Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Orzeł w Coronie czyli poradnik preppersa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Napisz? jak ja to widz?...

Ludzie ka?dego dnia oddalaj? si? od BOGA,

wi?kszo?? akceptuje seks mi?dzy dwoma facetami,

ludzie wybieraj? sobie p?cie w katalogu,

morduj? nienarodzone dzieci,

zabijaj? si? w imi? wymy?lonych bo?ków,

?lepo goni? za pieni?dzem zapominaj?c o tym co w ?yciu naprawd? wa?ne,

lekarze w coraz wi?kszej ilo?ci krajów dokonuj? zalegalizowanych morderstw (eutanazja)...

NAJWY?SZY CZAS WCISN?? RESET bo zb??dzili?my, jak niegdy? zb??dzi?a SODOMA I GOMORA.

I jedno wam mog? obieca? prostaczki z robolskich rodzin i ?miesznym wykszta?ceniem... mo?ecie si? ze mnie ?mia?, mo?ecie ?mia? si? z ko?cio?a katolickiego, ale kiedy wybuchnie pandemia, ludzie b?d? si? zabija? za kawa?ek mi?sa, czy butelk? wody i pozostanie wam ju? tylko uciec do KO?CIO?A b?aga? PANA o przebaczenie, o lito??... ja ju? b?d? tam na was czeka?... b?d? na was czeka? z otwartymi ramionami gotowymi was przytuli? i wybaczy?, tak jak nauczy? mnie Jezus Chrystus.

„Dlatego grzechy przeciw naturze, jak te, które pope?niali sodomici, wsz?dzie i zawsze zas?uguj? na pot?pienie i kar?. Cho?by je pope?nia?y wszystkie ludy, wszystkie by?by na mocy prawa Bo?ego uznane za tak samo zbrodnicze. Bóg bowiem nie stworzy? ludzi do tego, ?eby si? sob? w taki sposób pos?ugiwali. Kiedy wspóln? natur?, której On jest Twórc?, bruka si? przewrotn? nami?tno?ci?, zarazem pogwa?cona zostaje wspólnota, jaka powinna nas ??czy? z Bogiem”.

?w. Augustyn, 354-430
    O kurwa ?wi?to jebliwy co wierzy w anio?ki i Maryj? dziewice

Komentarz

wy naprawd? s?dzicie, ?e jakakolwiek instytucje posiada kompletne i w 100% zgodne z prawd? dane?

...

Nawet mi was nie ?al.

Media podaj? to co chc?, w zale?no?ci od efektu, który chc? uzyska?.

Sam widzia?em ze 2 wersje mimo, ?e chuj wbijam w tego wirusa.

Komentarz

Rysiokoks prorok z Bodyfactory, naucza ludzi o woli bo?ej

Do Chrystusa to Tobie daleko, bardziej przypominasz Zeusa, który jeba? wszystko co si? rusza?o

Komentarz

ze wszystkiego mo?esz si? wyspowiada? i PAN ci wybaczy, serio. Najwa?niejsze to zrozumie? swój b??d, przyzna? przed Panem Bogiem i ?a?owa? za swoje grzechy.

Nie zapominajcie, ?e Pan Bóg jest mi?osierny i wybacza nawet takim bezbo?nym gównom jak wy.
          Ostatnio edytowany przez rysiokoks; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

https://multimedia.scmp.com/infograp...rus/index.html

korona w pigulce

Komentarz

Rysiu gardzi lud?mi, uwa?a si? za lepszego od innych, czy to przypadkiem w jego religii nie jest grzechem pychy?

W ogóle to... a? mi si? humor poprawi? od czytania takich glupot.
              Dziennik treningowy

Komentarz

A, nie, przepraszam. Mo?esz robi? wszystko, nawo?ywa? do nienawi?ci, zabijania, wystarczy, jak sobie g?b? wytrzesz bogiem i jest ok, jak patryjoci nasi.
                Dziennik treningowy

Komentarz

ze wszystkiego mo?esz si? wyspowiada? i PAN ci wybaczy, serio. Najwa?niejsze to zrozumie? swój b??d, przyzna? przed Panem Bogiem i ?a?owa? za swoje grzechy.

Nie zapominajcie, ?e Pan Bóg jest mi?osierny i wybacza nawet takim bezbo?nym gównom jak wy.
                  Dok?adnie, Chrze?cija?stwo taka g?upia religia ?e ja pierdole. Ca?y deal polega na tym, ?e po ?mierci dostaniesz nagrod?, teraz jest chujowo, ale nie grzesz, no ale jak ju? zgrzeszysz, to wystarczy na ko?cu powiedzie? "Sorry Bóg" i po sprawie

Bez nagrody/kary w doczesnym ?yciu to nie ma sensu. Albo ewentualnie kara/nagroda w postaci reinkarnacji jeste? dobry - reinkarnacja jako pó?bóg rysio. Jeste? z?y - jako karze? w Indiach i srasz na ulicy. Kto? ju? na poziomie planowania to koncertowo spierdoli?.
                  Ostatnio edytowany przez fazzeerr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta

Bez nagrody/kary w doczesnym ?yciu to nie ma sensu. Albo ewentualnie kara/nagroda w postaci reinkarnacji jeste? dobry - reinkarnacja jako pó?bóg rysio. Jeste? z?y - jako karze? w Indiach i srasz na ulicy. Kto? ju? na poziomie planowania to koncertowo spierdoli?.
                    Na tym polega wiara. Co mia?oby by? kurwa nagrod?? 15 letnia dziewica czy z?ota moneta? Na tym polega WIARA, ?e WIERZYSZ w to, ?e twój chrze?cija?ski ?ywot da ci wieczne zbawienie po ?mierci. Jakby? za x dostawa? y (nie wiem kurwa od kogo, chyba od papie?a) to ju? by nie by?a WIARA tylko jaki? dziwny system transakcyjny.

Acz nawet mnie rozbawi? ten akapit

Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
                    A, nie, przepraszam. Mo?esz robi? wszystko, nawo?ywa? do nienawi?ci, zabijania, wystarczy, jak sobie g?b? wytrzesz bogiem i jest ok, jak patryjoci nasi.
                    nie prostaczku. Jak pope?nisz grzech, jeste? jego ?wiadom, ?a?ujesz tego grzechu, wyspowiadasz si? z niego i poprosisz Boga o przebaczenie, to wówczas Bóg zlituje si? nad tob?, oka?e mi?osierdzie i ci wybaczy. Najwa?niejsze to ?a?owa? tego grzechu i by? ?wiadomym tego, ?e jeste? tylko s?abym, ?a?osnym grzesznikiem pozbawionym kr?gos?upa moralnego, którym szatan miota jak kuk?? i robi z tob? co chce.

Komentarz

Na tym polega wiara. Co mia?oby by? kurwa nagrod?? 15 letnia dziewica czy z?ota moneta? Na tym polega WIARA, ?e WIERZYSZ w to, ?e twój chrze?cija?ski ?ywot da ci wieczne zbawienie po ?mierci. Jakby? za x dostawa? y (nie wiem kurwa od kogo, chyba od papie?a) to ju? by nie by?a WIARA tylko jaki? dziwny system transakcyjny.

nie prostaczku. Jak pope?nisz grzech, jeste? jego ?wiadom, ?a?ujesz tego grzechu, wyspowiadasz si? z niego i poprosisz Boga o przebaczenie, to wówczas Bóg zlituje si? nad tob?, oka?e mi?osierdzie i ci wybaczy. Najwa?niejsze to ?a?owa? tego grzechu i by? ?wiadomym tego, ?e jeste? tylko s?abym, ?a?osnym grzesznikiem pozbawionym kr?gos?upa moralnego, którym szatan miota jak kuk?? i robi z tob? co chce.
                      Na szcz??cie zdanie takich idiotów jak Ty mam tam, gdzie jego miejsce, czyli g??boko w dupie.

Rozumiem, ?e Hitlerowi te? by Twój bo?ek wybaczy?, gdyby ?a?owa??
                      Ostatnio edytowany przez Stud; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Dziennik treningowy

Komentarz

Na szcz??cie zdanie takich idiotów jak Ty mam tam, gdzie jego miejsce, czyli g??boko w dupie.

Rozumiem, ?e Hitlerowi te? by Twój bo?ek wybaczy?, gdyby ?a?owa??
                        nie dyskutuj? wi?cej z tob? buraku.

Id? si? wysraj pod kabin? i podgrzej sobie pulpety ze s?oika na butli gazowej chamie bez szko?y.

za "twój bo?ek" analfabeto, jak znajdziesz jak?? karyn?, która zgodzi si? za ciebie wyj?? i pójdziesz z ni? przed o?tarz, to b?d? na ciebie czeka? pod ?wi?tyni? ?eby ci wykurwi? li?cia na pysk hipokryto.
                        Ostatnio edytowany przez rysiokoks; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Wspó?czuj? takich kolegów Rysiu, bo ja z takimi si? nie zadaje. Pozdrawiam ?rodkowym palcem z niemieckim pszeniczniakiem w szkle i ?ososiem na talerzu.

Na pe?nej kurwa ?yle, w koszulce na rami?czkach?

Ostatnio edytowany przez Stud; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Dziennik treningowy

Komentarz

najpierw dostaniesz z liscia, a potem rysiek bedzie tego zalowal i pojdzie do nieba

Komentarz

Wspó?czuj? takich kolegów Rysiu, bo ja z takimi si? nie zadaje. Pozdrawiam ?rodkowym palcem z niemieckim pszeniczniakiem w szkle i ?ososiem na talerzu.

Na pe?nej kurwa ?yle, w koszulce na rami?czkach?

A? tak mi przypomnia?e?, musz? sobie ze dwie skrzynki piwa zrobi? takiego jak lubi?, bo kto jak kto ale craft to si? oddali? od boga za daleko. Kurwa pastry stouty i ipy o konsystencji b?ota tylko robi?. Niech ich tam grom pierdolnie.

A to w takim razie czym jest buddyzm np. powiedz nam rysio?

Kto mia?by dawa? kary/nagrody za ?ycia? No bóg, a kto inny?

Przecie? jak wymy?lasz sobie tak? religi?, to mo?na zrobi? tak, ?e trzeba przez ca?e ?ycie wyj?? na plus. A nie jak katolicy, jest opcja "New game+", plus bo jeste? ju? ochrzczony i nawet bo prowadzeniu ?ycia jak najwi?kszy chuj wracasz na ?aski pana.
                              Ostatnio edytowany przez fazzeerr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Kurwa ?mietnik w ka?dym temacie zrobicie.

Komentarz

Pracuję...
                                X