Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Orzeł w Coronie czyli poradnik preppersa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Kurwa ?mietnik w ka?dym temacie zrobicie.
    Wybacz. Rzeczywi?cie, "not on my Christian server!".

Wró?my wi?c do wirusa.

Komentarz

Kurwa ?mietnik w ka?dym temacie zrobicie.
      Zrobicie?

Przeca Ryszard zawsze musi si? wtr?ci? i trollowa?.
      Dziennik treningowy

Komentarz

Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
        Zrobicie?

Przeca Ryszard zawsze musi si? wtr?ci? i trollowa?.
        Ale wiesz, ?e jakby?my wszyscy go zignorowali, to by nie móg? tego robi?? Zgrzeszyli?my i my.

Komentarz

Niby tak, ale brak odzewu utwierdzi?by go w tym, ?e tak jest naprawd?.
          Dziennik treningowy

Komentarz

Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
            Niby tak, ale brak odzewu utwierdzi?by go w tym, ?e tak jest naprawd?.
            W to równie? w?tpie. Rysio ka?dy poranek, zaczyna w ten sam sposób. Gdy jego kolejna partnerka jeszcze nie ma si?y wsta? z ?ó?ka, bo krocze j? piecze przez to, ?e nasz ulubiony pó?bóg rysio tak j? dobrze po chrze?cija?sku wyrucha?, on siada do laptopa z kubkiem kawy i odpala swój ulubiony portal - fronda.pl I czyta i dowiaduje si? rzeczy.

Co? jak ten tutaj

Ostatnio edytowany przez fazzeerr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

My?la?em, ?e Terlikowski si? cywilizuje troch?, oststnio by? z nim wywiad w Wyborczej, có? jednak jest, jak by?o.
              Dziennik treningowy

Komentarz

Dok?adnie, m?dre rzeczy zacz?? mówi?, ale jak wida? ziarno zasiane nie wysycha.

Fazer pi?knie spunktowa?e? tego kretyna.
                Ostatnio edytowany przez Miętowy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pi?knie da? si? wci?gn?? w trolling.

Komentarz

Pi?knie da? si? wci?gn?? w trolling.

Komentarz

Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
                      Dlatego zapasy robisz z jedzenia, które da si? spo?y? bez zu?ywania hektolitra wody za ka?dym razem do gotowania, suszone mi?so, s?onina i daktyle a nie jakie? jedzenie influencerów z instragrama!

Fasola, soczewica, przeciery pomidorowe co je sobie raz na miesi?c uzupelni? s? dla hipsterów? Na zombie apokalips? sie nie szykuj?, tylko lubi? jak mam z czego papu zrobi?.

Komentarz

Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
                        W to równie? w?tpie. Rysio ka?dy poranek, zaczyna w ten sam sposób. Gdy jego kolejna partnerka jeszcze nie ma si?y wsta? z ?ó?ka, bo krocze j? piecze przez to, ?e nasz ulubiony pó?bóg rysio tak j? dobrze po chrze?cija?sku wyrucha?, on siada do laptopa z kubkiem kawy i odpala swój ulubiony portal - fronda.pl I czyta i dowiaduje si? rzeczy.

Co? jak ten tutaj

Kurwa, a kiedy? zaczynal od lektury mojego dziennika. A u mnie szpital w domu, i to bez koronawirusa. Chyba ?e o czym? nie wiem.

Komentarz

Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
                          Fasola, soczewica, przeciery pomidorowe co je sobie raz na miesi?c uzupelni? s? dla hipsterów? Na zombie apokalips? sie nie szykuj?, tylko lubi? jak mam z czego papu zrobi?.
                          Oj siwy nie triggeruj si?, to tylko ?art. Nie s?dz?, ?e jeste? idiot? czy jakim? szarlatanem co zmusza koty do diety wega?skiej.

Ale sam przyzna?e?, jak b?dzie konkretnie ?le, to suszone mi?so, s?onina i daktyle lepsze jednak
                          Ostatnio edytowany przez fazzeerr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

A tu te? ciekawa relacja :

Ostatnio edytowany przez macio09; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Tej lasce prawie uwierzy?em dopóki ma ko?cu nie poruszy?a sedna swojej sprawy. Jeszcze to dziwne wykadrowanie tak, ?e drugiej r?ki nie wida?. ?mierdzi fejkiem.

Komentarz

My?lisz ?e jak personalnie tam opisuje spraw? to to fake b?dzie ? , to teraz na co drugim portalu jest i fb zajebane.

https://polskatimes.pl/krotoszyn-kob...r/c14-14825814

+

"- 30 minut po zamieszczeniu tego filmu, PZH z Warszawy przekaza? do szpitala informacje o ujemnym wyniku badania na obecno?? koronawirusa."

Chocia? chuj go wi , patrz?c na np. Klaudie Jachir? i to co odpierdala?a to mo?e i ma na?ladowczynie.
                                Ostatnio edytowany przez macio09; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X