Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Strój do biegnia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Strój do biegnia

Siemano.
    Jest temat o butach, nei chcia?em zasmiecac topicu postami o ciuchach. W czym biegacie w chlodniejsze dni ? Ja pierwszy raz przygotowuje sie na powaznie do sezonu chlodniejszego. Czy taki zestaw wystarczy ?

Komplet m?ski bluza + spodnie Brubeck KP10070

http://www.sporti.pl/product-pol-325...k-KP10070.html

Ja juz 2 sezon b?d? biega? w zestawie (g?ownie) z decathlonu (warstwy):

I.Koszulka oddychaj?ca, najta?sza, za ok 15 z? (jedyny minus to jej zapach po treningu)
    II.Bluza rowerowa z crivita / druga nowo kupiona z deca 40
    III. Kurta wiatrówka ca?kiem dobra na deszcz Essential 60z?
    Spodnie Essential 60 z?

Biega?em w deszczu, sniegu po piszczele, b?ocie, 0*, -15*, czy raz oko?o -20*, 2-3 razy w tygodniu, ca?? zim?, ani razu nie zmarz?em, nie by?o mi zimno, nie by?em te? spocony.

Wersja zimowa to wszytskie te 3 warstwy, jesienno-wiosenna bluzka + kurta, koszulka + bluzka.
    Inna sprawa ?e mam du?o w?osów na ciele, wi?c mo?e tak bardzo ogrzewania w zimie nie potrzebuje

Prywatnie uwa?am ?e nie jest sensu inwestowa? w Brubecka czy UA, skoro mo?na za?atwi? 3 warstwy + spodnie taniej, pracowa?em kiedy? w deca i ogólnie odzie? nawet tej ni?szej pó?ki jest na ca?kiem dobrym poziomie.

Pozdrawiam
    Latające kolana, wirujące łokcie, cykliczne kontuzje i brak progresji / DT

Komentarz

Ja mam komplet Brubecka, ten sam od 3 lat chyba i sprawuje si? zajebi?cie. W zesz?? zim? biega?em w najwi?ksze mrozy i by?o ok. W tej cenie chyba nie ma na rynku nic lepszego. I uwa?am, ?e jest sens inwestowa?, bo komfort biegania inny ni? w trzech bluzach, poza tym bez przesady, 150 z? na kilka sezonów to ?aden wydatek.
      Ostatnio edytowany przez thomason; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pisz?c o II warstwie mia?em na mysli albo jedn? albo drug? bluz?, nie mam ?adnych problemów z bieganiem w zestawie podkoszulek(ja i kilku znajomych), bluza(cieniutka btw) i kurtka. Standardowe 3 warstwy.

Inna sprawa ?e w linku masz sam? bluze, I warstw?, wi?c tak czy inaczej kurtk? musisz dokupi? a znaj?c ?ycie I warstwa poprawi?a by komfort. Tak czy inaczej ko?o si? zamyka. A w mojej opcji masz za 250 (czyli BB + wysy?ka) komplet na zime i $ na kilka innych rzeczy.

Btw thomason, co nosisz poza tym BB ?

Ogólnie zapomnia?em dopisa? - najbardziej istotna w zimie jest ochrona g?owy (40% ciep?a ucieka przez ni?) czyli dobra czapka. W wietrzne dni przydaje si? komin/kominiarka i r?kawiczki na mróz.

Pytanie te? jest jeszcze jedno, czy kupujemy Brubeck'a dla samego faktu posiadania Brubeck'a

Pozdro

edit:
        W Lidlu, Crivit jest w tym tygodniu odzie? biegow?, jest nawet jaka? softshellowa kurtka, nie sprawdza?em dok?adnie, ale Lidl od jakiego? czasu ma przyzwoite produkty sportowe.
        Ostatnio edytowany przez fikus; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

W Lidlu, Crivit jest w tym tygodniu odzie? biegow?, jest nawet jaka? softshellowa kurtka, nie sprawdza?em dok?adnie, ale Lidl od jakiego? czasu ma przyzwoite produkty sportowe.
          na 100% kupi? na si?k? bo potrzebuje czego? taniego i ciep?ego przy mrozach a w piwnicy to ciep?o nie jest.
          DT - coś tam w domu macham ciężarkami

Komentarz

Pany to bedzie dobre na ch?ody??

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_45670.htm

Komentarz

Kupi?em te legginsy z Lidla za 39,99 z niebieskimi i czerwonymi wstawkami

http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-522DA...erta.htm?id=68

wy?cie?ane polarem..nie mia?em poj?cia, ?e to tak grzeje ! przymierzy?em dopiero w domu, po 1 minucie uda ca?e spocone %) (polar jest tylko na udach)

spróbuje zrobi? w nich trening nóg na si?ce, mo?e sie nie zagotuje
              Ostatnio edytowany przez Eclipse21; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

ja do biegania mam na dó? legginsy UA, a na gór? to z regu?y to ze dwie koszulki, bluze i wiatrówke i daje rade, w tym roku mysle zeby kupic cos na gore takiego stricte na zime jak mam ten dó? od ua
                Mój DT http://body-factory.pl/showthread.php?t=17440

Komentarz

Ja mam leginsy Kalenji z Decathlonu oraz koszulka+bluza+polar jak temp. spada poni?ej 0* (cho? polar kupi?em dopiero gdy zmarz?em raz przy oko?o -15 w koszulce i bluzie). Taki zestaw doskonale grzeje, wszystko z Decathlonu i ich rodzimych marek. Czyta?em, ?e momencie rozpocz?cia biegu powinni?my czu? ch?ód.
                  ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Komentarz

@krawat ,widzia?em ta bluz?, do?? gruba nada si? na zim?, jesie?, i wczesn? wiosne, sk?ad prawie ten sam co w w/w Brubecku.

Co do ch?odu to racja, ciep?o nie jest wskazane, na pocz?tku biegu powinien towarzyszy? delikatny dyskomfort termiczny

Komentarz

Zamieszczone przez DUDEK Zobacz posta
                      Siemano.
                      Jest temat o butach, nei chcia?em zasmiecac topicu postami o ciuchach. W czym biegacie w chlodniejsze dni ? Ja pierwszy raz przygotowuje sie na powaznie do sezonu chlodniejszego. Czy taki zestaw wystarczy ?
                      Ja mam jakie? kalesony na narty kupione w lumpeksie. Jako? 10z? da?em. Nie ma firmy, ale grzeje ok.. Na to spodenki i jest git. Na góre to wiatrówka, koszulka z polaru i narciarska z kompeltu od kalesraków.
                      Ostatnio edytowany przez KowalX; [ARG:4 UNDEFINED].