Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wakacje - meldować się kto gdzie, sprawdzone miejsca, sugestie, sexturystyka..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wakacje - meldować się kto gdzie, sprawdzone miejsca, sugestie, sexturystyka..

Panowie,

gdzie się byczycie w tym roku?

Meldung bitte !

Zwłaszcza młodzi ojcowie z małymi

Urlop mam ostatni tydzień lipca i pierwyj sierpnia, szukam po hotelach w polszy co wstała z kolan, bo nie chcę małej gnać i męczyć daleko

na razie widzę ze Gdańsk jest naprawdę drogim miastem, ale pewnie tam wyląduję.

Aaaa - i czy je żyła i sześciopak??I
    Ostatnio edytowany przez Miętowy; [ARG:4 UNDEFINED].

-> Toruń -> Polskie morze -> Moja mieścina -> Woodstock -> Miasto mojej

Biedatrip studencioka

Komentarz

O widzisz, rozważam też Toruń, hotel Copernicus. Ze 4 dni, idzie się nie nudzić z dzieciątkiem?

Komentarz

Nie wiem.

Pod koniec września/w pazdzierniku jest jeszcze pogoda na Cyprze/w Grecji?

Komentarz

Raczej je.

Komentarz

Ja ciągne Swoje na trójbój siłowy do Wrocławia w ramach World Games, ale jakieś dodatkowe atrakcje będą, bez obaw

Komentarz

Zamieszczone przez Eclipse21 Zobacz posta
              Nie wiem.

Pod koniec września/w pazdzierniku jest jeszcze pogoda na Cyprze/w Grecji?
              3 razy byłem na greckich wysepkach we wrześniu, raz nawet o październik zahaczyłem i zawsze to samo...upał, sucho, pełne słońce bez przerwy i zero chmur cały wyjazd. Moje klimaty.

Komentarz

Tylko Licheń

Komentarz

Jak spokojnie i nad morzem, to Sarbinowo polecam. Sam byłem zaskoczony jak tam blisko z kwatery nad morze. W innej miejscowości dalej od plaży był kibel

Komentarz

Tez boje sie daleko jechac. Max 3 godziny. Zakopane bylem 15 razy. To wybor padl na Karpacz na4-5 dni
                    Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
                      O widzisz, rozważam też Toruń, hotel Copernicus. Ze 4 dni, idzie się nie nudzić z dzieciątkiem?
                      Byłem, nie polecam. Możę źle trafiłem, ale większość to towarzystwo +40 lat. W toruniu po 1 dniu nie ma co robić.

Co do Gdańska, to polecę Krynicę Morską albo Wyspę Sobieszewską, jednak sam celowałbym za granicę gdzieś - różnie z pogodą*u Nas.

Komentarz

Zamieszczone przez P4TRYK Zobacz posta
                        Byłem, nie polecam. Możę źle trafiłem, ale większość to towarzystwo +40 lat. W toruniu po 1 dniu nie ma co robić.
                        to tak jak Mietki
                        Ostatnio edytowany przez PaulNewman; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Mój Adaś w tym roku jeszcze za mały, 8,5 miecha ma, więc se darujemy.
                          W planach był wyjazd nad morze

Komentarz

Ja polecam panorama morska resort w Jarosławcu. Dla dzieci do 10 roku życia jak znalazł. Każdy pobyt all inclusive w tym alko free. I do plaży 300m

Komentarz

W Toruniu jest kilka atrakcji dla dzieci, nie wiem tylko w jakim wieku Miętowy ma dziecko.

Planetarium, jakiś zamek krzyżacki, takie tam pierdoły.

Tzn. ja z dziołchą to zwiedzaliśmy i było spoko, ale rodzin z dziećmi też dużo było

Komentarz

Pracuję...
                              X