? z uprzejmym zapytaniem do wszystkich znawców tematu oraz si?aczy obracaj?cych si? w klimatach strongma?skich.
      A nie pro?ciej by?o by zrobi? trójboja?

Komentarz

Pewnie pro?ciej, ale trójbój jest mniej urozmaicony i festyniarski. Mo?e by? nudny dla widzów.

Dodam jeszcze, ?e impreza mia?aby miejsce w ?odzi lub okolicach.

Komentarz

Mo?e wystarczy zwyk?y konkurs na ilo?? pompek, przysiadów i podci?gni??.
          ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Komentarz

albo sprinty na 100m to moze i jakies babki wezma udzia?
            Ostatnio edytowany przez dollar; [ARG:4 UNDEFINED].
            I just smoked a whole eighth in a spliff
            Some call that a problem but I call it a gift

Komentarz

Albo jedzenie hampków na czas

Komentarz

Albo w pluciu na odleglo??, albo w ?apaniu ?wierszczy. Pytam powa?nie, na tych imprezach s? cz?sto jakie? rywalizacje pseudo-sportowe, wi?c zdecydowa?em, ?e warto by?oby zorganizowa? je w uj?ciu bardziej profesjonalnym.

Komentarz

Tylko im bardziej profesjonalne wytyczne tym mniej uczestników, a to ma by? zabawa. W dodatku musisz zminimalizowa? ryzyko kontuzji.

O ile zabawnie mo?e wygl?da? zmaganie kadrowej robi?cej przysiady czy dyrektora próbuj?cego si? doci?gn?? na dr??ku o tyle ?uk triumfalny w martwym czy gilotyna w wycisku nikogo nie powinna zach?ci? do ogl?dania/uczestniczenia.
                  ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Komentarz

Zapytaj Czorci

Albo zorganizuj zawody -któren sprzeda najwi?cej w weekend

Komentarz

Jarek Dymek zajmuje sie wypozyczaniem sprzetu i samego siebie na takie imprezy,niestety nie mam namiarow.
                      w mojej "korpo" za rok robimy sobie zawody w wyciskaniu. jak sa porzadni asekuranci nic nie ma prawa sie stac.
                      pytania o brain doping : http://ucinacz.pl/863435

Komentarz

O, dzi?ki. Zadzwoni? tam do niego na si?owni? w Malborku, zapytam, czy chcia?by si? pofatygowa? do ?ódzkiego.

A tak w ogóle to my nic nie sprzedajem, my s? back office.

W zamierzeniu nie maj? to by? ?mieszne zawody w przysiadach dla kadrowej, tylko prawie-?e-powa?ne zmagania najsilniejszych ch?opów z korpo.

Czeka mnie jeszcze heroiczne starcie z babk? od behapu.
                        Ostatnio edytowany przez HaraldBluetooth; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ja bym bardziej zaproponowa? co? w stylu crossfit

Komentarz

a ja zapytam o co? innego, cho? te? dla osób wytrzyma?ych, s?yszeli?cie o hardkorowych biegach? w sensie takich naprawd? hardkorowych. B?oto, woda, scianki, krew, pot i ?zy. By?em raz i mówie wam, mega sprawa!! Na pewno pojawie sie tam jeszcze kilka razy, ale musze po?wiczyc bieganie, zeby teraz uderzy? na d?u?sz? tras?. Adrenalina niesamowita

Komentarz

Zamieszczone przez valek Zobacz posta
                              Ja bym bardziej zaproponowa? co? w stylu crossfit
                              Dajcie ju? spokój z tym crossfitem... Nie poleca?abym nawet dla Kobiet. Dobrze u?o?ony trening si?owo-wydolno?ciowy daje znacznie lepsze efekty

Komentarz

Pracuję...
                              X