Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Orzeł w Coronie czyli poradnik preppersa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Orzeł w Coronie czyli poradnik preppersa

Sprawy nabieraj? tempa i nie wnikaj?c w faktyczne zagro?enie niesione przez Coronawirusa jest jeszcze zagro?enie panik? przez hype w mediach.

Ja wczoraj kupi?em troch? niepsuj?cego si? ?arcia w Selgorise za 600z? tak na wszelki wypadek jakby ludziom odjeba?o i rzucili si? na sklepy.

Ry?, m?k? i wszelkiego rodzaju konserwy z d?ug? dat? przydatno?ci ?eby mog?y sobie le?e?, mas?o, olej cukier, mleko UHT, suche dro?d?e.

Kto? jeszcze czy tylko ja?
    Ostatnio edytowany przez papsi; [ARG:4 UNDEFINED].

tylko Ty.

Komentarz

Mieszkam w landzie NRW - 20 przypadków.
      Nie ma jako takiej paniki, ale ludzie wykupuj? wod? i produkty z d?ugim terminem przydatno?ci.
      Koledzy z biura zaopatrzyli si? te? w NRG-5 (Emergency Food Compact Ration).

Komentarz

Rozumiem ze jak wybuchnie panika to mi catering przestana przywozi? ?

Mam prochu wpc na pare miesiecy a wiec bede ?y?

Komentarz

ps.dzis mówili ze koronawirus to moze byc wirus typowo sezonowy jak grypa itp zapewne a wiec w wakacje moze bedzie po wszystkim ?
          20% umieralno?c g?ównie ludzi po 80tym roku zycia a wi?c mo?e damy rade

Komentarz

poki co, to rzucili sie na rekawiczki i mydlo antybakteryjne - bo w niektorych sklepach tylko cena zostala

Komentarz

Jak ktos chce sie doedukowac w temacie to w komentarzach dodaja newsy na bierzaco https://www.bogaty.men/coronavirus-n...te-sytuacyjny/

Komentarz

Zamieszczone przez papsi Zobacz posta
                Sprawy nabieraj? tempa i nie wnikaj?c w faktyczne zagro?enie niesione przez Coronawirusa jest jeszcze zagro?enie panik? przez hype w mediach.

Ja wczoraj kupi?em troch? niepsuj?cego si? ?arcia w Selgorise za 600z? tak na wszelki wypadek jakby ludziom odjeba?o i rzucili si? na sklepy.

Ry?, m?k? i wszelkiego rodzaju konserwy z d?ug? dat? przydatno?ci ?eby mog?y sobie le?e?, mas?o, olej cukier, mleko UHT, suche dro?d?e.

Kto? jeszcze czy tylko ja?
                Ogólnie to ju? dawno temu Merkel mówi?a ?e warto by?oby mie? zapasy na ok. 10 dni w kontek?cie tych huraganów których przybylo a ostatnich latach. Ja patrz? ile mam str?czków, kasz itd., to bym na luzie poci?gn?? i dwa tygodnie. Gorzej z woda, jakby brak?o w kranie to jest koniec.

Komentarz

Ja sobie kupi?em sk?adany baniak 40l z kranikiem na allegro na razie za grosze i jak b?dzie coraz gorzej to b?d? go trzyma? nape?niony

Komentarz

Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
                    Ogólnie to ju? dawno temu Merkel mówi?a ?e warto by?oby mie? zapasy na ok. 10 dni w kontek?cie tych huraganów których przybylo a ostatnich latach. Ja patrz? ile mam str?czków, kasz itd., to bym na luzie poci?gn?? i dwa tygodnie. Gorzej z woda, jakby brak?o w kranie to jest koniec.
                    A czy w jakims kraju gdzie jest obecnie zle odcieli wode ze tak sie o to martwisz ?

Komentarz

Jestem w trasie.

W Lidlu w Baden Baden kupi?em ostatnie kilka sztuk p?ynów do dezynfekcji r?k. Maseczke te? mam w razie w. Na W?ochy szeryf nikogo nie posy?a. Chocia?, wirus ju? jest prawie wsz?dzie. Tutaj w Badenii ju? kilka przypadków.
                      Ostatnio edytowany przez Stud; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Dziennik treningowy

Komentarz

Te maski to nie pic na wod? ? gdzies mowili ze ma?o co to pomaga...moze ktos bardziej w temacie ?
                        Jutro jade po ry?/makaron itp...platki owsiane,pancakes i inne prochy bia?kowe mam na x miesi?cy zapasu

Komentarz

Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
                          A czy w jakims kraju gdzie jest obecnie zle odcieli wode ze tak sie o to martwisz ?
                          Na pewno nie z powodu coronawirusa. Ale mog? sobie wyobrazi?, ?e w kraju z najgorsza retencja wody w Europie i z debilami chc?cymi betonowa? Wi?le i Odr? u w?adzy mo?e jej wkrótce brakowa?. Jak w zesz?ym roku w Skierniewicach.

Komentarz

Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
                            Te maski to nie pic na wod? ? gdzies mowili ze ma?o co to pomaga...moze ktos bardziej w temacie ?
                            Jutro jade po ry?/makaron itp...platki owsiane,pancakes i inne prochy bia?kowe mam na x miesi?cy zapasu
                            Picem jest u?ywanie maski jako zabezpieczenia przed zachorowaniem. S?ysza?em jednak, ?e niektóre firmy sobie ?ycz?, ?e kierowca ma by? w maseczce, wi?c wol? by? przygotowanym.
                            Dziennik treningowy

Komentarz

Mask? powinni nosi? chorzy, bo wirus ten mo?e przedosta? si? tak?e przez kanaliki ?zowe.
                              Umiernalno?? w?ród ludzi do 39 r.?. wynosi ok. 0,2%, podobnie jak przy grypie.

Komentarz

Pracuję...
                              X