Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co Cię dziś zachwyciło, komu chcesz podziękować? #napelnejzyle

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

U mnie jajecznica,ale to przed treningiem.

Wołowinę bym zjadł oczami.

Komentarz

Pierwszy trening w klubie po 2 miesiącach przerwy, w dodatku na czczo przed pracą. Od razu więcej energii w robocie, tylko mój niemiecki kolega z biura chcę mi ją swoim kiepskim humorem szybko wyssać.

Komentarz

mój niemiecki kolega z biura chcę mi ją swoim kiepskim humorem szybko wyssać.
        wystrzelaj jebanego nazistę

knowable doesn't mean you know it, unknowable doesn't imply you can't do anything about it

Komentarz

Mogłem wjechać w szkopa na pełnej pompie i żyle, ale przypomniałem sobie, że do Ryśka mi jeszcze trochę brakuje, aczkolwiek 180 jest.

Komentarz

knowable doesn't mean you know it, unknowable doesn't imply you can't do anything about it

Komentarz

Niezmiennie od tygodnia zachwyca mnie
              "Słowo o Jakóbie Szeli" Bruna Jasieńskiego
              https://wolnelektury.pl/katalog/lekt...zeli.html#f865

Komentarz

zachwyciłem się sobą samym.

wczoraj po 22:00 jechałem do nocnego po piwko czekoladowe. Rzadko spożywam % w tygodniu, ale takiego miałem smaka, że nie wytrzymałem.

Jadę... dosyć ruchliwa ulica, patrzę, a tam jeżyk pokurwia prostopadle do kierunku drogi, ale strasznie powoli... pomyślałem sobie "awwwwwwwwwwwwwwwwwwww ale słodki mały jeżyk, pomogę skurwielowi bo jeszcze ktoś go przejedzie". Więc wysiadłem z auta, "pospieszyłem" go butem do chodnika i poszedł sobie dalej przemierzać świat.

Tak sobie pomyślałem, "kurwa, jakby jakaś 28 letnia, początkująca Pani adwokat zobaczyła jak polski ACHILLES zatrzymuje swojego niemieckiego klekota żeby pomóc jeżykowi to obrobiłaby mi pęto na środku drogi".

no.

Tak było.

Oprócz powyższego zachwycił mnie wczoraj Ronaldo. Cieszę się, że mogłem żyć w czasach gry najlepszego piłkarza w historii futbolu. Geniusz, tytan pracy, wulkan talentu, a przy tym skromny, wspaniały i przystojny.

Połączenie mądrości boiskowej Zidana, finezji Ronaldinho, pierdolnięcia Van Nisterlooya, dryblingu Maradony.

<3
                Ostatnio edytowany przez rysiokoks; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
                  zachwyciłem się sobą samym.
                  Klasa sama w sobie. Zgadłbym w ciemno, kto to napisał

Komentarz

https://www.nj.com/hudson/2019/03/hb...7u-PLa7GpZtF2M będzie ekranizacja "Spisku przeciwko Ameryce" Rotha. Miniserial twórców "The Wire". Dziekuje Pan Ejdżbioł

Komentarz

Jutro:

jestem zachwycony - nie pierdolić tylko korzystać
                      Ostatnio edytowany przez htw; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

dobrze, że już w tym roku jestem gotowy wizualnie na taką pogodę... bo inaczej bym się wkurwił.

Komentarz

Ja szykuje się na przyszłe lato
                          Dobrze, że już mleko spod nosa zniknęło i są trochę inne "priorytety" i zmartwienia

Komentarz

Zajebisty schabowy gdzieś na drodze w karczmie niedaleko Częstochowej

Komentarz

Zamieszczone przez htw Zobacz posta
                              Jutro:

jestem zachwycony - nie pierdolić tylko korzystać
                              Kurwa a u nas caly dzien pada

Komentarz

Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
                                Zajebisty schabowy gdzieś na drodze w karczmie niedaleko Częstochowej
                                Chodzi za mną schabowy z mizerią i ziemniakami z wody, z koperkiem...ach, nie ma kiedy zrobić. Jako lewak jem raz na kwartał, więc to przysmak. Ale dziś ojebałem karasia i mam jeszcze świeżą makrelę na jutro. Dla pana to, nie dla psa.

Komentarz

Pracuję...
                                X