Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez htw Zobacz posta
    jak to, środa popielcowa w czwartek ?

dziś pokuta, jutro pojednanie, dawaj ten łeb !
    O w mordę, pojebaly mi się dni tygodnia

Komentarz

• Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
      O w mordę, pojebaly mi się dni tygodnia
      na kolana, dawaj łeb, pokuta czeka, do końca dnia szklanka wody.

ps. nie pytam czy śniadanie jadłeś żeby Cię nie pogrążać
      Ostatnio edytowany przez htw; [ARG:4 UNDEFINED].
      correlation doesn't imply causation

Komentarz

W której drużynie ona gra teraz? Trzecia Rzeczpospolita Polska Ludowa jak Piotrowicz, Kryże itd. czy świeżo nawrócona jak Monika Ogórek?
        Ja pierdole, jaki to jest błazen i fantasta. Jaruzelska rzeczywiście lewicowa po kurwie, niech sobie stanie koło Okrasków i Wosia. Solidaryzm społeczny u niej samej level hard. To tez wina SLD co się zajęło tylko LGBT. Ciekawe czy się przyznawała do prawdziwie lewicowego SLD jak Miller wprowadzał podatek liniowy, likwidował Fundusz Alimentacyjny i dopłaty do barów mlecznych. Wtedy byli lewicowi, jak się z biskupami klepali.
        No ale taki model biznesowy, najlepiej dla publicysty udawać jedynego normalnego.
        BTW czy media kiedykolwiek mówiły o pomysłach gospodarczych Partii Razem albo o tym że csly czas przypominają PPS-owcow?
        Ostatnio edytowany przez siwy800; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• siwy jak blisko wzoru idealnego lewicowego obywatela stawiasz siebie?

Komentarz

Ja pierdole, jaki to jest błazen i fantasta. Jaruzelska rzeczywiście lewicowa po kurwie, niech sobie stanie koło Okrasków i Wosia. Solidaryzm społeczny u niej samej level hard. To tez wina SLD co się zajęło tylko LGBT. Ciekawe czy się przyznawała do prawdziwie lewicowego SLD jak Miller wprowadzał podatek liniowy, likwidował Fundusz Alimentacyjny i dopłaty do barów mlecznych. Wtedy byli lewicowi, jak się z biskupami klepali.
            No ale taki model biznesowy, najlepiej dla publicysty udawać jedynego normalnego.
            BTW czy media kiedykolwiek mówiły o pomysłach gospodarczych Partii Razem albo o tym że csly czas przypominają PPS-owcow?
            Od Jaruzelskiej sie odpierdol, bo u niej w wywiadzie Korwin przyznał, że Wojciech to był nawet spoko ziomek i to Kiszczak go tak oszukiwał strasznie

Komentarz

• No i to może być prawda, bo prezydent Komorowski na pogrzebie generała był z kwiatami i cały zapłakany.

Komentarz

• Zamieszczone przez paavo Zobacz posta
                No i to może być prawda, bo prezydent Komorowski na pogrzebie generała był z kwiatami i cały zapłakany.
                Jedna wielka rodzina w końcu
                Ostatnio edytowany przez -qq-; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
                  Od Jaruzelskiej sie odpierdol, bo u niej w wywiadzie Korwin przyznał, że Wojciech to był nawet spoko ziomek i to Kiszczak go tak oszukiwał strasznie
                  Ale to była jakaś nowosc że Korwin to zamordysta i fan Jaruzela? XD

Komentarz

• siwy, w skrócie z tego co zrozumiałem jej brakuje takiego Ikonowicza w czerwonej koszuli, który podczas swojej kampanii prezydenckiej (X-lat temu) przywiązał się gdzieś w slamsach łańcuchem i wrzaskiem maniaka wyartykułował, że ta eksmisja się odbędzie co najwyżej po jego trupie i on wraz z tą BIEDNA KOBIETĄ, która ma na wychowaniu dzieci - nie ustąpi. Notabene, cała reszta przebrana w czarne garnitury i białe koszule trzymała szampana w rękach, żeby opowiadać, że tak naprawdę to oni zwyciężyli. Pani redaktor, która stwierdzała, że Pana Ikonowicza nie ma na miejscu była mocno zakłopotana z tego co pamiętam
                    Dodatkowo myślę, że ta hybryda, vegeburger, Margot i cała ekspozycja mocno ją irytuje.

Komentarz

• sporo kibiców wokół SOSZI
                      https://streamable.com/aiykdb

Komentarz

siwy, w skrócie z tego co zrozumiałem jej brakuje takiego Ikonowicza w czerwonej koszuli, który podczas swojej kampanii prezydenckiej (X-lat temu) przywiązał się gdzieś w slamsach łańcuchem i wrzaskiem maniaka wyartykułował, że ta eksmisja się odbędzie co najwyżej po jego trupie i on wraz z tą BIEDNA KOBIETĄ, która ma na wychowaniu dzieci - nie ustąpi. Notabene, cała reszta przebrana w czarne garnitury i białe koszule trzymała szampana w rękach, żeby opowiadać, że tak naprawdę to oni zwyciężyli. Pani redaktor, która stwierdzała, że Pana Ikonowicza nie ma na miejscu była mocno zakłopotana z tego co pamiętam
                        Dodatkowo myślę, że ta hybryda, vegeburger, Margot i cała ekspozycja mocno ją irytuje.
                        Do tej pory masz blokady eksmisji, walkę z reprywatyzacją albo strajki wspierane osobiście przez posłów Razem czy aktywistów miejskich. Jak mam Razemkow na feedzie, to są glownie wystąpienia ws. transportu publicznego, niepełnosprawnych, psychiatrii dziecięcej,itd.
                        Towarzysz Panienka nie uznała że jest "swoja" po tym jak Miller wystawił Ogórek, tylko jak jej nie dali miejsca do Sejmu- bo za co? Za nazwisko, na które i tak wielu się krzywi? Nie przypominam sobie jej aktywnosci społecznej poza ofiarami ustawy degragacyjnej. Nie przypominam sobie żeby pomagała Ikonowiczowi. Teraz zwyczajnie ściemnia że Lewica to tylko LGBT, a kiedyś to było. Tyle że ona nigdy nie trzymała się z "prawdziwa lewica", za którą teraz pokazowo tęskni, tylko z podobnymi sobie postkomunistycznymi lawirantami.
                        Ostatnio edytowany przez siwy800; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• czyli malowany lis mówisz ... no coś w tym może być.

u mnie LGBT na propsie

Komentarz

czyli malowany lis mówisz ... no coś w tym może być.

u mnie LGBT na propsie

Trzeba przyznać, że AI świetnie rozpoznaje twoje gusta

Komentarz

• Watchdog Polska udało się zaprowadzić przed sąd Rydzyka.
                              https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...&s=BoxNewsImg2

Komentarz

• Zamieszczone przez -qq- Zobacz posta

Trzeba przyznać, że AI świetnie rozpoznaje twoje gusta
                                zdecydowanie,
                                bez AI trudno w ogóle na sensowny pomysł czym się tu zainteresować, a tak odpalasz Tłitera i gotowe - LBGT.

Komentarz

Pracuję...
                                X