Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co Cię dziś zachwyciło, komu chcesz podziękować? #napelnejzyle

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    jaki koszt we wrzesniu ??
    Tanio, bo to okres huraganów na morzu karaibskim.

Komentarz

• Ziki wiesz dobrze, że to zależy od hotelu i wielu innych zmiennych. Sezon zaczyna się w listopadzie.
      ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Komentarz

• Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
        jaki koszt we wrzesniu ??
        12k/2os., 14 dni, 5*.

Wrzesień jest ogólnie dosyć ryzykowny pod względem pogody. Z jednej strony jedne z wyższych temperatur w ciągu roku, a z drugiej deszczowo. Znajomi byli w zeszłym roku to zwykle w nocy lało, a w dzień pełne słońce i parówa taka, że nie szło wysiedzieć na plaży, czyli coś dla mnie.

Wolę tańczyć w deszczu najebany pinacoladą z kokosa na Dominikanie, zobaczyć coś innego niż kolejny raz lecieć do Grecja/Turcja/Włochy/Hiszpania, gdzie praktycznie wszędzie ten sam klimat i podobni ludzie Przynajmniej w tych rejonach, które ja zwiedziłem.

Komentarz

• Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
          12k/2os., 14 dni, 5*.

Wrzesień jest ogólnie dosyć ryzykowny pod względem pogody. Z jednej strony jedne z wyższych temperatur w ciągu roku, a z drugiej deszczowo. Znajomi byli w zeszłym roku to zwykle w nocy lało, a w dzień pełne słońce i parówa taka, że nie szło wysiedzieć na plaży, czyli coś dla mnie.

Wolę tańczyć w deszczu najebany pinacoladą z kokosa na Dominikanie, zobaczyć coś innego niż kolejny raz lecieć do Grecja/Turcja/Włochy/Hiszpania, gdzie praktycznie wszędzie ten sam klimat i podobni ludzie Przynajmniej w tych rejonach, które ja zwiedziłem.
          Tylko tam nic innego nie zobaczysz. Luksusowy obóz koncentracyjny dla turystów. Poza resort się nie ruszysz, chyba że chcesz zobaczyć biedę i nędzę.

Ale i tak miło wspominam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
            Tylko tam nic innego nie zobaczysz. Luksusowy obóz koncentracyjny dla turystów. Poza resort się nie ruszysz, chyba że chcesz zobaczyć biedę i nędzę.

Ale i tak miło wspominam.
            Dobrze wiedzieć, bo też gdzieś tam były plany na kiedyś.

Leżenie na plaży 2 tygodnie to całkowicie nie moja koncepcja odpoczynku.
            Dziennik treningowy

Komentarz

• Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
              Dobrze wiedzieć, bo też gdzieś tam były plany na kiedyś.

Leżenie na plaży 2 tygodnie to całkowicie nie moja koncepcja odpoczynku.
              Leżenie, granie w waterpolo, siatkę, animacje i wieczorna najebka w disko. Jak ktoś bez baby jedzie to i porucha w opór, wystarczy nieskomplikowana bajera. Młode, stare, skośne, czarne, białe. Pełno tego tam szuka wakacyjnej przygody.

Poza kurort tylko zorganizowane wycieczki, samodzielnie lepiej się nie ruszać bo murzyny zruchają w odbyt boleśnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
                samodzielnie lepiej się nie ruszać bo murzyny zruchają w odbyt boleśnie.
                a polki klaszczą w rytm bębenków .

jak skarbówka da to znowu wietnam.
                w grudniu
                a tak to pewnie po polsce dupę przewiezę i tyle "wakacji".

zachwycił chłodny wietrzyk z rana.
                jak miło było przez chwilę.
                Ostatnio edytowany przez Mastif; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Eee przesada jednak sama natura na Karaibach jest zupełnie inna niż w Europie. Na wyspach też jest co zwiedzać,a różnica kulturowa jest spora. Fakt, że bieda i z dolarami lepiej się nie obnosić, bo zasada w tych miejscach jest taka, że jak pokażesz na ulicy, że masz kasę to cała ulica idzie z Tobą, ale bez potęgowania choć uważać trzeba, to nie Grecja.
                  ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Komentarz

• Plany first minute Kenia -4 i pół gwiazdki hotel koszt 4tys
                    Wylot początek października 2020

Komentarz

• piękny dzień się zapowiada.
                      knowable doesn't mean you know it, unknowable doesn't imply you can't do anything about it

Komentarz

• Spacer z rana po lesie był, ale grzybów ni ma. Przynajmniej jakaś aktywność - zadowolony.

Komentarz

• Zamieszczone przez semozo Zobacz posta
                          Spacer z rana po lesie był.
                          Przynajmniej jakaś aktywność
                          tam w tle się działo wiele innych ciekawszych rzeczy
                          Mój poranek był również idealny
                          knowable doesn't mean you know it, unknowable doesn't imply you can't do anything about it

Komentarz

• Poruchałeś?

Komentarz

• JEBANY... w punkt, szwajcarska precyzja !
                              ładnie mnie załatwiłeś - tego zabrakło
                              reszta na 100%

Komentarz

• Dziękuję kreatynie.

Zwykłe mono jedzone po przerwie kilku lat.

Zrobiło ze mnie byka znowu.

Bez ciężkiego treningu, na kontuzjach, bez diety ani nawet dobrego nawodnienia.

Z 95 kg na 100 , powrót do wagi z czasu pokuty.

Jakie to proste. Dzięki.
                                Ostatnio edytowany przez Miętowy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X