Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co tam w Polsce piszczy. Programy z TV.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez paavo Zobacz posta
    No i to jest życie, wstaję sprawdzam pogodę w onecie potem w wp, wkurwiam się, że każda inna, a najbardziej że zimno ale kapcie suche. A wczoraj musiałem się ubrać, wyjść przed chałupę, w kapcie mi się śniegu nasypało.
    No nie da się bez wolnych mediów.

Ostatnio edytowany przez KowalX; [ARG:4 UNDEFINED].
    Nie możesz jednocześnie myśleć i uderzać - Miś Yogi.

Komentarz

• A tak zmieniła się punktacja czasopism naukowych w Polsce wg dziedziny (wykres 2)

https://m.facebook.com/story.php?sto...79760935367271

Pamiętajcie, #mimoWszystkoDuda i #przynajmniejLewakowDupaBoli

Komentarz

• Komentarz

• Kurwa Polska ma przejebane z tymi pisiorami.
          Gdyby rzadzila PO to:
          - obnizaliby podatki a nie podwyzszali
          - zlikwidowaliby 500+
          - nie byloby lockdownow
          - wszystko byloby inteligentnie i najlepiej dobrane do sytuacji(a nie tak jak na calym swiecie w innych krajach)

no ale niestety jak krajem rzadzi kot Jaroslawa to co zrobic

tak by bylo
          Ostatnio edytowany przez papsi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez papsi Zobacz posta
            Kurwa Polska ma przejebane z tymi pisiorami.
            Gdyby rzadzila PO to:
            - obnizaliby podatki a nie podwyzszali
            - zlikwidowaliby 500+
            - nie byloby lockdownow
            - wszystko byloby inteligentnie i najlepiej dobrane do sytuacji(a nie tak jak na calym swiecie w innych krajach)

no ale niestety jak krajem rzadzi kot Jaroslawa to co zrobic

tak by bylo
            Lockdown w innych krajach to wina PISu.

Komentarz

• Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
              Lockdown w innych krajach to wina PISu.
              Dokładnie, w tej partii same lisy, wodzowie przyszłego pisu, wysłali młodego Mateusza w latach 90' na praktyki w zarządzie Deutsche Banku i już wtedy rozpracowywał bundeswerę. Mati już w taśmach "U sowy" mówił jakie stawki będą niedługo obowiązywać w PL, a było to 8 lat temu... Kogo lepszego chcecie chamy?

Komentarz

• Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
                I serio nie zauważasz, ze to podatek na zmiękczenie właścicieli i wykupienie tych mediów via Orlen, ich oligarcha, lub Srebrna. Te dwie wieże co je chcieli wybudować to przecież są takie zyski z wynajmu że co kilka lat mogą otwarcie wykupic jako Srebrna takie np. Radio Zet. O ile chcą czekać.
                Nie mogę uwierzyć, Siwy broni miliardera-kapitalisty przed opodatkowaniem.

Oświeć nas Siwy, którego miliardera należy obłożyć podatkiem by nie kupował tylu jachtów co miesiąc a na którego ochronny klosz dajemy?

Którego sytego besserwissera chronimy a którego gnoimy i sekularyzujemy w ramach powszechnego dobrobytu i szczęśliwości uciśnionych klas pracujących?

Twój miliarder lepszy niż mój czy jak to tam było?

Komentarz

• Zamieszczone przez Gats Zobacz posta

Oświeć nas Siwy, którego miliardera należy obłożyć podatkiem by nie kupował tylu jachtów co miesiąc a na którego ochronny klosz dajemy?

Którego sytego besserwissera chronimy a którego gnoimy i sekularyzujemy w ramach powszechnego dobrobytu i szczęśliwości uciśnionych klas pracujących?

Gnoimy tych, którzy wyzyskując innych pomnażają dzięgi, niczego nie produkując, prowadzą swój biznes w celu gnębienia innych ludzi np. Jeff Bezos. Chwalimy natomiast tych, którzy talentem i altruizmem pomnażają majątek jednając wilki z owcami, np wybitna nowelistka i miliarderka Mackenzie Scott.

Komentarz

• Ale opodatkowanie reklam, a potem opodatkowanie dochodu..to nie jest trochę kurestwo?

Komentarz

• Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
                      Ale opodatkowanie reklam, a potem opodatkowanie dochodu..to nie jest trochę kurestwo?
                      Trochę?

Komentarz

• Zamieszczone przez Gats Zobacz posta

To jest bardzo dobre pytanie i z radością odpowiem. Tylko za czas jakiś bo zajęty jestem.

Komentarz

• ruszyli

Wraz z piątkowym zluzowaniem obostrzeń - do Zakopanego tłumnie ruszyli turyści. Według informacji hotelarzy, pod Tatry może przyjechać nawet 20 tys. turystów. Miejsca noclegowe w Zakopanem są praktycznie zarezerwowane.
                          https://www.rmf24.pl/fakty/polska/ne...ki,nId,5045848
                          knowable doesn't mean you know it, unknowable doesn't imply you can't do anything about it

Komentarz

• Świeży oscypek...

Komentarz

• ..racz im dać...

Komentarz

• O tak:

Komentarz

Pracuję...
                                X