Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[CUT] Podaj cegłę yyy albo deskę - budujemy dom, b-f: budowlane forum

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mamutem przyklei to jak będzie kiedyś rwał to z chudziakiem wyrwie.

IMO u siebie robiłbym żywicę.

Komentarz

• Można też ułożyć gres.
      ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Komentarz

• Myślę czy gres techniczny czy żywicę samemu.

Ale to jeszcze sporo czasu upłynie.
        Zastanawiałem się w kontekście grubości wylewki.

Komentarz

• Ma ktos jakies doswiadczenie z klejami montazowymi na szybko. Nadal numer jeden to mamut?, teraz u konkurencji jest t-rex. Polowe tanszy. Ktos cos?

Komentarz

• Jeszcze masz Tytan Fix2 tez dobre kleje, tylko mają rzadszą konsystencje, więc jak masz jakąś bardziej precyzyjną robotę żeby np. cienki pasek nałożyć to ten Tytan spoko, bo mamut to idzie gruby pasek bo gęsty opór. Tyle że cena też jak mamut ok 25zł

Tego tytana łatwiej nakładać bardziej precyzyjnie, nić mamuta, ale jak nie trzeba się specjalnie z tym dupcyć to IMO co mamut to mamut hehe.

https://www.youtube.com/watch?v=fSfTudsCmrM

Komentarz

• Chodzi o montaz paneli tapicerowanych na sciane. Male waga moze z 500g. Nie bawic sie w trzymanie. Poprostu dociskasz i jest.
              To jest niby porownywalne

https://allegro.pl/oferta/soudal-kle...zny-7868674215

Kupilem taki marketowy niby blyskawiczny bo kur.. Blyskawicznie zjezdzaja ze sciany
              Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Heh. jakbym czytal swoj wpis...
                Mialem dokladnie tego T-Rexa z Soudala, panele na sciane milem dosyc duze i ciezkie. Nie kojarze dokladnych wymiarow ale chyba cos kolo 120cm x 60cm. Na pierwszy ogien trzy panele przy podlodze, posmarowane T-Rexem, przyklejone. Wracamy po 30-40 minutach a panele juz puscily przy gorze, mozna je swobodnie odkleic i dalej przesuwac. Stwierdzilem ze nie ma sensu bawic sie w polsrodki, sciagnelismy klej - praktycznie nic nie stwardnial, kupilem Mamuta i trzyma elegancko. Na tym nie oszczedzisz.

Komentarz

• Klej na ciepło z pistoletu możesz spróbować.

Komentarz

• Kto? jeszcze czeka na wró?one rok temu spadki nieruchomo?ci?

Komentarz

• teraz to raczej na wzrost stop procentowych i +20% do raty kredytu

Komentarz

• Stal podro?a?a 100%,tak samo materia?y docieplenia budynków a wiec ceny b?d? dalej sz?y do góry
                        Nawet pandemia tego wzrostu nie powstrzyma?a a przez chwile lekko zwolni?a na krótko

Komentarz

• Wzrost cen odbije sie na inwestycjach.
                          Ludzie prywatnie wstrzymuja ocieplanie, budowy itp.

Wyceny robione w ubieglym roku sa nieaktualne, firmy beda szukac sposobow ucieczki z kontraktow.

Balon nadal sie dmucha,ale juz cienszym wiatrem.

Nie uzyty styropian sprzedalem z zyskiem.

Komentarz

• Mi?towy surowiec praktycznie ka?dy dro?eje. Wykonuje studnie i brak surowca pod rury studzienne, jak jest to cena kosmos lub towar wyjebka z Ukrainy. Przynajmniej ludzie do gruntowych pomp ciep?a przechodz? i na swoje studnie to roboty mamy od cholery.
                            Ostatnio edytowany przez spike; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Komentarz

• Zamieszczone przez tommy Zobacz posta
                              teraz to raczej na wzrost stop procentowych i +20% do raty kredytu
                              Zgadza si?, ale bli?ej 2030 roku. Przez minimum najbli?szy rok nic si? nie zmieni.

Komentarz

• Mog?em kupi? po wakacjach 2020 20 palet Ytonga w dobrej cenie. Mysla?em wtedy, po chuj mi 20 palet Ytonga jak ju? mam dom i gara?. Kurwa dziury na podwórku by nie wyle?a?y i ju? wiem po co by mi by?y

Komentarz

Pracuję...
                                X