Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Orzeł w Coronie czyli poradnik preppersa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

O kurw?..

Dajecie do pieca.

Komentarz

Maseczka chroni przed wirusem tak samo jak stringi zakrywaj? dup?

Je?li wirus atakuje przedzia? 80+ to okrutne ale z drugiej strony optymistyczne dla naszych emerytur

Komentarz

mere
        Poczytaj sobie o maskach z aktywnym weglem z filtrami n99 i n100. Inna sprawa ze ich juz nigdzie nie kupisz.

"Administracja prezydenta USA Trumpa podobno omawia wykorzystanie ustawy o produkcji obronnej, aby zmusi? firmy do zwi?kszenia produkcji masek ochronnych i odzie?y przeciwko koronawirusowi"

Ale co oni tam wiedza
        Ostatnio edytowany przez papsi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Mo?e obni?? cen? akcesorii wakacyjnych ? przytuli? by jaki? parawan w dobrej cenie co by w Mielnie si? fajnie odgrodzi? od koronowirusa.

Komentarz

Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
            Ogólnie to ju? dawno temu Merkel mówi?a ?e warto by?oby mie? zapasy na ok. 10 dni w kontek?cie tych huraganów których przybylo a ostatnich latach. Ja patrz? ile mam str?czków, kasz itd., to bym na luzie poci?gn?? i dwa tygodnie. Gorzej z woda, jakby brak?o w kranie to jest koniec.
            Dlatego zapasy robisz z jedzenia, które da si? spo?y? bez zu?ywania hektolitra wody za ka?dym razem do gotowania, suszone mi?so, s?onina i daktyle a nie jakie? jedzenie influencerów z instragrama!

Komentarz

Jacieniepierdole... powiedzcie, ?e ten temat to jeden wielki troling bo nie rozchodz? tego...

Ludzie....

Komentarz

Ryszard

Dla Ciebie trolling. U nas w kraju jeszcze nie bylo ani jednego przypadku a juz np Intel Extreme Masters w Katowicach odbedzie sie 1 raz bez publicznosci - czyli impreza w wielkiej hali ale ludzie nie moga przyjsc.
                Trolluja?

Wszystkie gieldy w stanach spadly o 15% w tydzien.
                Trolluja?

Fabryki na calym swiecie wstrzymuja produkcje z powodu braku dostaw z Chin.
                Chiny troluja caly swiat?

Izrael zakazal lotow kosztem swoje narodowego przewoznika ktory mowi ze przez to zbankrutuje.
                Poza tym wyczarterowali loti i odeslawi wszystkich ludzi z korei poludniowej w swoim kraju.
                ?ydy troluja?

W Szwajcarii dzisiaj zakazali zgromadzen powyzej 1000 osob.
                W sumie to slabo troluja mogli sie bardziej postarac.

Pracuje w sporej miedzynarodowej firmie.
                Zakazali u nas ostatnio wszystkich podrozy biznesowych ogolnie i mamy pracowac tylko w swoich "home offices".

Dobrze ze u Ciebie w ssp nie dali sie nabrac, bo nie jestescie frajerami.

Komentarz

papsi to jest spisek skrajnej prawicy rozumiesz, przez wirusa granice zamykaj? i lewakom ma?o co ?y?ka nie p?knie, bo "diverse and inclusive" jest zagro?one.

A tak serio, to wszyscy kozak, dopóki w?a?nie pr?du albo wody nie zabraknie.

Wystarczy, ?e awaria wody przeci?ga si? d?u?ej to w sklepach nie ma butelek z wod? i ludzie chodz? z wiadrami do beczkowozu jak w ?redniowieczu. Jak jest miejsce, to nikomu nie zaszkodzi kilka butelek wody mie? na w razie czego.
                  Ostatnio edytowany przez fazzeerr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

ja mysle ze swiatem rzadza po prostu same pizdy ktore sie tak zwyklej grypy boja a nie dosc ze pizdy to jeszcze glaby co sie nie znaja jak z takiego blachego powodu zaorali swiatowa gospodarke na kwoty o tylu zerach ze wiekszosc osob nie umie ich przeczytac.

PIZDY JEBANE!

Komentarz

Chyba Rysiek a? takim ignorantem nie jest i chodzi mu raczej o samo paniczne podej?cie do tematu, a ta spirala nakr?ca si? sama. Wi?kszo?? decyzji to podej?cie profilaktyczne oraz wyj?cie naprzeciw spo?ecze?stwu. No i media pi?knie temat rozkr?caj?.
                      Ostatnio edytowany przez mleqs; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Wyjebane mam na ?wiatow? gospodark? i jakie? gie?dy wymy?lone przez lewaków. Na gie?dzie to ja kupowa?em kiedy? gry na pleja, o czym wy gadacie?

Nie b?dzie ?adnej epidemii w Polsce, obiecuje.

A jak b?dzie to was pierwszy opierdole z tych ?miesznych zapasów i wydymam wasze baby z moja band? renegatów w stylu cyberpanka.

Niech si? kurwa dzieje, a co?!

P?aczliwe cioty
                        Ostatnio edytowany przez rysiokoks; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ja na wszystko patrze przez pryzmat pieniedzy. Jebia mnie ideowe gownoburze ze ktos cos powiedzial albo ktos cos uwaza. Gadanie jest za darmo to mozna mowic co sie chce.

Natomiast jak za czyms ida powazne pieniadze to znaczy ze sprawa jest powazna.
                          A spustoszenie gospodarcze i koszty spowodowane korona sa tak kosmiczne ze w zaden sposob nie jest to adekwatne do grypy.

Nikogo na sile nie namawiam, ale szczegolnie jak ktos ma male dzieci w domu, to czy nie warto kupic to "ubezpieczenie" w postaci jakichs tam niezbednych zapasow za jak na razie nadale jebane grosze.

Oby wirus nie zaskoczyl w Europie albo ocieplenie go przyblokowalo niech mi to sie wszystko zepsuje w pizdu, ale jestem ubezpieczony.

Komentarz

?wiatowa gospodarka i gie?dy wymy?lone przez lewaków

Ostatni raz jak s?ysza?em o ludziach z gie?dy, to mieli by? obrzydliwymi bogaczami, którzy na s?owo "socjalizm" dostaj? zawa?u. A okazuje si?, ?e tak naprawd? to byli lewaki...

---

Ostatnio edytowany przez fazzeerr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Napisz? jak ja to widz?...

Ludzie ka?dego dnia oddalaj? si? od BOGA,

wi?kszo?? akceptuje seks mi?dzy dwoma facetami,

ludzie wybieraj? sobie p?cie w katalogu,

morduj? nienarodzone dzieci,

zabijaj? si? w imi? wymy?lonych bo?ków,

?lepo goni? za pieni?dzem zapominaj?c o tym co w ?yciu naprawd? wa?ne,

lekarze w coraz wi?kszej ilo?ci krajów dokonuj? zalegalizowanych morderstw (eutanazja)...

NAJWY?SZY CZAS WCISN?? RESET bo zb??dzili?my, jak niegdy? zb??dzi?a SODOMA I GOMORA.

I jedno wam mog? obieca? prostaczki z robolskich rodzin i ?miesznym wykszta?ceniem... mo?ecie si? ze mnie ?mia?, mo?ecie ?mia? si? z ko?cio?a katolickiego, ale kiedy wybuchnie pandemia, ludzie b?d? si? zabija? za kawa?ek mi?sa, czy butelk? wody i pozostanie wam ju? tylko uciec do KO?CIO?A b?aga? PANA o przebaczenie, o lito??... ja ju? b?d? tam na was czeka?... b?d? na was czeka? z otwartymi ramionami gotowymi was przytuli? i wybaczy?, tak jak nauczy? mnie Jezus Chrystus.

„Dlatego grzechy przeciw naturze, jak te, które pope?niali sodomici, wsz?dzie i zawsze zas?uguj? na pot?pienie i kar?. Cho?by je pope?nia?y wszystkie ludy, wszystkie by?by na mocy prawa Bo?ego uznane za tak samo zbrodnicze. Bóg bowiem nie stworzy? ludzi do tego, ?eby si? sob? w taki sposób pos?ugiwali. Kiedy wspóln? natur?, której On jest Twórc?, bruka si? przewrotn? nami?tno?ci?, zarazem pogwa?cona zostaje wspólnota, jaka powinna nas ??czy? z Bogiem”.

?w. Augustyn, 354-430
                              Ostatnio edytowany przez rysiokoks; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
                                Mask? powinni nosi? chorzy, bo wirus ten mo?e przedosta? si? tak?e przez kanaliki ?zowe.
                                Umiernalno?? w?ród ludzi do 39 r.?. wynosi ok. 0,2%, podobnie jak przy grypie.
                                A ja s?ysza?em ?e 2% a w innych wiadomo?ciach ?e 10%

Komentarz

Pracuję...
                                X