Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co Cię dziś zachwyciło, komu chcesz podziękować? #napelnejzyle

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Wam sie tez forum zmienilo?
    Kazdemu sie zmienilo. Ida zmiany.....

Komentarz

• Hujnia

Komentarz

• Zamieszczone przez htw Zobacz posta
        fajne zdjecie ale to tylko zdjecie, zaaranzowane

Skad maja wode w tej wannie?
        malowniczy widok w tle
        + dotarlo do nas

Komentarz

• Okna otwarte, dzieci mokre...przecież to przepis na przeziębienie.
          zresztą wanna wygląda na taką z bąbelkami, a ja tam nie widzę uziemienia

Komentarz

• Zamieszczone przez papsi Zobacz posta

malowniczy widok w tle
            + dotarlo do nas
            jesli zdjęcie wywolalo w Tobie refleksje przynajmniej na jedna sekunde to spełnilo swoje zadanie.
            Takie jest zadanie sztuki - zmusić do zatrzymania i myslenia.
            Rozkminki w stylu skad maja wode i mydlo w wannie albo dlaczego ten Pan jest nie ogolony skoro pozował do zdjecia sa bezproduktywne.
            Jesli uwazasz ze to tylko zdjecie proponuje wymyslic swoj wlasny autorski pomysl, zrealizowac i pochwali sie nam tu na forum.
            Ostatnio edytowany przez htw; [ARG:4 UNDEFINED].
            correlation doesn't imply causation

Komentarz

• Zamieszczone przez papsi Zobacz posta

malowniczy widok w tle
              + dotarlo do nas
              Moze piony nie uszkodzone to i woda jest :P

Komentarz

• Zamieszczone przez htw Zobacz posta

jesli zdjęcie wywolalo w Tobie refleksje przynajmniej na jedna sekunde to spełnilo swoje zadanie.
                Takie jest zadanie sztuki - zmusić do zatrzymania i myslenia.
                Rozkminki w stylu skad maja wode i mydlo w wannie albo dlaczego ten Pan jest nie ogolony skoro pozował do zdjecia sa bezproduktywne.
                Jesli uwazasz ze to tylko zdjecie proponuje wymyslic swoj wlasny autorski pomysl, zrealizowac i pochwali sie nam tu na forum.
                Z tego co można zaobserwować po wpisach, kol. Papsi jest raczej z prawej strony, próżno tam szukać empatii czy refleksji jakiejś głębszej.

Ot, zdjęcie ustawione i temat zamknięty.
                Dziennik treningowy

Komentarz

• Muzułmanie biorą kąpiel w ciuchach?

Komentarz

• Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
                    Muzułmanie biorą kąpiel w ciuchach?
                    Jak potrzeba zrobic zdjecie, zeby ludzie tak jak tutaj mogli potem oskarzac innych o bycie nieludzkim i ze nie rozumieja tej "sztuki", to tak. Bo jak do kogos nie przemawia to zdjecie to jest w ogole najgorszy i niech zrobi lepsze!!!

Tak przy okazji, czy ten krajobraz to wynik dzialan ostoi demokracji i dzialajacych sadow wujka USA?
                    Ostatnio edytowany przez fazzeerr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta

Jak potrzeba zrobic zdjecie, zeby ludzie tak jak tutaj mogli potem oskarzac innych o bycie nieludzkim i ze nie rozumieja tej "sztuki", to tak. Bo jak do kogos nie przemawia to zdjecie to jest w ogole najgorszy i niech zrobi lepsze!!!
                      Czyli ustawione.
                      Ale pomysł ciekawy.

Komentarz

• correlation doesn't imply causation

Komentarz

• Zamieszczone przez Stud Zobacz posta

Z tego co można zaobserwować po wpisach, kol. Papsi jest raczej z prawej strony, próżno tam szukać empatii czy refleksji jakiejś głębszej.

Ot, zdjęcie ustawione i temat zamknięty.
                          Stud kolego, jesteś ewenementem, będąc "lewakiem" jesteś jednocześnie robolem (też jestem robolem, także nie traktuj tego obraźliwie) a te poglądy są wbrew twojemu interesowi. Po lewej masz fałszywy altruizm nic więcej, czyli empatia czy refleksja głębsza to jest tylko dla zmylenia przeciwnika. Chyba nie sądzisz, że w nowym rozdaniu (jeśli pójdzie po lewej myśli) będziesz nową bourgeoisie?
                          Ostatnio edytowany przez -qq-; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez -qq- Zobacz posta

Stud kolego, jesteś ewenementem, będąc "lewakiem" jesteś jednocześnie robolem (też jestem robolem, także nie traktuj tego obraźliwie) a te poglądy są wbrew twojemu interesowi. Po lewej masz fałszywy altruizm nic więcej, czyli empatia czy refleksja głębsza to jest tylko dla zmylenia przeciwnika. Chyba nie sądzisz, że w nowym rozdaniu (jeśli pójdzie po lewej myśli) będziesz nową bourgeoisie?
                            Czyli wg Ciebie, jak ktoś ma lewicowe poglądy to nie wiem, ma się nie przemęczać zbytnio w pracy? Albo, że praca ponad stan to tylko dla nie wiem, "wolnościowców"?

Przecież nikt mnie nie zmuszał nigdy do tego co robię i jak robię. Jak by mi było źle to zawsze bym mógł iść do NLF i się poskarżyć, jak to PostNord ludzi wykorzystuje, ale po prostu wiedziałem co robię i za ile, ot filozofia.

Po prostu zauważyłem pewne prawidłowości, jak ktoś ma "serce" po prawo, to takie rzeczy jak empatia szeroko rozumiana, refleksja, dobro wspólne, są raczej nie po drodze.

Patrz foliarze, większość to konfederaci. Maski nie założy, bo mu wolność odbierają. Chuj z innymi. Wielki wolnościec.
                            Dziennik treningowy

Komentarz

• Zamieszczone przez Stud Zobacz posta

Czyli wg Ciebie, jak ktoś ma lewicowe poglądy to nie wiem, ma się nie przemęczać zbytnio w pracy? Albo, że praca ponad stan to tylko dla nie wiem, "wolnościowców"?
                              lol, realizacja tego całego fałszywego altruizmu przebiega przy wysokim opodatkowaniu konsumenta i robola, a jest to nic innego transfer bogactwa od klasy niższej do wyższej. Ta cała empatia i dobro wspólne to nic musi być z czegoś finansowana. Wiesz jaka jest średnia długość życia robola ? wiek emerytalny + 2 lata, a wiesz jaka bourgeoisie? no, właśnie a część twoich ciężko zarobionych idzie na jego przedłużone wakacje. Wiesz kto kożysta głównie z wyższej edukacji, czyje dzieci? A za czyje pieniądze? A gdzie się kształci lekarz prywatnej kliniki, i inżynier co tą klinikę zbudował i maszyny zaprojektował? zgadnij kto za to płaci.

Dodatkowo te klasy społeczne mają inne motywacje i niestety zbyt duża socjalna poduszka bezpieczeństwa będzie ciągnęła robola w dół a nie motywowała do rozwoju, doraźnie to wygląda tak że niby dbasz o tych ludzi ale prawda jest taka że jak mu życie batem nie przypierdoli to nigdy się nie ogarnie(ja i wielu innych roboli) i wiecznie będzie szukał winnych swojego losu.

Po prostu zauważyłem pewne prawidłowości, jak ktoś ma "serce" po prawo, to takie rzeczy jak empatia szeroko rozumiana, refleksja, dobro wspólne, są raczej nie po drodze.

Patrz foliarze, większość to konfederaci. Maski nie założy, bo mu wolność odbierają. Chuj z innymi. Wielki wolnościec.
                              Dobra te maski to jest naprawdę już śmiech na sali żeby rok po tym jak jesteśmy w tym cyrku jeszcze o tym mówić, nawet tu na forum chyba ktoś wrzucał jakieś gigantyczne metabadania gdzie było 170 badań których koralecja była oznaczona jako moderate albo low wykazywała skuteczność 17%, to czy to jest sens przy takiej skuteczności, robić gównoburze i być dla siebie wilkiem? Tak się przecież rozgrywa niepełnosprawnych umysłowo.

Komentarz

• Szlag trafil privy po zmianie forum? Chyba ze nie ogarniam

Komentarz

Pracuję...
                                X