Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co Cię dziś wkurwiło? #napelnejzyle

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• no to już HardCore
    correlation doesn't imply causation

Komentarz

• jak u dziadków ferie zimowe spędzałem to podobnie
      rano zanim się wygramoliłem z pod pierzyny to trzeba było odczekać trochę, bo musiało się w izbie nagrzać od pieca. dziadek wstawał przed kurami i rozpalał.
      piękne czasy.

a wkurwia mnie ten mróz. nie cierpię zimna. uczulenie mam na zimno.
      auto ledwo załapało, olej w skrzyni jak kisiel, ropa jak budyń.
      jeszcze kierwa to skrobanie szyb...
      za dużo wygód mam w życiu

Komentarz

• Drzwi od kierowcy się od zewnątrz nie otwierają przy -5 i niżej, Zamarza klamka. Jak pociągnę mocniej to da radę, ale potem zamknąć ich sie nie da. Mussze od pasażera otwierać dla bezpieczeństwa. Jebane auta premium. W kałdi A3 nigdy takiego problemu nie było. Jedyny plus, że w koncu uszczelki jakimś olejem posmarowałem i nie przymarzają.

Przy -19 o dziwo ropniak odpalił na strzała. Skrzynia nie szarpała na zimnym.

Wkurwiony, ale tylko trochę.
        Ostatnio edytowany przez Koxik; [ARG:4 UNDEFINED].
        Dziennik http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=15300

Komentarz

• Kia proceed, zero problemu przy minus 19, skrzynia sucha zatem rusza bez rozgrzewki.

Stuka pokrywa kufra,temat znany użytkownikom, podobnie w stingerze.
          Wycinają podkładki pod boczne odbojniki. Dziś wymiana oliwy, zapytam serwis.

Rozłącza android auto, często nie pobiera kontaktów z telefonu. Wkurwia, ale również tylko trochę.

Komentarz

• klamki i uszczelki wypadałoby nasmarować.
            ja spsikałem etanolem 70% tym do dezynfekcji i nie zamarza. bo w piątek też nie mogłem się dostać do auta, jak chujowy złodziej szarpałem za klamkę przez 10, drzwi przymarzły. spryskiwacze do szyb zamarzły i jechałem z jedną czystą małą dziurką na szybie. dobrze ze 1 w nocy to pusto było.
            szesnastoletni ropniak solidnie zakopcił
            wrangler i mini zapala jak w lato. mini na zimno mruczy z wydechu jak V8

Komentarz

• Moaj służbowa Skoda Superb odpala od strzała, mimo że tydzień temu bateria wyjebana do zera była W leasingu ALD mistrzowie tak dbaja o swoją flote, że GPS pracuje nonstoper, na postoju również. Po moim 2 tyg pobycie w szpitalu auto umarło, 0 reakcji, otwieranie z klucza. Przyjechal artysta z assistance, odpalił z kabli i poszło. Pojechałem do serwisu, a pan z uśmiechem zapytał tylko, ALD? Tak. Jest GPS? Oczywiście. Pojeździ pan trochę i będzie git. 9/10 przypadków z akumulatorem to GPS w tych flotach.

Ps. Mróz zelżał, to kulawa pompa nagrzała dom do 20 stC. Tylko podłogówka + rekuperacja.

Jutro termowizja i wymiana pompy.

Komentarz

• nie ma co płakać, "Bestia jest w odwecie".

Komentarz

• Zamieszczone przez htw Zobacz posta
                  nie ma co płakać, "Bestia jest w odwecie".
                  u mnie w odwrocie, ale co ja tam wiem
                  może u ciebie w odwecie, więc nie zazdroszcze

Komentarz

• U mnie aku padł w tdiku, podpięcie kabli jedno auto, drugie nic nie dawało. A mechanik mówił z miesiąc temu przy wymianie świec, akumulator juz szrot wymien bo przy pierwszym wiekszym mrozie nie odpali

Komentarz

• Zaparowane lampy.
                      Kia zaleca odkręcić osłony i nagrzewać auto na ful dokąd zaparowanie nie ustąpi.
                      Bo ledy dają mało ciepła i wilgoć nie odparowuje.
                      Oczywiście na długich podczas procedury.
                      Podobno nad jedną lampą siedzieli 2.5 h.

To ja mam w dupie, czekam do lata.

Na odbiojniki klapy jest akcja ale dla nowego rocznika. Na wcześniejsze auta trzeba szykować dokumentację, zdjęcia itp.

Czekam,pierwsza wymiana oliwy, pykło 2 tys km od zeszłego piątku wieczór.
                      Ostatnio edytowany przez Miętowy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• https://www.google.com/amp/s/www.spi...sc-opinia/amp/

Ciałopozytywni. Czego to kurwa ludzie nie wymyślą. I jeszcze szczepionki dla grubasów w pierwszej kolejności. Jakby był dostępny, to bym sobie, dla rozładowania, odpalił na inso temat Hausera o otyłości olbrzymiej.

Komentarz

• jak mnie już to wkurwia.

Żadna z moich siłowni w okolicy się nie otwiera. Same jakieś gówno wchuj daleko i wchuj drogo.

No co za cioty tchórzliwe.

Jakby mi te karaluchy pisowskie bezprawnie kazały zamknąć interes to bym popuścił ze śmiechu.

Już się nie chce ćwiczyć w tej chacie jedno i to samo w kółko, a forma coraz gorsza.

Zrzygam się normalnie z nudów.

Jako natural, bez poważnych ciężarów, przestaję wyglądać jak gwiazda naughty america z kaloryferem na brzuchu i bardzo mnie to wpienia.

Już nawet ani się nie chce iść na solarium, ani kupować nowych ciuchów, bo co da sama opalenizna jak nie mam formy co najmniej plażowej.

Kurwa na stare lata taki cios.

Komentarz

• Koksem nadrobisz

Komentarz

• Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
                              jak mnie już to wkurwia.

Żadna z moich siłowni w okolicy się nie otwiera. Same jakieś gówno wchuj daleko i wchuj drogo.

No co za cioty tchórzliwe.

Jakby mi te karaluchy pisowskie bezprawnie kazały zamknąć interes to bym popuścił ze śmiechu.

Już się nie chce ćwiczyć w tej chacie jedno i to samo w kółko, a forma coraz gorsza.

Zrzygam się normalnie z nudów.

Jako natural, bez poważnych ciężarów, przestaję wyglądać jak gwiazda naughty america z kaloryferem na brzuchu i bardzo mnie to wpienia.

Już nawet ani się nie chce iść na solarium, ani kupować nowych ciuchów, bo co da sama opalenizna jak nie mam formy co najmniej plażowej.

Kurwa na stare lata taki cios.
                              Rysiu obejrzyj ten film to Ci może motywacja wróci.

Komentarz

• Płuca trafiły do Rybnika w ramach akcji Polskiego Alarmu Smogowego „Zobacz czym oddychasz”. Podczas trwającej cztery miesiące kampanii mobilne instalacje „oddychających” płuc odwiedziły 18 polskich miejscowości na terenie pięciu województw. Po dwóch tygodniach spędzonych w Rybniku mobilne płuca jadą dalej. Ostatnim przystankiem na ich trasie w tym sezonie grzewczym będą Czechowice-Dziedzice.

https://www.rybnik.eu/dla-mieszkanco...luca-rybniczan

Komentarz

Pracuję...
                                X