Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co Cię dziś wkurwiło? #napelnejzyle

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dzien dobry,
    Strach przyznac, ale siwy dobrze pisze.

Dzis rozliczony PIT odebralem od ksiegowej.
    drugi prug.
    Muj grub.
    Odechciewa sie chciec miec.
    Ostatnio edytowany przez Mastif; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• prosze
      correlation doesn't imply causation

Komentarz

• Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta

Nic nie wskazuje na to, ze chodzi o cokolwiek. Przypisujesz decydentom jakies intencje podczas gdy to zwyczajnie sa niekompetentni ludzie bez planu, dzia?aj?cy na chlopski rozum i pod s?upki sondazy, a sporo sie dzieje sila rozpedu i sila przyzwyczajenia
        A widzisz, ja natomiast jestem zdania, ze oni tylko udaja debili. Na pewno czesc tego planktonu jest tylko bezrozumnymi pionkami, ale glowni decydenci wiedza w co graja.

Komentarz

• Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta

A widzisz, ja natomiast jestem zdania, ze oni tylko udaja debili. Na pewno czesc tego planktonu jest tylko bezrozumnymi pionkami, ale glowni decydenci wiedza w co graja.
          Niby jaka jest logika , jesli prawdziwe nierownosci biora si? nie z zarobków etatowcow tylko z dochodów z kapitalu i b2b? Jaka logika pozwoli? na utrat? dochodów podatkowych? Jaki sens pozwolic zarabiac tylko samozatrudnionym i przedsi?biorcom? Ta grupa jest tak zroznicowana zreszta ze g?owa mala. Brzytwa Ockhama- rzadza debile i tchorze omamieni paleoliberalizmem. A glosuja im podobni. Kurwa mlodzi faceci z klasy ludowej spijaja slowa z ust doradcow podatkowych, a ludzie 50+ chca taniego panstwa xD

Komentarz

• No niby brzmi to jak obled, ale tez nie ma takiej mozliwosci zeby 20% spoleczenstwa zapierdalalo na pozostale 80% nalezymisiow i jak jeszcze kilka lat temu mog?o si? takie co? roic w chorych g?owach roznej masci socjalistow, ze jakos to bedzie, ze jakos przeniesiemy koszty naszej bezmyslnej konsumpcji na nasze dzieci i tak dalej tak teraz juz jest jasne, ze poprostu zabraklo frajerow (nie urodzili sie) do spelniania tych fantazji. Caly swiat ktory znamy zostaly wybudowany na pozornie nieskonczonym darmowym zrodle energii (ropa) przy eksponujacej podazy homo sapiens (tania sila robocza) i to juz sie skonczylo, zerknijcie na jakie? nowsze wydanie "granicy wzrostu", rzeczywistosc jest nieublagana.

Do tego te pogl?dy o których pisze siwy, to jest obraz z youtuba i ogólnie z internetów w których, rzadzi paleoliberalizm (podoba mi sie to slowo) ale tylko wirtualnie, tego typu pogl?dy ma mo?e 5-6% spo?ecze?stwa, cala reszta to nadal marzy o jakiejs wersji amrykanskiego snu. Wszyscy bez wyj?tku po 50 których znam i rozmawiam, chc? drogiego pa?stwa, nam si? nale?y bo nam obiecano, bo ja p?ace sk?adki 40-50 lat, bo ja ju? schorowany itd itp, a rzeczywistosc jest taka jak kazdy widzi, dostep do sluzby zdrowia, ograniczony lub ?aden, niska emerytura zjedzona przez inflacje, niruchomosc niedlugo odebrana przez nadchodzacy kataster, brak podstawowych niezbednych uslug (elektryk, hydraulik, budowlaniec itd) ze wzgledu albo na cene albo brak takich ludzi, nowa normalnosc rysuje sie wspaniale.

Komentarz

• porzadek w sprawie
              https://twitter.com/i/status/1380596994285113347

https://businessinsider.com.pl/wiado...podpis/77j8frq
              Ostatnio edytowany przez htw; [ARG:4 UNDEFINED].
              correlation doesn't imply causation

Komentarz

• Zamieszczone przez -qq- Zobacz posta
                No niby brzmi to jak obled, ale tez nie ma takiej mozliwosci zeby 20% spoleczenstwa zapierdalalo na pozostale 80% nalezymisiow i jak jeszcze kilka lat temu mog?o si? takie co? roic w chorych g?owach roznej masci socjalistow, ze jakos to bedzie, ze jakos przeniesiemy koszty naszej bezmyslnej konsumpcji na nasze dzieci i tak dalej tak teraz juz jest jasne, ze poprostu zabraklo frajerow (nie urodzili sie) do spelniania tych fantazji. Caly swiat ktory znamy zostaly wybudowany na pozornie nieskonczonym darmowym zrodle energii (ropa) przy eksponujacej podazy homo sapiens (tania sila robocza) i to juz sie skonczylo, zerknijcie na jakie? nowsze wydanie "granicy wzrostu", rzeczywistosc jest nieublagana.

Do tego te pogl?dy o których pisze siwy, to jest obraz z youtuba i ogólnie z internetów w których, rzadzi paleoliberalizm (podoba mi sie to slowo) ale tylko wirtualnie, tego typu pogl?dy ma mo?e 5-6% spo?ecze?stwa, cala reszta to nadal marzy o jakiejs wersji amrykanskiego snu. Wszyscy bez wyj?tku po 50 których znam i rozmawiam, chc? drogiego pa?stwa, nam si? nale?y bo nam obiecano, bo ja p?ace sk?adki 40-50 lat, bo ja ju? schorowany itd itp, a rzeczywistosc jest taka jak kazdy widzi, dostep do sluzby zdrowia, ograniczony lub ?aden, niska emerytura zjedzona przez inflacje, niruchomosc niedlugo odebrana przez nadchodzacy kataster, brak podstawowych niezbednych uslug (elektryk, hydraulik, budowlaniec itd) ze wzgledu albo na cene albo brak takich ludzi, nowa normalnosc rysuje sie wspaniale.
                Ej, ale o jakim 20 proc. zapierdalajacym na 80 proc. Ty mówisz?

Komentarz

Pracuję...
                X