Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Low carb - kilka pytań

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

?eby nie zak?ada? osobnego tematu. Jak poci?gne low carb/keto gdzie ww jest z 50g po ok 4 dniach Zona mówi w skrocie ze mi jedzie z ryja zdrowo. Nie ma to nic wspólnego z higiena bo zeby myje 3-4 razy dziennie. Podbicie ww/?adowanie problem rozwiazuje. Ale to mija si? z celem lc. Kto? mia? podobnie , jakie? rady?

Komentarz

Mo?e ketony?
      knowable doesn't mean you know it, unknowable doesn't imply you can't do anything about it

Komentarz

Zbyt du?a poda? bia?ka - 15 góra 20 bia?ko, 75-80 tluszcz.

Je?li dalej czu? - zbawienny jest cynk orgniczny w tab do ssania. Sprawdzone.

Komentarz

Myslalem wlasnie ze to moze byc od bialka , tj zbyt duzej ilosci. Staram sie jak moge ale czasami brakuje mi pomyslu i wpada wiecej bialka niz powinno, pomimo jedzenia t?ustych mi?s(a jajecznicy na boczku nie dam rady brac do pracy na obiad). Spróbuje dopi?c diete i obni?y? bia?ko wzgl?dem t?uszczy jeszcze bardziej (mam 2-2,5g/kg , optymalne bylo by 1,3-1,5g )

Komentarz

Ja mam max 130g bia?ka i ponad 200g t?uszczu przy 30-50g w?gli i niestety capi z g?by. Musze spróbowa? tego cynku. Ale smród pojawi? si? dopiero po zmniejszeniu kaloryczno?ci. Gdy mia?em ponad 80% energii z t?uszczy (ponad 300g) by?o lepiej.

Komentarz

No wed?ug piotrkowicza proporcja do masowania b:t to 1:3 lub nawet 1:4 a ja mia?em jakos 1:2,2 .

Komentarz

a co z tarczyc??
                siada ostro na takich niemal?e zerowych ww

robicie jakie? ?adowania?

Komentarz

Robi?. Jak w robocie na stolowce sa nalesniki a ja dostaje slinotoku ze nie ogarniam to najwy?sza pora na ladowanie. Dodatkowo w DT wpada ze 100g ww po treningu (wczoraj batonik i ryz na mleku z miodem) . Cho? jak wida? po moich wynikach tarczyca troche wysoko

Komentarz

ja si? obawiam ?e jednak popierdziel? sobie hormony
                    s? w normie ale wiek swój robi i zaczynaj? lekko i?? w dó? a na LC to jebn? na dekiel wr?cz,

Komentarz

Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
                      a co z tarczyc??
                      siada ostro na takich niemal?e zerowych ww

robicie jakie? ?adowania?
                      Zero ?adowa?. U mnie ok. Posz?a nawet lekko do góry, ale zawsze mia?em T3 w dolnych przedzia?ach. W pa?dzierniku 3.90 a wczoraj 4,05 (3,10-6,80).
                      Nie ma co patrze? na Piotrkowicza, bo on stara si? wzorowa? na Optymalnych. Nawet niektóre jego tekstu to niemal ?ywcem z forum Kwa?niewskiego. Dlatego lepiej od razu si?gn?? do ?róde?, czyli do wspomnianego forum.

Komentarz

u mnie podobnie w gór?, je?li komu? nie tylko muskle w g?owie to ?O Kwa?niewskiego jak najbardziej na "+", ww jest na tyle (0.5g na 1g spo?ytego B) by nie szczac ketonami, bo po co marnowac energie

Komentarz

tak, przy duzej kalorycznosci, u mnie 4000 i troche ponad, 80% to tluszcz i bylo ok, nawet bez cynku. Ladowanie czesto dwudniowe w weekendy (albo jednodniowe co 4-5 dni wg zalozen carbnite) - od 15 w sobote do ok 20-21 w niedziele, mozliwie malo tluszczu, kalorii wiecej o ok 10-20 %, reszta wedle uznania.
                          Celem by?a... si?a.
                          waga 83-85 przy 175 bf ok 10%, tluszcz pod kontrola caly czas. kiedy odjalem 300-400 kcal, od razu fat lecial jak pojebany, ale nie to bylo celem. Bosko sie czulem na tym.
                          Ostatnio edytowany przez liarf; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Podepn? si? pod temat. Dwa miesi?ce redu za mn? na zbilansowanej. Efekt ten sam, zastój. Teraz zrobi?em tydzie? wolnego od si?owni i bilans by? lekko na plus. Mam zamiar wej?? na t?uszcze.

Ogólne za?o?enia proporcji na kg.masy cia?a. B - 1.5 gr. / T - 3 gr / W - 0.8 do 1 - 2500 kcal

Jajka, karkówka, w?tróbka, kaszanka, olej kokosowy,s?onina,salceson czarny + warzywa, ry? jako ?ród?o w?gli

W?gli 0.8 do 1 bo nie chc? by? w ketozie, ?adowa? nie przewiduj?.

malcerzv4 widz?, ?e Ty masz jakie? poj?cie o ?O Kwa?niewskiego, a oni tam polecaj? na redu proporcj? B/T/W - 1/2/0,8 nie patrz?c na bilans kcal i szczerze ma?o jakichkolwiek opinii o takim typie redukcji

Komentarz

U mnie nie liczac kcl w ogóle a przechodz?c na t?uszcze/bialko (cho? ZO to nie jest bo bialka za du?o) spokojnie schodze do tych 11% bfa. Przynajmniej u mnie fajnie si? to sprawdza na pocz?tku redukcji i nie musz? zbytnio si? spuszczac z liczeniem itp.

Komentarz

Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
                                U mnie nie liczac kcl w ogóle a przechodz?c na t?uszcze/bialko (cho? ZO to nie jest bo bialka za du?o) spokojnie schodze do tych 11% bfa. Przynajmniej u mnie fajnie si? to sprawdza na pocz?tku redukcji i nie musz? zbytnio si? spuszczac z liczeniem itp.
                                Ile ?rednio bia?ka trzymasz redukuj?c na t?uszczach ?

Komentarz

Pracuję...
                                X