Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Low carb - kilka pytań

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

A jakie makro obecnie i jak b?dzie wygl?da?o przej?cie na wysokie w?gle?

Komentarz

Obecnie oko?o ~B:200g/T:350-400g/W:150g, ?rednio czysto, czasem nawet ?mieciarko.
      Przy ten tydzie? schodz? z t?uszczy i w?gli do 100/50, a poniedzia?ek potraktuje jak ma?e ?adowanie ~160/30/300 i b?d? stara? si? trzyma? ju? takie makrosy, pewnie w razie konieczno?ci tn?c w?gle. Zale?y jak d?ugo wytrzymam tak? pokut?.

Komentarz

jakie miales lipidy na takich marko t : ww ?

ja na 150-200g t? : 300-400g ww

mam schuja?e lipidy,
        za duzy LDL
        Ostatnio edytowany przez KeNiO; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

D?ugo si? wam organizm adoptowa? na energie z t?uszczy?
          Ja dzi? pi?ty dzie? bez w?gli i pierwszy gdzie czuj? si? lekko niemrawo. Zero ochoty na cokolwiek...jedyny plus taki, ?e kompletnie mnie nie ci?gnie na w?gle.

Ogólnie ten tydzie? mia?em jeszcze zaplanowany na regeneracj? i lekki ruch. Ale od poniedzia?ku mam zamiar ju? konkretniej po?wiczy?.

Komentarz

U mnie oko?o 2 tygodni, do w?gli mnie nie ci?gnie za to na bit? ?mietan? co chwila...

Komentarz

zach?cacie zach?cacie,
              po ?wi?tach wi?c jako? si? przemecze te 2 tyg

treza sie w tussia zaopatrze? wi?c
              Ostatnio edytowany przez KeNiO; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
                zach?cacie zach?cacie,
                po ?wi?tach wi?c jako? si? przemecze te 2 tyg

treza sie w tussia zaopatrze? wi?c
                Po tygodniu ob?arstwa t?uszczem id? w poniedzia?ek na badania. Nast?pne zrobi? za jaki? czas. Gdzie? czyta?em, ?e w pocz?tkowym etapie lipidy mog? si? pogorszy?, a w miar? czasu trwania diety wracaj? do normy, a nawet si? poprawiaj?. Jaki? go?? nawet swoje badania opisa? po 3 tygodniach, a nast?pnie po 2 miesi?cach.

Komentarz

Wysokie, czy nawet ?rednie t?uszcze s? super. Jak si? organizm zaadoptuje to ju? w ogóle.
                  Zreszt? co tu gada? taka natura ssaka - bia?ko i t?uszcz.

Tylko jak to przek?ada si? na budowanie masy i anabolizm?
                  Przyk?adowo u mnie, cukrzyk typ 1, posi?ki bia?ko-t?uszczowe, 0 ww, bez insuliny, cukry bardzo niskie - trening si?owy ko?cz? na 65mg/dl.

Da si? tak co? zbudowa??

Czy powiedzmy powinienem robi? ?adowanie ww przyk?adowo 1 w miesi?cu i przy?adowa? insulinki?
                  Ostatnio edytowany przez Piter_1988; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

tylko jest jeden k?opot u mnie:
                    nie przepadam za t?ustymi mi?sami :/

uwielbiam za to mas?o, ?mietan?, jajca i inne takie mascarpone, czyli takie pseudo HF, takie ró?owe...

a HFLC bez t?ustego mi?siwa to ka?,

jak ?y? jak ?y?
                    zostaje zbilansowana i ostre zapierdalanko

Komentarz

U mnie po 2latach ckd lipidy ksiazkowe

Zamieszczone przez jarek23v Zobacz posta
                      D?ugo si? wam organizm adoptowa? na energie z t?uszczy?
                      Ja dzi? pi?ty dzie? bez w?gli i pierwszy gdzie czuj? si? lekko niemrawo. Zero ochoty na cokolwiek...jedyny plus taki, ?e kompletnie mnie nie ci?gnie na w?gle.

Ogólnie ten tydzie? mia?em jeszcze zaplanowany na regeneracj? i lekki ruch. Ale od poniedzia?ku mam zamiar ju? konkretniej po?wiczy?.
                      5ty dzien? Dopiero sie zaczyna powoli wejscie jeszcze z 5dni
                      Wspomagaj sie cola/pepsi light jak trzeba i ew jakims eneretykiem/spalaczem
                      Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

uwielbiam za to mas?o, ?mietan?, jajca i inne takie mascarpone, czyli takie pseudo HF, takie ró?owe...

jak ?y? jak ?y?
                        Maslo, ?mietan?, jaja s? przecie? bardzo wporzadku

Komentarz

J/w

Mas?o, ?mietana, jaja, sery podpuszczkowe, wiórki kokosowe i kaczka.
                          Mo?na z tego cuda w kuchni robi?.
                          W?glowodany przy takich produktach to ?mieci 'totalne'.

Komentarz

Nie prawda. Mi?so nie jest potrzebne. Poczytaj fora Optymalnych, oni jedza ma?o mi?cha, co najwy?ej podroby, a tak g?ównie to co wymieni?e?.
                            Du?o mi?cha to kulturystyczna aberracja ?ywienia Optymalnego.

Komentarz

jak ?y? jak ?y?
                              no w?a?nie mia?em to samo, kiedy? t?uszcz z mi?sa mnie wr?cz obrzydza?, teraz si? zajadam.
                              Im wi?cej jesz t?ustego tym wi?kszy apetyt.

W ogóle spróbuj mo?e wyszuka? rze?nika, gdzie móg?by? kupowa? dobrej jako?ci wieprzowinie, osobi?cie produkty (mi?so) dyskontowe s? dla mnie niejadalne.
                              knowable doesn't mean you know it, unknowable doesn't imply you can't do anything about it

Komentarz

20 dni na t?uszczach i max 60 gr w?gli dziennie. Niestety od ostatnich 3-4 dni z lewej strony pod ?ebrami zacz??o mi co? doskwiera?. Lekki dyskomfortowy ból, k?ucie. ?o??dek, trzustka nie wiem. Wczoraj postanowi?em zrobi? ma?e ?adowanie. Lody, Monte, Ziemniaki z kur?, P?atki z d?emem 100 % owoców i o dziwo ju? po lodach i monte ból prawie ust?pi?. Dzi? nic nie czuj?.
                                Nie wiem czy to chwilowe, czy faktycznie w moim przypadku nadmiar t?uszczu lub zbyt d?ugi czas bez w?gli powoduje jakie? niedomagania narz?dów.

Komentarz

Pracuję...
                                X