Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co jeść kiedy nie można mieć żadnej aktywności?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co jeść kiedy nie można mieć żadnej aktywności?

W jaki? sposób uszkodzi?em sobie kr?gos?up - ekstruzja w odcinku l?d?wiowym czy co? takiego. Nawet nie wiem jak, ani kiedy.

W ka?dym razie lekarz zabrania mi robienia czegokolwiek poza chodzeniem do wc, zreszt? niewiele wi?cej mog? zrobi? z powodu bólu.

Nie mam poj?cia jak mia?bym je?? ?eby kiedy? jak si? pozbieram mie? jeszcze jakie? mi??nie i nie ula? si? jak prosiak. Na razie to zaczynam wygl?da? jak d?tka bez powietrza i straci?em 3kg, ju? kilka miesi?cy si? m?cz?, a zapowiada si? jeszcze minimum dwa.
    Moje g?ówne aktywno?ci to spanie po 12h, netflix i granie na pc. Rano jem 3 jajka, potem jakie? mi?so (nie za chude), i du?o warzyw. Czasem jaki? owoc, nie trzymam jakiej? dok?adnej diety. Unikam wi?kszej ilo?ci ?róde? w?gli (ry?, kasza itd), troch? ziemniaków czasem do obiadu wsun?.

Ma kto? do?wiadczenie z ?ywieniem w takim stanie i mo?e da? mi jakie? wskazówki?

kiedy powrot do zdrowia?
    jesli nigdy to bez sensu sie rozpisywac

Komentarz

Neurolog mówi? ?e za dwa miesi?ce powinno si? zagoi? mniej wi?cej, teoretycznie móg?bym co? tam klat? robi?, barki, r?ce. Ale dam sobie jeszcze z miesi?c zanim co? popróbuje. Nie chce ryzykowa?, bo ju? mia?em znaczn? popraw?, a potem nagle mi si? pogorszy?o, mimo ?e w ogóle pleców nie obci??a?em.

Komentarz

Nic nie wymy?lisz, nie ma aktywno?ci praktycznie ?adnej to masa mi??niowa b?dzie spada?. Jedz 'normalnie' ko?o zerowego bilansu, kontroluj wag? i obwód pasa.

Komentarz

chodz, tyle pewno mo?esz.

Komentarz

Moje g?ówne aktywno?ci to spanie po 12h, netflix i granie na pc.
            Z tego co piszesz jesz normalnie, jak nie wpadasz na g?upawki ?eby si? ob?era? to raczej b?dzie dobrze. Unikaj tego netflixa i grania na PC wieczorem. Kolega powiedzia?, ?eby chodzi?, ja si? pod tym podpisuje - tak po prostu gdzie? po parku byle na zewn?trz, chodzenie wcale nie jest g?upie:

https://academic.oup.com/ajcn/article/98/2/358/4577190
            https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3507567/
            http://care.diabetesjournals.org/content/39/6/964.long

powiedzia?bym nawet, ?e wydajne

?ycz? powrotu do zdrowia.
            Ostatnio edytowany przez htw; [ARG:4 UNDEFINED].
            knowable doesn't mean you know it, unknowable doesn't imply you can't do anything about it

Komentarz

imo jak nie masz aktywno?ci to low carb
              sam w takiej sytuacji to nawet w keto bym si? pobawi?, ale jak po tych 2 miechach masz zamiar wróci? do ostrych treningów i porz?dnej w?glowodanowej michy to trzymaj si? po prostu low carba, bo ketoza mo?e tylko namiesza? jak odpowiednio z niej nie "wyjdziesz"

Komentarz

Dzi?kuj? za wszystkie wskazówki, co? tam chodz?, ale raczej po domu. I po ogrodzie z psem. Mam problem ?eby gdzie? dalej i??, bo ból si? nasila. Staram si? nie je?? wieczorem, raczej trzymam "okno" te kilka godzin, od rana, ?eby leki zje?? z posi?kiem.
                Jak na razie to nie chce zapesza?, ale szybko mi si? poprawia. Dzi?ki jeszcze raz.

Komentarz

Du?o t?uszczu, bia?ka i b?onnika - ogranicz w?gle i powinno by? okej

Komentarz

Pracuję...
                  X