Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co Cię dziś zachwyciło, komu chcesz podziękować? #napelnejzyle

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dzis Jozef na propsie

knowable doesn't mean you know it, unknowable doesn't imply you can't do anything about it

Komentarz

• Niech sie swieci Pierwszy Maja!
      Ostatnio edytowany przez siwy800; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wyrazam wdziecznosc swojej zonie, ze zmotywowala mnie dzis bym poszedl na boisko mimo, ze mi sie nie chcialo i nie było pogody. Mialem Zajebiste granie. Chyba jestem szczesliwie zonaty
        «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
          Wyrazam wdziecznosc swojej zonie, ze zmotywowala mnie dzis bym poszedl na boisko mimo, ze mi sie nie chcialo i nie było pogody. Mialem Zajebiste granie. Chyba jestem szczesliwie zonaty
          jak to mowia norwegowie, nie ma zlej pogody sa tylko zle ubrani xD zony tylko pozazdroscic i pogratulowac.
          Ostatnio edytowany przez htw; [ARG:4 UNDEFINED].
          knowable doesn't mean you know it, unknowable doesn't imply you can't do anything about it

Komentarz

• Zamieszczone przez htw Zobacz posta

jak to mowia norwegowie, nie ma zlej pogody sa tylko zle ubrani xD zony tylko pozazdroscic i pogratulowac.
            a wdziecznosc to zawsze dobra droga :-)
            «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

a wdziecznosc to zawsze dobra droga :-)
              wdziecznosci to podstawa.

https://www.focus.pl/artykul/spiew-ptakow-zamiast-podwyzki-tak-natura-wplywa-na-satysfakcje-z-zycia

xD

Komentarz

• dzis bylem z dzieciakami posluchac, wczoraj tez. teraz okres godowy wiec symfonia w kazdym lesie i zagajniku. w Warszawie tez. tak jak dzieci w domu wyprowadzaja z rownowagi, na placu zabaw mniej ale tez, tak czas w naturze z dziecmi to jeden z moich absolutnie ulubionych sposobow spedzania czasu.

Komentarz

• https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomos...udzka-psychike

O zbawiennym wplywie ptakow na ludzka psychike
                  Ostatnio edytowany przez prosekto; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomos...udzka-psychike

O zbawiennym wplywie ptakow na ludzka psychike
                    dawno juz wklejalem 😋

Komentarz

• Wklejales? Nie wiedzialem
                      Ostatnio edytowany przez prosekto; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Potwierdzam, wilgi się drą: "Zofija! Zofija!" bo przecież zaraz imieniny Zośki

Komentarz

Wklejales? Nie wiedzialem
                          ale dobrze ze przypomniales.

Komentarz

• Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
                            Potwierdzam, wilgi się drą: "Zofija! Zofija!" bo przecież zaraz imieniny Zośki
                            na osiedlu obok mojego , gdzie moj starszy syn chodzi na zajecia z gimnastyki jest stacja SKMki obok stacji przy torach troche drzew, gniazdo uwily mi. skowronki i drozdy spiewaki. nie wiem czy bedzie kilometr od srodmiescia a wystarczy tam pojsc i tak spiewaja, ze glowe koi moment. siadlem na drzewie powalonym skowronek 2 metry ode mnie siedzial i spiewal. mlodszy syn rzucal kamieniami do kaluzy. swiat i ludzie nic wiecej do szczescia nie potrzebowalem.

Konczac offtop:
                            Dzis chcialby podziekowac swoim kolegom z druzyny 3x3 - pierwszy turniej streetballowy po lockdownie i od razu podnium

Komentarz

• https://streamable.com/qls0nh

Komentarz

• Mój "pan od wina" wymyslil patent, że co tydzien rozlewa trzy nowe butelki na 7 porcji, więc on nie morduje sobie wątroby, a my co tydzien mozemy sprobowac nowosci za 40-50 zl. Zajebista sprawa.

Komentarz

Pracuję...
                                X