Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Buty do podnoszenia ciężarów

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mi fizjo zaleci? buty do siadów mimo dobrej mobilno?ci. Ból pleców ust?pi? i stopy lepiej si? "czuj?". W sklepie Adidas.pl s? dobre promocje.

Komentarz

• No nie ukrywam ?e mam problem z siadam, jak pod?o?e sobie kr??ki pod pi?ty jest git, bez tego siadam jak kaleka

Komentarz

• Buty do siadów dla mnie najlepsza inwestycja a mam tylko powerlifty najzwyklejsze. Jak kto? powa?nie podchod zi do tematu polecam, mi pozwoli?y w ogóle jako? poprawnie siada?. Taka budowa.

Komentarz

• Panowie, wybra? jak wybra?, a ma kto? patent jak to wypra?? nie sfilcuj? sie w pralce na r?cznym? Mam PP, a to skórka/ skóropodobne, szkoda aby si? zjebauy.
          www.PanDietka.pl

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Komentarz

• Nie sfilcuj? si?, ale mog? si? zacz?? rozkleja?.

Komentarz

• Pra?em niedawno powerlifty i jest ok.
              Chocia? nawet jakby si? po 3 latach rozklei?y to bym nie p?aka?.

Komentarz

• Po kilku praniach odklei?y si? cz??ciowo podeszwy. Sklei?em klejem do butów i korzystam dalej.
                ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Komentarz

• Moje si? rozklei?y ju? po pierwszym miesi?cu i to bez prania

Komentarz

• https://www.reebok.pl/buty-nano-9.0/...per-pl-PL-1901

kod SPRING35 i wychodz? 227z?

warto?

Komentarz

• ktos tu chyba podglada? pr'y Toshiki Yamamoto
                      Ostatnio edytowany przez fosa; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez fosa Zobacz posta
                        ktos tu chyba podglada? pr'y Toshiki Yamamoto
                        Nie wiem czy do mnie pijesz bo ja nawet nie wiem kto to jest xD A zastanawiam si? nad kupnem tych reeboków bo moje powerlifty ju? ko?cówka.

Siada? kto? w tych nano 9?

Komentarz

• nano to nie buty stricte do siadow/dwuboju - tam drop pieta/palce masz tylko 4 czy 6 mm.
                          Do krosfitow i funkcjowynalazkow spoko, bardzo wygodne. Do srednio pro siadania/ciagow/reszty tez spoko, ale jak chcesz zamiennik powerliftow z dropem 1x-2x mm to nie ta bajka.
                          masz nowe powerlifty https://www.adidas.pl/powerlift-4-shoes/EG5176.html za 209.25 z kodem shop25
                          kochaj kiedy możesz, ufaj kiedy możesz, kiedy trzeba pokaż kły

Komentarz

• Zamieszczone przez sz4t4n Zobacz posta
                            nano to nie buty stricte do siadow/dwuboju - tam drop pieta/palce masz tylko 4 czy 6 mm.
                            Do krosfitow i funkcjowynalazkow spoko, bardzo wygodne. Do srednio pro siadania/ciagow/reszty tez spoko, ale jak chcesz zamiennik powerliftow z dropem 1x-2x mm to nie ta bajka.
                            masz nowe powerlifty https://www.adidas.pl/powerlift-4-shoes/EG5176.html za 209.25 z kodem shop25
                            No w?a?nie powerlifty troch? za sztywne, poszukuj? takich, w których b?d? móg? zrobi? jaki? kompleks sztangowy, potem interwa? na bie?ni itp.

Butów z podbiciem nie potrzebuje, siady mog? robi? nawet na boso bo mobilno?? mi spokojnie na to pozwala.

Komentarz

• no to albo nano albo metcon od nike'a. Nike tez ma teraz jakas wyprzedaz.

metcony - wezsze, lepiej moim zdaniem trzymaja stope, bardziej miekka wkladka (przod) + bonus w postaci wkladek pod piety, jesli jednak zamarzylbys sobie wiekszy drop. Za to moze detal, ale sznurowki z dupy, rozwiazuja sie niemal same srednio co 5 min.

nano - szersze, wiecej miejsca przy palcach, ale jak masz szeroka stope to bardziej dla Ciebie. Zupelnie odmienne doswiadczenie niz nike. Ale tez dzwiga sie niezle.

to jest juz troche wojenka metcon vs nano i niemal sekciarskie argumenty obu stron. Bralbym to co aktualnie w lepszych pieniadzach. Chyba, ze masz ta szeroka stope - wtedy nano.
                              kochaj kiedy możesz, ufaj kiedy możesz, kiedy trzeba pokaż kły

Komentarz

• Kto? co? jakie? buty gdzie??

Komentarz

Pracuję...
                                X