Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szczepionka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szczepionka

Kto z Was ma zamiar się szczepić a kto nie ?

Jestem ciekawy Waszych poglądów bo sam mam mieszane uczucia

Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Kto z Was ma zamiar się szczepić a kto nie ?

Jestem ciekawy Waszych poglądów bo sam mam mieszane uczucia
    Dlaczego masz mieszane uczucia ?

Czy masz jakiekolwiek informacje o poważnych działaniach nieporządanych szczepionki u osób bez przeciwskazań (zaszczepionych zostało już grube miliony ludzi) ?
    Ostatnio edytowany przez Gubrin; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

W punkcie szczepień stoi lekarz w towarzystwie Anglika, Francuza, Niemca i Polaka.
      Lekarz mówi do Anglika:
      - Zaszczep się!
      - Nie!
      - No zaszczep, gentelman by się zaszczepił.
      Anglik przyjął szczepionkę. Teraz lekarz zwraca się do Niemca:
      - Zaszczep się!
      - Nie!
      - Nie ma mowy.
      - Ale to rozkaz!
      Niemiec przyjąl szczepionkę. Lekarz zwraca się do Francuza:
      - Zaszczep się!
      - Nie!
      - Nie!!
      - Ale to rozkaz!
      - Nie ma mowy!
      - Ale wiesz, że to teraz taka moda?
      - Fracuz przyjął szczepionkę. Z lekarzem został już tylko Polak, więc zwraca się do niego:
      Zaszczep się!
      - Nie!
      - Nie!!
      - Ale to rozkaz!
      - Nie ma mowy!
      - Ale wiesz, że to teraz taka moda?
      - Nie obchodzi mnie to.
      - A kto Ty właściwie jesteś?
      - Ja? Polak! Husaria! Sobieski pod Wiedniem, Jagiełło pod Grunwaldem, papież Polak...
      - Aaa Polak, a to wiadomo, że Ty to się nie zaszczepisz. Trudno.
      - Coo? JA SIĘ NIE ZASZCZEPIĘ?!
      Ostatnio edytowany przez mleqs; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ja się szczepię jestem w pierwszym etapie jestem zaraz po medykach. Moja mama ma 70 lat i nie chcę jej przypadkiem zarazić, też się szczepi.

Komentarz

Przyjmę.

Komentarz

Ja przyjmę jak uczynią moje życie w społeczeństwie niemożliwym bez zaszczepienia, patrząc na grupy ludzi w kolejności przede mną, to jestem do wyszczepienia najwcześniej na początku 2022...

Komentarz

Ja sie boje ze beda chcieli papier o szczepieniu do samolotu a wszystko do tego zmierza. A nie skaze siebie i rodziny na baltyk. Dwa na razie ciagle testy wymagaja np turcja.
              Ja mundurowy choc u nas niby maja nas nie zmuszac. Choc nie wiem czy nie przycelowac po znajomosci. Szczepionka w kibel a papier biere pewnie nie ja jeden i zara beda do kupienia na czarnym rynku
              A to polandia w rzeczy samiej
              Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Gubrin Zobacz posta
                Dlaczego masz mieszane uczucia ?

Czy masz jakiekolwiek informacje o poważnych działaniach nieporządanych szczepionki u osób bez przeciwskazań (zaszczepionych zostało już grube miliony ludzi) ?
                Wpływ na płodność np to mnie interesuje a jest nie przebadane

Komentarz

Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
                  Wpływ na płodność np to mnie interesuje a jest nie przebadane
                  to działaj na zaś a nie czekasz na badania

Komentarz

No polandia w rzeczy samej, więcej antyszczepionkowcow tylko w Rosji.
                    A takie zagrywki w stylu szczepionka w kibel a papier że szczepienia jest to juz szczyt debilizmu.

Ziki ale sterydy masz przebadane i wiadomo jest ze wplywa negatywnie na płodność i jakoś Ci to nie przeszkadza.
                    Ostatnio edytowany przez BESTIA12345; [ARG:4 UNDEFINED].
                    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Komentarz

Początkowo miałem się nie szczepić, bo uważałem, że nie jestem w grupie ryzyka i możliwość, że umrę z powodu zachorowania na Covid jest praktycznie żadna. Jednak po przeczytaniu wielu publikacji, wysłuchaniu paru osób mądrzejszych ode mnie i poznaniu zasady działania tej szczepionki, to jak już dano mi tą możliwość to zdecydowałem się zaszczepić. Poza tym pracując na oddziale onkologicznym nie czułbym się dobrze ze świadomością, że mogę kogoś zarazić. W każdym razie skrzydła nietoperza mi nie wyrosły i kuśka też jeszcze działa.

Komentarz

Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
                        A takie zagrywki w stylu szczepionka w kibel a papier że szczepienia jest to juz szczyt debilizmu.
                        Po pierwsze nie jestem antyszczepionkowcem.
                        Po drugie jestem po
                        Po trzecie nawet jak sie drugi raz zaraze to kwarantanna ani izolacjia juz mnie nie obejmuje.
                        Po czwarte nie ma badan czy zaszczepiony nie mozesz roznosic. Wiec po co?

Poprostu poczekam jak sie zaszczepi wieksza czesc i wtedy wiec nie mowie nie. Poprostu nie na poczatku. Nikt nie mowi ze druga glowa wyrosnie. Mam zone w sanepidzie. Masz male dzieci i baby w ciazy. Zalecenia/przeciwskazania. Nie podawc bo niezbadano. Najzwyczajniej NIE ZBADANO. Wiec trzeba poczekac moim zdaniem a jako mundurowy zaraz bedzie cisnienie.
                        Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
                          No polandia w rzeczy samej, więcej antyszczepionkowcow tylko w Rosji.

Ziki ale sterydy masz przebadane i wiadomo jest ze wplywa negatywnie na płodność i jakoś Ci to nie przeszkadza.
                          W Niemczech więcej. Ci ludzie na protestach w Berlinie i Lipsku to w większości tez przeciwnicy szczepień.

Komentarz

ja tez przyjme z wielu wzgledów.

poza tym nie bedzie obowiazkowa ale beda profity dla tych, ktorzy sie zaszczepią

Komentarz

Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
                              Po pierwsze nie jestem antyszczepionkowcem.
                              Po drugie jestem po
                              Po trzecie nawet jak sie drugi raz zaraze to kwarantanna ani izolacjia juz mnie nie obejmuje.
                              Po czwarte nie ma badan czy zaszczepiony nie mozesz roznosic. Wiec po co?

Poprostu poczekam jak sie zaszczepi wieksza czesc i wtedy wiec nie mowie nie. Poprostu nie na poczatku. Nikt nie mowi ze druga glowa wyrosnie. Mam zone w sanepidzie. Masz male dzieci i baby w ciazy. Zalecenia/przeciwskazania. Nie podawc bo niezbadano. Najzwyczajniej NIE ZBADANO. Wiec trzeba poczekac moim zdaniem a jako mundurowy zaraz bedzie cisnienie.
                              A kiedy chorowałes? Bo te przeciwciała wieczne nie są. Jak Ci test nie wykazuje ich obecności to przecież możesz znowu zachorować i zarażać.
                              Ja w skali od Edyty Górniak do Krystyny Jandy jestem mocną Marią Seweryn .
                              Ostatnio edytowany przez siwy800; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X