Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co Cię dziś zachwyciło, komu chcesz podziękować? #napelnejzyle

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szkolenie z trójboju od podsztanga.pl oraz ich programowanie. Raz ?e dzi?ki tym aktywacjom i uwagom technicznym nic nie wa?? te ci??ary, dwa, ?e nagle si? okazuje ?e mo?na ?wiczy? 4x tydzie? ?e sztang?, regenerowa? si?, mie? si?? na wszystko inne w ?yciu. A si?y przez 1.5 roku murzy?skich scyzoryków straci?em mo?e 10-15 proc (cho? mozna to zwalic na przerwe mi?dzy zako?czeniem treningow latem 2018 przez kontuzje nadgarstków a powrotem w domu wiosna 2019). Nie zrobi?em sobie przez ten czas ani razu wi?kszej krzywdy treningami, co te? jest sukcesem.
    Ostatnio edytowany przez siwy800; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zachwycaj?ce

Komentarz

• Ostatnio edytowany przez KowalX; [ARG:4 UNDEFINED].
        Nie możesz jednocześnie myśleć i uderzać - Miś Yogi.

Komentarz

• kolega si? tu pochwali?, ?e mo?na wydajnie i bezpiecznie jak si? ma technik?.
          Dodatkowo wida?, buduje w piwnicy pakernie prowadzi dziennik i jest git.
          Jako jeden z nielicznym na tym forum si? stara (pono? sportowym).

a Wy tu co ? Jeden z Drugim ?

zamulacie przez komputerem do pó?nocy i tyle z tego wszystkiego.
          Specjali?ci od zimnego browara po koszykówce (daj Bo?e zdrowie).
          knowable doesn't mean you know it, unknowable doesn't imply you can't do anything about it

Komentarz

• Zamieszczone przez htw Zobacz posta
            Jako jeden z nielicznym na tym forum si? stara (pono? sportowym).
            Forum sportowe sie zrobilo takie "sportowe", jak Demokratyczna Republika Konga "demokratyczna".

Komentarz

• Od chuja ludzi jest tu 10+ lat, temat d?wigania, jedzenia i koksowania jest jak mycie z?bów, ka?dy robi ale nikt ju? nawet o tym nie wspomina

Komentarz

• Zamieszczone przez -qq- Zobacz posta
                Od chuja ludzi jest tu 10+ lat, temat d?wigania, jedzenia i koksowania jest jak mycie z?bów, ka?dy robi ale nikt ju? nawet o tym nie wspomina
                to jest przyk?ad my?lenia ?yczeniowego,

realnie to wygl?da prawdopodobniej tak

Proteinowi Rycerze zamienili si? w Proteinowych dziadów z w?sem.
                Ostatnio edytowany przez htw; [ARG:4 UNDEFINED].
                knowable doesn't mean you know it, unknowable doesn't imply you can't do anything about it

Komentarz

• Ja nie oczekuj? pochwa?, tylko informacyjnie: najsilniejszy klub w Polsce ma zajebisty kontent (zajawki na YT) i wreszcie jest szansa, ?e cz?owiek podzwiga zdrowo i efektywnie na podstawie Prilepina, a nie te niepe?ne rozpiski od Knife'aa dla koksiarzy z obci??eniami wi?kszymi ni? zawodowcy. Jak si? nie bawi?o w si?owni? za gnoja, kiedy ma si? czas i te?? si? wylewa uszami, to ciesz? ma?e rzeczy. Mo?e i lepiej, przynajmniej mam ca?e barki, kolana, a kr?gos?up mnie boli max raz na rok niegro?nie.

Komentarz

• Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
                    Ja nie oczekuj? pochwa?, tylko informacyjnie: najsilniejszy klub w Polsce ma zajebisty kontent (zajawki na YT) i wreszcie jest szansa, ?e cz?owiek podzwiga zdrowo i efektywnie na podstawie Prilepina, a nie te niepe?ne rozpiski od Knife'aa dla koksiarzy z obci??eniami wi?kszymi ni? zawodowcy. Jak si? nie bawi?o w si?owni? za gnoja, kiedy ma si? czas i te?? si? wylewa uszami, to ciesz? ma?e rzeczy. Mo?e i lepiej, przynajmniej mam ca?e barki, kolana, a kr?gos?up mnie boli max raz na rok niegro?nie.
                    Kiedy? ich lajkowalem na fb, ale jako? zacz?li mnie denerwowa?, zw?aszcza ten ca?y m?okos Wiking. Wol? stron? Testosteron Nation, chocia? tam te? bardziej ogólnikowo.

Komentarz

• Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
                      Kiedy? ich lajkowalem na fb, ale jako? zacz?li mnie denerwowa?, zw?aszcza ten ca?y m?okos Wiking. Wol? stron? Testosteron Nation, chocia? tam te? bardziej ogólnikowo.
                      Ja ju? ?adnej nie lajkuje.

Albo upo?ledzenie bia?kowe, albo plandemia i ?wirus. Szkoda zdrowia.
                      Dziennik treningowy

Komentarz

• Ja szuka?em sobie chwilowego urozmaicenia treningów i na 5 tygodni postanowi?em da? szans? temu: https://www.t-nation.com/workouts/10...lebell-workout

A? wstyd, ?e wcze?niej o tym nie s?ysza?em ale uzna?em, ?e stycze? sobie tym poci?gn? dla urozmaicenia, zobaczymy czy rzeczywi?cie takie dobre. Na razie po dwóch treningach najgorzej przedramiona, kaptury i dwójki, reszta spoko. Wydolno?ciowo w ogóle mnie to nie robi, wi?c w dni bez treningu ze swingami sobie wrzuc? jakie? truchty albo rowerek.

Komentarz

• Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
                          A to nie widzia?em tego typa. Tylko Jurand i Brzyt wyst?puj? od dawna

Komentarz

• Zamieszczone przez mkd Zobacz posta
                            Ja szuka?em sobie chwilowego urozmaicenia treningów i na 5 tygodni postanowi?em da? szans? temu: https://www.t-nation.com/workouts/10...lebell-workout

A? wstyd, ?e wcze?niej o tym nie s?ysza?em ale uzna?em, ?e stycze? sobie tym poci?gn? dla urozmaicenia, zobaczymy czy rzeczywi?cie takie dobre. Na razie po dwóch treningach najgorzej przedramiona, kaptury i dwójki, reszta spoko. Wydolno?ciowo w ogóle mnie to nie robi, wi?c w dni bez treningu ze swingami sobie wrzuc? jakie? truchty albo rowerek.
                            Zacz??em to robi? ale po 3 tyg robi si? kurwa tak nudne, ?e hej. Lepiej ju? si? du?o ci??szymi kettlami bawi? w swingi na mniejsz? ilo?? powt.

Komentarz

• Zale?y co to znaczy "ci??sze". Te ci??ary na przeci?tnego ch?opa np. z Simple and Sinister(32 kg bazowo i chyba 44 kg na zaawansowanym poziomie) to ma?o nie jest (5 minut 100 swingów jednor?cz razem + co minut? TGU, na zmian? lewa i prawa, przez 10 min).

Komentarz

• 3 tygodnie to ju? bli?ej ni? dalej ko?ca na razie jeszcze mi si? nie znudzi?o po dwóch treningach, mam plan poci?gn?? do ko?ca a w mi?dzyczasie wymy?li? kolejny temat

Komentarz

Pracuję...
                                X